Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

power star

djonkn (BG1)djonkn (BG1) Публикации: 2
редактирано 25.01.2015 в Новини от съюзите
Здравейте.Нямах намерение да пиша по форума,но ме предизвикаха с некоректно отношение(според мен).Аз съм от don7-25.На зимата до мен има един играч от така наречените Звезди,който вижда,че няма как да му отговоря на атаките и въпреки това ме пали през една седмица или седмица и половина.Писах му ,но никакъв отговор.Да уточня,че сме във вийна с тях,но според мен той трябва да си търси противник с положението на,което се намира той.Т.е. замъка д му е с рубинени сгради иначе няма как да му се противодейства.Моето мнение е,че поради такива играчи доста хора се отказват от играта.Не коментирам никой друг от неговия съюз,но момчета и момичета помислете малко.Какво ще правите като останете сами?Играча се казва tyt в играта.приятна игра на всички и дано не останат 50 или 100 души ,които ще продължат да я играят.Няма да гледам коментарите на написаното от мен,който има да каже нещо на мен да ми пише на лични.Приятна игра на всички.Благодаря ви за вниманието.:)
Post edited by djonkn (BG1) on
djonkn @ bg 1

Коментари

• shpershper Публикации: 74
    редактирано 20.06.2014
    оправяй се
    shper @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 21.06.2014
    djonkn написа: »
    Здравейте.Нямах намерение да пиша по форума,но ме предизвикаха с некоректно отношение(според мен).Аз съм от don7-25.На зимата до мен има един играч от така наречените Звезди,който вижда,че няма как да му отговоря на атаките и въпреки това ме пали през една седмица или седмица и половина.Писах му ,но никакъв отговор.Да уточня,че сме във вийна с тях,но според мен той трябва да си търси противник с положението на,което се намира той.Т.е. замъка д му е с рубинени сгради иначе няма как да му се противодейства.Моето мнение е,че поради такива играчи доста хора се отказват от играта.Не коментирам никой друг от неговия съюз,но момчета и момичета помислете малко.Какво ще правите като останете сами?Играча се казва tyt в играта.приятна игра на всички и дано не останат 50 или 100 души ,които ще продължат да я играят.Няма да гледам коментарите на написаното от мен,който има да каже нещо на мен да ми пише на лични.Приятна игра на всички.Благодаря ви за вниманието.:)

Така, тази тема е безмислена, защото ти се опитваш да водиш спор, а спорът е безмислено нещо, ти се опитваш да промениш убежденията на някого, а това няма как да стане.Никога няма да настроиш привържениците на Звездите срещу и Звездите или пък някой, който ги мрази, да го накараш да ги обича.За това такива теми са напълно безмислени.
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    редактирано 23.06.2014
    На мен пък друго ми е интересно,дали въобще има смелчаци дето да атакуват замъци на звездите.:rolleyes:
    Zlat0mir @ bg 1
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 23.06.2014
    Човек, ако искаш помощ мога да ти помогна имам приятел дето е в Powerstar и ако му пиша може да накара този, който те атакува да спре.
  • Grimalkin (BG1)Grimalkin (BG1) Публикации: 5
    редактирано 23.06.2014
    Да видиш добре ли е когато вие атакувате съюзи за които е почти самоубийство ако ви отговорят на атаките...Така е пич, голямата риба изяжда малката и т.н.
    Grimalkin @ bg 1
  • kazumo (BG1)kazumo (BG1) BG1 Публикации: 4
    редактирано 25.06.2014
    аз лично уважавам играчи на които не им дреме кои атакуват.
    kazumo @ bg 1
  • nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 27.06.2014
    Той те атакува точно защото сте във война а във войната или се сключва примирие или едната страна губи всичко и всички а той е искал да помогне тъй като сигурно другите цели са били заети :-)
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
    Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
    http://prntscr.com/3sm96h
    Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 28.06.2014
    Уважавам Пауърите защото не съм видял лошо от тях,което е рядкост в тая игра и наглостта на някои играчите в нея,но все пак да атакуваш постоянно 1 замък е малко разочароващо след като се знае,че няма да ти се върне!
    Трябва да има малко човечност макар и да е тя в 1 игра :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • krisko02krisko02 Публикации: 8
    редактирано 04.10.2014
    ИСКАМ В PoWeR staR
    krisko02 @ bg 1
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 06.10.2014
    имаш да искаш
  • alienlab1312 (BG1)alienlab1312 (BG1) BG1 Публикации: 813
    редактирано 23.12.2014
    ............
    molt1115 @ bg 1
  • FlindFlind Публикации: 7
    редактирано 11.01.2015
    Мале хора защо всички защитавате пауарите какви звезди са бе диамантени сега на войната срещу фелас която според мен започна защото бомбар направи димитар цар на просяците фалас ще ги разсечче и всички ще почнат да бягат в приятелските или нкои по-добри под саюзи и ще се образува нещо като тия аролл
    Flind @ bg 1
  • insidious (BG1)insidious (BG1) BG1 Публикации: 222
    редактирано 12.01.2015
    Тази тема е поредната уникална която е за затваряне!
    Уникална е поради причината,че се пише по-1 коментар на 2 или 3 месеца!
    Хора не виждате ли датите на писмата! :cool:
    In The Name Of The King
    6915026Sgif
  • rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
    редактирано 12.01.2015
    мен само че ме кефи как пу***щината расте и хората все повече се крият зад мултаци (което все повече остава безнаказано) ...

Flind - типичен пример .... поредното мулти акаунтче ....
    rosenbd @ bg 1
    редактирано 21.01.2015
    Роско брато,мулти акаунти винаги ще има и не,че не могат да ги хванат но нали и от тях печелят та що да ги махат :)
    In The Name Of The King
    6915026Sgif
  • rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
    редактирано 21.01.2015
    КОНАН76 така е но ако този ъпдейт дето идва "покани приятел" се окаже както в мнод о други игри .... тепърава ще наблюдаваме МУЛТИ МАКС .................. като знам как беше в еРепублик, е Сим .... малеееее 1 с по 20-30 акаунта и мулти злато (тамошните рубини) ............. хахахаха ще стане забавно
    rosenbd @ bg 1
    редактирано 22.01.2015
    Няма спор за това и от тук на татък ще им гледаме още повече сейра ;)
    In The Name Of The King
    6915026Sgif
  • veli0116 (BG1)veli0116 (BG1) Публикации: 43
    редактирано 22.01.2015
    Погледнете го от хубавата страна- може да ни пуснат 3-та столица :d
    veli0116 @ bg 1
    редактирано 25.01.2015
    Малко се съмнявам за 3-та столица,но и да пуснат ще се облагодетелстват отново големите :p
    In The Name Of The King
    6915026Sgif

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл