Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

продаване на войници и емотиконти

Dr. Deo (BG1)Dr. Deo (BG1) BG1 Публикации: 230
Здравейте. Моето предложение е да може да се продават войници.Както може да се купуват войници от казарма и наемници така и да се продават.

ОЧАКВАМ ВАШИТЕ ОДОБРЕНИЯ И КРИТИКИ!

Следващото (за да пестим теми) е да има емотиконти в съюзническия чат. Бих искал тук да е така за да е по интересно комуникирането в чата!!
Post edited by Dr. Deo (BG1) on
Велик войн
«1

Коментари

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 15.11.2014
    България2003 написа: »
    Здравейте. Моето предложение е да може да се продават войници.Както може да се купуват войници от казарма и наемници така и да се продават.

ОЧАКВАМ ВАШИТЕ ОДОБРЕНИЯ И КРИТИКИ!

Следващото (за да пестим теми) е да има емотиконти в съюзническия чат.Бих искал тук да е така за да е по интересно комуникирането в чата!!
    За второто съм ЗА ,но има теми и за двете предложения :) Използвай търсачката
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 15.11.2014
    ЗА ЕМОТИКОНИТЕ ЗА,но за първото - НЕ !
    the best BG @ bg 1
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 15.11.2014
    1. ПРОТИВ
    2. ЗА
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
  • galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 15.11.2014
  • romijeromije Публикации: 654
    редактирано 16.11.2014
    1-Против
    2-За....
  • Progamer666Progamer666 Публикации: 167
    редактирано 16.11.2014
    1-ако те хакнат ще ти продадат всички войници(100% сигурен съм)
    2-ЗА!
    Progamer666 @ bg 1
    редактирано 16.11.2014
    Progamer666 написа: »
    1-ако те хакнат ще ти продадат всички войници(100% сигурен съм)
    2-ЗА!

случайно ако незнаеш има опция изхвърляне на войниците такаче е се едно но това за продаването ще е от полза тъй като ако някой има войници които не му трябват може да ги продаде и да изкара пари за някой друг вид войник а не да ги изхвърли и ползата да е никаква така че аз съм за и за двете а тези които не сте за сте позиори и бездарници !!!!!!:mad:
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 16.11.2014
    galeon написа: »
    случайно ако незнаеш има опция изхвърляне на войниците такаче е се едно но това за продаването ще е от полза тъй като ако някой има войници които не му трябват може да ги продаде и да изкара пари за някой друг вид войник а не да ги изхвърли и ползата да е никаква така че аз съм за и за двете а тези които не сте за сте позиори и бездарници !!!!!!:mad:
    не сме позиори нито бездарници :) Просто ще е прекалено тъй като някой играч може да си направи втори акаунт и от силният му (акаунт) да продаде един войник с арбалет за 5 000 и да ги купи с малкият си акаунта :)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 16.11.2014
    1-Не,това обезсмисля освобождаването на войници!
    2-нямам мнение за него
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    редактирано 16.11.2014
    ама не да ги продава на друг играч а да ги продава в смисал да вземе пари от тях вместо да ги изйвърля напразо иначе да се продават от играч на играч и аз съм против
  • Dr. Deo (BG1)Dr. Deo (BG1) BG1 Публикации: 230
    редактирано 21.11.2014
    Да това е целта
    Ако имаш много войници и храната ще стигне до 3 часа да продадеш войниците хем храна да спестиш хем някоя монета а и неможе да се продават войници на друг играч все едно да ми пратиш рубини същото е :)

Те продадените войници отиват в играта както като изхарчваш рубин или монети :)
    Велик войн
    редактирано 21.11.2014
    ​а ето той се сети какво имам предвид а другите дремете
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 22.11.2014
    За емотиконките в чата съм ЗА! така по лесно хората ще комуникират , да споделят емоций и така ;)
  • ПутинПутин Публикации: 100
    редактирано 22.11.2014
    И ЗА ДВЕТЕ СЪМ ЗА АМА ГГС НОКОГА НЕМА ДА ГО ВКЛЮЧАТ
    Путин @ bg 1
    редактирано 22.11.2014
    Путин написа: »
    И ЗА ДВЕТЕ СЪМ ЗА АМА ГГС НОКОГА НЕМА ДА ГО ВКЛЮЧАТ

Да,но може и да му обърнат внимание.Те само включват ъпдейти които никои не ги е искал в тоя раздел.То изобщо го има този раздел като никой не обръща внимание
    Велик войн
    редактирано 22.11.2014
    Да,но може и да му обърнат внимание.Те само включват ъпдейти които никои не ги е искал в тоя раздел.То изобщо го има този раздел като никой не обръща внимание

да така но и в другите форуми има също идеи и ггс трябва да прегледат всчико и после взима ама миниятурна част от предложенията на играчите и си правят техното като този ъбдеит където протестирахме
    Путин @ bg 1
    редактирано 23.11.2014
    Ама аз не разбрах какъв е тоя ъпдейт за който протестирате и си сменяте флаговете на розови
    Велик войн
    редактирано 27.11.2014
    Ама аз не разбрах какъв е тоя ъпдейт за който протестирате и си сменяте флаговете на розови

ъбдеит които сградите искаха въглища масло и стъкло хем че си малко ниво отделно като си пращаше ресурси от други кралства пример 1000 въглища пращаш 700 отиват за разходи и деиствително пренасяш 300 разбирашли
    Путин @ bg 1
  • alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) BG1 Публикации: 813
    редактирано 23.12.2014
    1.против както казаха по горе ако те хакнат ти отива армията
    2.за така ще бъде забавно
    molt1115 @ bg 1
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 23.12.2014
    (за да пестим теми)

Аз бях направил една тема „Идеи" точно за това - да се пестят теми!
    А за идеите съм за.
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл