Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Наемник

gfotev23gfotev23 Публикации: 285
Имам идея която мисля че ще ви хареса. предлагам да има едно малко събитие наемник.
То продължава 3.5 дни там плащаш наемника 10 000 монети и имаш право на две мишени (играчи)
Когато наемника стигне до играча той подпалва 10 згради една по 35% заграбва 15 000 ресурса и от битката ти дава 100 точки опит. Той се появява веднъж седмично както вече казах за 3.5 дни и в края на месеца този който е дал най -много монети на наемника печели също и зграда за обществен ред който изглежда като един голям пламък и се казва ПРОФЕСИОНАЛЕН НАЕМНИК и ти дава 150 точко обществен ред.
Събитието ще е достъпно за играчи от 25то до 40то ниво
Дано идеята ви хареса!
Post edited by gfotev23 on
Аз съм началото и краят.
Аз съм Слънцето и Луната.
Аз съм Хаоса и Реда.
Аз съм gfotev23!!!!!!

Коментари

• dobo_gamerdobo_gamer Публикации: 298
    редактирано 10.10.2014
    ами идеята ми харесва
    Воините нападат, а страхливците саботират!!!
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 10.10.2014
    gfotev23 написа: »
    Имам идея която мисля че ще ви хареса. предлагам да има едно малко събитие наемник.
    То продължава 3.5 дни там плащаш на мародера 10 000 монети и имаш две мишени (играчи)
    Когато наемника стигне до играча той подпалва 10 згради една по 35% заграбва 15 000 ресурса и от битката ти дава 100 точки опит. Той се появява веднъж седмично както вече казах за 3.5 дни и в края на месеца този който е дал най -много монети на наемника печели също и зграда за обществен ред който изглежда като един голям пламък и се казва ПРОФЕСИОНАЛЕН НАЕМНИК и ти дава 150 точко обществен ред
    Дано идеята ви хареса!
    ТВЪРДО ПРОТИВ!!!То така всеки играч може да стане жертва и да му се подпалят 10 сгради на 35%-знаеш ли колко време за ремонт ще е нужно!поне седмици(или месец,ако подпалените сгради са едни от главните с повечко нива нагоре)
    Това само ще скапе развитието на играчите в сървъра с 50%
    това с декора ми харесва...ама това с мега щетите...прекалено голямото количество заграбени ресурси...и нечестно големия брой опит който само ти(без противника)ще получиш...:(

[SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
  • gfotev23gfotev23 Публикации: 285
    редактирано 10.10.2014
    извинявай забравих да сложа една поправка която може да те накара да си промениш решението си
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 10.10.2014
    gfotev23 написа: »
    извинявай забравих да сложа една поправка която може да те накара да си промениш решението си
    на мен ми е все тая от кое ниво е събитието
    важното е че причинява такива големи щети на играчите
    ако махнеш частта с прекалено големите щети и заграбени ресурси...ще съм за
    и не мисля че е честно играчи 25 ниво да се мерят с 40 ниво...:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
    редактирано 10.10.2014
    какво то един човек ще може да напада само двама и е само за 3.5 дни все пак няма да се опитвам да ти променя решението
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 10.10.2014
    Ако е за от 10 до 20 ниво можеби ще съм за ,но ако щетите са с10% процента и ако се намалят плащанията с 1000 :)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
    редактирано 10.10.2014
    е все пак ти дава 100 точки опит и 15 000 ресурса
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 10.10.2014
    Аз съм ПРОТИВ, и друго, до 40 ниво нямат повече от 100 000 монети, а трябва да дават по 10 000, за да атакува 2 играчи, а както е всяка седмица, то ще се разорят.
    Max Power написа: »
    и не мисля че е честно играчи 25 ниво да се мерят с 40 ниво...:)

То не е честно 51 ниво да се борят със 70 ниво във ранглистата, ама...
Sign In to comment.