Специални оферти

PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
редактирано 02.09.2014 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте,днес нападнах играч и го победих!И ми изпратиха 2 съобщения едното беше че съм победил а другото,че има специална оферта!Добре,аз натиснах на специалната оферта за да видя какво предлагат,но не останах доволен!След това реших да изтрия тази специална оферта,но неможеш!Отстръни нямаше нищо за да мога да изтрия специалната оферта въпреки че слагах мишката на същото място където ТРЯБВА да се трият съобщенията!Първо помислих че е бъг но се сетих да пробвам и със обикновените съобщения!Е тях можеше да ги трия!Е,добре де вашите специални оферти да ми спамят в пощата!И какво да кажем някои ми пише лично събщение аз как ще го видя като не мога да изтрия тези специални оферти?А ПРЕДИ ТОЗИ ХОТФИКС можех да трия и специалните оферти!Аз от мойте наблюдения мисля че хотфиксовете не са за премахването на бъгове а за да правите играта още по-рубинена и по-рубинена!
Post edited by PowerGamer on
PowerGamer @ bg 1

Коментари

• Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 02.09.2014
    Все трябва да ревете за нещо... Като не искаш да се възползваш от дадена оферта, игнорирай я :)
  • номер2номер2 Публикации: 432
    редактирано 02.09.2014
    много важно игнорирай за какво триеш да ти стане по хубаво
    номер2 @ bg 1
  • NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 02.09.2014
    Специалните оферти не се трият
    И преди хотфикса не можеха
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • BraveEvstati2BraveEvstati2 Публикации: 64
    редактирано 02.09.2014
    Те са по 1 час пък после можеш да ги изстриеш .
    BraveEvstati @ WWW 2
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 02.09.2014
    Много често след атака (победа или поражение) или защита (победа или поражение) ти идват "Специални оферти". Те могат да се осребрят срещу рубини. Не може да трие тези оферти и те са временни.

А за съобщенията, ако ти е пълна пощата, то автоматично ще изтрие последното съобщение и ще осигури място за другото (ако има такова). А за по-важни неща, които ти трябва, можеш да си ги премести в раздела на пощата -"Архив".

Поздрави,
    20a6j54.gif
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 02.09.2014
    Благодаря,Ви! :) Моля темата да се затвори!
    PowerGamer @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.