Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Представяне на съюзите и търсене

ПЛИСКА,търсене на играчи и представяне

2»

Коментари

• alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 02.11.2014
    Само да дойде лидера,заместниците и краля на тръните да спрат...спукана ви е работата войнствени:))
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 02.11.2014
    Хайде стига пълнихте форума с вашите караници.
    alexnik1000000 написа: »
    Само да дойде лидера,заместниците и краля на тръните да спрат...спукана ви е работата войнствени:))

Да викнеш някой 70 ниво срещу 30 и някое и баба знае, ми хайде за да сте по-равностойни, да се включа и аз към Войнствените, пък тогава на вас ви е спукана работата.
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 02.11.2014

Оххх,много знаешшшш :)))) Аз лидерът Ви го познавам :)))))) Не ни заплашвай,ние не се страхуваме точно т ПЛИСКА! :)))) Защоато сте 5-6 активни,който не могат да играят!Другите са неактивни и могат!
    PowerGamer @ bg 1
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 02.11.2014
    PowerGamer написа: »
    Оххх,много знаешшшш :)))) Аз лидерът Ви го познавам :)))))) Не ни заплашвай,ние не се страхуваме точно т ПЛИСКА! :)))) Защоато сте 5-6 активни,който не могат да играят!Другите са неактивни и могат!
    Прав си аз бях пуснал една атака и тея бяха пратили общо 500 човека тва им е цялата защита хаха
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
    редактирано 02.11.2014
    chorkoBG написа: »
    Прав си аз бях пуснал една атака и тея бяха пратили общо 500 човека тва им е цялата защита хаха

Да, хахха, аз само в едния си пост държа два пъти повече :), хахахха.
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) BG1 Публикации: 326
    редактирано 02.11.2014
    Тази война е безмислена...
    Simoeon Simov @ bg 1
  • alexnik1000000alexnik1000000 Публикации: 96
    редактирано 02.11.2014
    само един играч който не участваше в тръните прати войници на мумра...тъй че..
    кви ги върша ве...сам си спамя в темата моля модератор или мениджър да изтрие спама в темата,този до моя коментар че воюваме във войнствените включително и него
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    редактирано 03.11.2014
    кви ги върша ве...сам си спамя в темата моля модератор или мениджър да изтрие спама в темата,този до моя коментар че воюваме във войнствените включително и него

То на тръните не трябват защитници, хахха, поне като лъжеш, лъжи като хората.
  • bomarLMbomarLM Публикации: 39
    редактирано 03.11.2014
    Нищо войната свърши макар че ако трябва да се излъчи победител това трябва да сме ние.
    bomarLM @ bg 1
    редактирано 03.11.2014

Както Пецата каза,във Търните не се иска защита.Просто не искате да се признаете за победени,започнахте с 7-8 бързи атаки със милиарди съобщение,че ще ни правите на руини , ама нещо нещата не станаха!Относно това,че някой от вашите е пратил подкрепа на мумра го приемаме като комплимент...това означава,че сме били подкреплението и на някой 50 ниво,хахахаха!
    PowerGamer @ bg 1
  • dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 03.11.2014
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
  • ge62ge62 Публикации: 1
    редактирано 04.02.2015
    moje li da doida 17 nivo 85xp do 18 i s post mn razvit
    ge6 @ bg 1
  • insidious (BG1)insidious (BG1) BG1 Публикации: 222
    редактирано 05.02.2015
    Темата е с изстекъл срок на годност но аз ще пусна 1 комент :)
    Когато аз бях в ПЛИСКА съюза бе много сплотен и задружен,лидера им бе много готин човек(не знам какво стана с него)но все още има моето уважение на достоен играч!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    6915026Sgif
  • cekich (BG1)cekich (BG1) Публикации: 32
    редактирано 23.04.2015
    бихте ли спряли да се карате
    придържайте се към темата както каза Круел

Поздрави
    cekich @ bg 1
    редактирано 24.04.2015
    Темата е на година и половина, какъв е смисала да се продължава дасе пише тук?
    PowerGamer @ bg 1
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) BG1 Публикации: 326
    редактирано 24.04.2015
    PowerGamer написа: »
    Темата е на година и половина, какъв е смисала да се продължава дасе пише тук?

Ми , някой все още чака да го приемат в ПЛИСКА :Д
    Simoeon Simov @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл