Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Развлечение и забавление

тема за спам

2»

Коментари

• nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 31.10.2014
    единицата е стара на около 6 месеца е
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 31.10.2014
    Ами аз не съм я видял. Вероятно е от друго кралство?
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 31.10.2014
    да от друго кралство е може да си я купиш от островите на бурите или да я спечелиш в брега на острието
    редактирано 01.11.2014
    Attachment not found.
    Просто бомар :d
    редактирано 02.11.2014
    Хайде малко веселба за ПЛИСКА;)
    Войнствените воюват с нас :Д
    Кажете какво да ги правим;););)
    Да ги хвърлим на под съюзите си или да си изцапаме ръцете с тези слабаци:)
    По-нищожно война ние от ПЛИСКА не сме имали;)

Да пък само ние ви бием!
    Единствената ви победа е по аванпост!
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 02.11.2014
    Само така ПЛИСКА!Давайте по постоветееее,атакааааа :))))
    PowerGamer @ bg 1
  • номер2номер2 Публикации: 432
    редактирано 03.11.2014
    Attachment not found.@????????????????????????????????????????
    номер2 @ bg 1
    редактирано 03.11.2014
    Вчера получих атака от един 41 ниво в аванпоста. Питам го защо и той отговаря:
    Защото ПЛИСКА ми казаха

Смятай...
  • ΛεβιαθάςΛεβιαθάς Публикации: 22
    редактирано 05.11.2014
    PowerGamer написа: »
    Само така ПЛИСКА!Давайте по постоветееее,атакааааа :))))

Не се имай за много силен, че на шпионажа имаше близо 100 защита - алебарди и голям лък, а при битката - само селяни. Спокойно, ще те науча да се пазиш.
    Λεβιαθάς @ bg 1
  • bomarLMbomarLM Публикации: 39
    редактирано 06.11.2014
    ами тя войната свърши отдавна
    bomarLM @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 06.11.2014
    dobo_gamer написа: »
    Вчера получих атака от един 41 ниво в аванпоста. Питам го защо и той отговаря:

Смятай...
    Мумра ни каза да пуснем някои атаки с по малко войска по вас.
    А моничка и лидера казаха да ви бием без да отстъпваме
    Мумра каза че всякакви атаки са разрешени,но не е казвал и че са задължителни
    ...относно тези победи над нас,това беше малка гавра-шега(казано по друг начин) от наша страна за което се извиняваме.
    Лидера освен това ни каза че се е разбрал с брат за брата да не се месят между нас и вас:)
    И нека да изясня нещо,вие не сте от семейството на поурс...мумра е допуснал малка грешка като ти е казал(знам за това щото той сто пъти го повтори в чата)вие трябва да сте под УПРАВЛЕНИЕ на БРАТ ЗА БРАТА или да сте им под съюз за да имате връзка към поурс:)
    Това че сте под ЗАЩИТАТА на БРАТ ЗА БРАТА не ви свързва към поурс
    Направете едно от двете,
    а ако брат за брата мислят че сте твърде малки за под съюз станете братя по оръжие или под съюз на под съюз на брат за брата:)
    а другия вариант да добиете такава връзка е да станете едно цяло
    относно вашето предложение за мир,къде е честта на мумито
    не се ли бяхте разбрали...

относно постовете ви,да ви дадем на заем някои наши ресурсни замъци...
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    редактирано 06.11.2014
    alexnik1000000 написа: »

Мумра ни каза да пуснем някои атаки с по малко войска по вас.
    А моничка и лидера казаха да ви бием без да отстъпваме
    Мумра каза че всякакви атаки са разрешени,но не е казвал и че са задължителни
    ...относно тези победи над нас,това беше малка гавра-шега(казано по друг начин) от наша страна за което се извиняваме.
    Лидера освен това ни каза че се е разбрал с брат за брата да не се месят между нас и вас:)
    И нека да изясня нещо,вие не сте от семейството на поурс...мумра е допуснал малка грешка като ти е казал(знам за това щото той сто пъти го повтори в чата)вие трябва да сте под УПРАВЛЕНИЕ на БРАТ ЗА БРАТА или да сте им под съюз за да имате връзка към поурс:)
    Това че сте под ЗАЩИТАТА на БРАТ ЗА БРАТА не ви свързва към поурс
    Направете едно от двете,
    а ако брат за брата мислят че сте твърде малки за под съюз станете братя по оръжие или под съюз на под съюз на брат за брата:)
    а другия вариант да добиете такава връзка е да станете едно цяло
    относно вашето предложение за мир,къде е честта на мумито
    не се ли бяхте разбрали...

относно постовете ви,да ви дадем на заем някои наши ресурсни замъци...

Не знам колко пъти да кажа,ние на никого няма да сме подсъюз никога!Лично аз не изгарям от желание да съм в "семейство" със пауърс или който и да е,това е военна игра и всеки може да те прецака! Това че вие сте ес науличи на "честна" игра не е наш проблем няма и да бъде!Плюс това не виждам честна игра от ваша страна,нима да ни нападате постовете е честно?Хайде добре това е война всичко може,но ние нападнахме ли Ви ваш пост?НЕ!Това със БРАТ ЗА БРАТА не го вярвам и бих желал някой от там да пише тук,защото пак казвам не го вярвам!Хайде да не лъжеш тук,щото не съм глупак и ще кажа ТОЧНО какво се случи!Мура аз и добо геймър преговаряхме за спиране на войната и изглежда това е било уловка,защото мумра ни помоли НИЕ да пратим предложение аз мир към Вас и може би,защото ти си много активен си видял така или мумра Ви е излъгал добре!Аз мисля че на мумра въобще не му пука за ПЛИСКА и просто иска да прецака играта и на ПЛИСКА,но сте найвни и не забелязваате това!Също мисля,че на мумра са дадени ТВЪРДЕ много неща да се правят във съюза,от къде на къде ще прави точно той дипломацията ще организира войни,нима това е негова работа във съюза?Е,кажете ми че това не го прави нарочно!Мумра е поредния играч искащ да съсипе ПЛИСКа,но не да ги съсипе по този начин,а да иска лидерство или да бъде заместник,а в най-лошият случай да си мисли че е лидер,а той е само един прост генерал.Едно цяло със ПЛИСКА ние никога няма да станем,защото мумра докато не напусне този съюз със ПЛИСКА няма да сме абсолютно никакви!Извод:Мумра съсипа ПЛИСКА!Надали скоро ще си отворите очите.През малкото 20 минути в ойто бях при Вас видях що за съюз сте.4-5 човека са във черно,а пък 6-7 са в червено и чета в чата какви простотии пише мумра.Нареждаше на марио_2 какво да прави,но пак казвам мумра е един прост генерал който трябва да слуша лидера и заместниците.
    По тази тема свърших,сега да почна с темата която ме разсмя и си точно за докладване заедно с мумра,да ни дадете ваши ресурсни замъци?Това знаеш ли какво значи?Това означава че имаш 5-6 акаунтчета по 20-30 нивои от там си пращаш ресурси,ама какво да ти обяснявам знам че точно ти и мумра знаете много добре какво е да си мултак! :)))
    PowerGamer @ bg 1
    редактирано 06.11.2014
    Λεβιαθάς написа: »
    Не се имай за много силен, че на шпионажа имаше близо 100 защита - алебарди и голям лък, а при битката - само селяни. Спокойно, ще те науча да се пазиш.

Писах ти и лично,Нексус1 ме нападна 30 минути по-рано от теб.
    PowerGamer @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 06.11.2014
    РАЗКАРАЙТЕ НОВИЯ ЪПДЕЙТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    редактирано 06.11.2014
    alexnik1000000 написа: »
    1-под ресурсни замъци имаме предвид да ви кажем кои са тия жертви дето пердашим всеки ден за ресурси
    второ-когато мумра нареждаше на марио какво да прави,марио беше сержант а не генерал!
    трето-когато ти беше при нас повечето бяха на почивка защото това беше преди да започне учебната година-по време на лятото
    четвърто-поискахме вие да ни предложите мир защото не мисля че е прилично голям съюз като плиска под управлението на самите поурс и емпире да иска мир от такъв малък съюз дето само търси някой да насуска срещу тези които не го кефят!
    пето-дреме ми дали вярваш за брат за брата
    ще кажа на лидера да те прати при тоя с който се е уговорил(лидер или заместник)
    пето-ти си един страхливец!що вместо да плюеш и изливаш гнева си към мумра във форума а не му го кажеш лично вместо да пишеш на всички останали и да се криеш като мишка!
    а ако искаш да го изгониш от плиска,говори със заместника или лидера!тези тук във форума нищо не могат да направят,нито са членове на съюза...

Да,аз знам че съюза се оправлява от empire,защото...не искам да изброявам защо,защото ще се замеся в неща който не ме интересуват!Да,ападам мумра,защото именно мумра ни обяви война!Я не се мисли за някакво величие бе,ПЛИСКА са 20 човека 10 от тях са активни и не могат а игтраят други 10 знаят да играят и са неактивни!Щом сме толкова слаби що не ни направихте факли всичките а?Защо?Това ви бяха заканите че и руини щяхме да ставаме!Закани,закани....
    Нападахме мумра,защото от него тръгна всичко!
    Аз и преди и сега съм видял какво е ПЛИСКА...накратко преди доста време имах акаунт с който бях влязъл в ПЛИСКА за не дълъг период и видях че ВЪОБЩЕ НЕ СА АКТИВНИ!Айде не ми се мислете зза някви велики!Аз харесвам стари играчи който да играят 2-3 години,а не такива като теб и мумра дето играят от 1 година максимум и се мислят за разбрали играта!
    PowerGamer @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 06.11.2014
    Здравейте,

Моля подобни разговори да се случват чрез лични съобщения. В противен случай темата ще бъде затворена.

Благодаря за разбирането.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл