Златна количка

miro we (BG1)miro we (BG1) Публикации: 7
Здравейте това много съм го мислил и накрая съм се решил да го предложа.

Нямаше ли да бъде хубаво например да има златна количка.С тази златна количка да се пренасят монети от един играч до друг.Така ще може например такъв играч който има много монети да даде на негов съюзник който няма монети да му даде.Това да бъде събитие подобно като архитект,но да се пращат монети.Да идва 1,2 пъти на седмица и да е за около 4 5 часа активно това събитие.А и нали знаете всяко пращане си иска нещо за превоз заради това нека да бъде 5 към 20 като пратиш 200 монети от тях 50 монети ще бъдат взети за транспорта от 2000-500 монети ще бъдат взети от 20000-5000 монети ще бъдат взети.............това ми е мисълта.Аз мисля ,че ако се одобри и се направи това събитие ще бъде много хубаво.А и мисля,че поне на част от вас ще им хареса тази идея.
Post edited by miro we (BG1) on
cooltext134749473023195.gif

Коментари

• chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 18.10.2014
    против и ще ти обясня защо :) така човек който има много акаунти може да си прати всички монети в главния акаунт и да вземе много монети ! :)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • RSL (BG1)RSL (BG1) Публикации: 89
    редактирано 18.10.2014
    аз съм за !
    4382329.gif
  • MopyHMopyH Публикации: 27
    редактирано 18.10.2014
    Според мен не е добре.Няма да имаш стимул да играеш... друго си е да изкараш 6 милиона и да ти ги вземе техникуса
    MopyH
  • Светлин5 (BG1)Светлин5 (BG1) Публикации: 846
    редактирано 18.10.2014
    против ....
    Светлин5 @ bg 1
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 18.10.2014

Против съм, заради стимула за игра-това означава да дам на някой 50 000 ресурса на някой малък (те по принцип имат монети, че в началото си спомням, че имаше награди), да си направи фермички и да даде монети на някой друг....така връзкарите винаги ще са с крачка по-напред от теб...

против и ще ти обясня защо така човек който има много акаунти може да си прати всички монети в главния акаунт и да вземе много монети !
    Ако мислим, че е пълно с мултита и заради тях не правим добри ъпдейти (в случая този не смятам, че е такъв), защото имало мултита...това най-малкото на мен ми звучи нагло:съпорт може да пусне търсачка, бот или нещо друго и да ги блокне мултитата-усилия са да провериш всички, но като 1 път в годината направиш тази чистка, то те нямат да имат особен стимул да ги развиват тези мултита-като го развиеш до ниво 30 и те баннат просто правиш услуга на ГГС, като трупаш бройка играчи....нищо повече-не печелиш особено дори.

Поздрави,
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• DimoooDimooo Публикации: 27
    редактирано 19.10.2014
    RadierStael написа: »
    аз съм за !

Като си му брат как няма да си за

иначе аз съм против

така се обезмисля смисъла на играта
    Dimooo @ bg 1
  • skyarmy2skyarmy2 Публикации: 204
    редактирано 20.10.2014
    никои не гледа търсачката! тя само си стои така за украса има 50 такива теми
Sign In to comment.