Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Забавяне на армия при връщане

Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
редактирано 17.11.2014 в Въпроси, свързани с играта
Някой знае ли нещо за промяна при връщането на армията след като си пратил подкрепа на съюзник?
Ситуацията е следната пращаме подкрепа за която трабва време от 5 мин. до 30мин. според това кой на какво разстояние е от човека на който пращаме. Обаче връщането на армията след атаката отнема двойно че и тройно време. Пример: аз пратих подкрепа и бях там за 21 мин. а връщането ми беше 1 час и 8 мин. Разглеждах доста във форума, но не видях нищо по въпроса, моля Ви ако някой знае нещо да каже. Проблема не е само при мен а при всички от съюза.
Благодаря предварително на тези които могат да ми кажат нещо по темата :)
Post edited by Niakoi (BG1) on
Niakoi @ bg 1

Коментари

• galeongaleon Публикации: 60
    редактирано 15.11.2014
    здравей

аз не съм забелязал но ако наистина е така трябва да бъде оправено това е скандално
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 15.11.2014
    Здравей,
    След като написа това реших аз да направя експеримент и ето резултата:
    Път на отиване за подкрепа: http://prntscr.com/56p7q3
    Път за връщане на подкрепа: http://prntscr.com/56pepx

Или е имало временен бъг, или в съюза ви има някъкав централен бъг, което не ми е ясно...
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• Niakoi (BG1)Niakoi (BG1) Публикации: 80
    редактирано 16.11.2014
    Явно е било някакъв временен бъг. Сега вече не е така :)
    Niakoi @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 16.11.2014
    Това не е бъг.
    Всичко е заради командира ти.
    Ако командира ти дава примерно 50% бонус скорост,то тази бонус скорост е само на отиване:)
    Ако искаш да забързаш връщането използвай оборудване или скъпоценен камък за бонус скорост за връщане;)
    Това е обяснението:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 16.11.2014
    Моля незнаещите да не пишат, че ми падат още повече в очите
    Потърпевшата потвърди, че е било временен бъг
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 16.11.2014
    alexnik1000000 написа: »

Ако командира ти дава примерно 50% бонус скорост,то тази бонус скорост е само на отиване:)

Стига си ръсил бисери, бе човеко.Придвижването на армията и на отиване, и на връщане, независимо дали командира има бонус или не, е едно и СЪЩО.Като не знаеш, си трай.
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 16.11.2014
    Пеца, ако имаш камъни за по-бързо връщане, следователно ще се върнат по-бързо
    Но Niakoi каза, че се връщат по-бавно
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 17.11.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Пеца, ако имаш камъни за по-бързо връщане, следователно ще се върнат по-бързо
    Но Niakoi каза, че се връщат по-бавно

Знам, говорех комадир без камъни за по-бързо връщане, но прочети онова какво е написало.
    alexnik1000000 написа: »

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл