Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Точки опит

Теодора МендеваТеодора Мендева Публикации: 18
Тъй като наскоро достигнах максималното ниво в играта и все още имам да изпълнявам доста куестове даващи точки опит,искам да попитам:възможно ли е да се направи ъпдейт,който да представлява нещо като душа на героя ти?Тази душа да събира точките опит,които печелиш от битки и куестове и ако/когато се направи ъп с нови-по-високи нива на играчите тези точки да могат да се използват.Това е присъщо за някои онлайн игри.Аз лично смятам,че подобно обновление ще внесе равнопоставеност при евентуален ъп на нивата м/у хората изпълнили всички задачи и тези които имат още такива за изпълняване.Благодаря предварително за отговора.
Post edited by Теодора Мендева on
Теодора Мендева @ bg 1

Коментари

• TopolataTopolata Публикации: 48
    редактирано 19.03.2013
    Интересно предложение,очаквам с нетърпение отговора
    Topolata @ bg 1
  • Теди3 (BG1)Теди3 (BG1) BG1 Публикации: 51
    редактирано 26.03.2013
    аз също чакам с интерес каво ще отговорят...в момента съм на максимално ниво -108,068 ТО и всички останали точки които печеля отиват на вятъра...не се отразяват никаде..а в даден момент може и да потрябват а да няма от къде да ги вземем..
    Теди3 @ bg 1
  • MarmotMarmot Публикации: 186
    редактирано 26.03.2013
    Това е добро,но трябва да се изпрати на разработчиците като предложение от модератора на форума,ако не се лъжа!
    И един мармот завиваше шоколада в станиол....;)
  • ША ТА ПРЕБИЯША ТА ПРЕБИЯ Публикации: 42
    редактирано 20.08.2014
    ЗААААААААААААААА

ще го направят ли наистина
    ША ТА ПРЕБИЯ @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 20.08.2014
    ще го направят ли наистина

Ох Саше, Сашееее, очакваш ли, че ще го направят, след като тази тема е отдавна направена и никой не й е обърнал внимание.Тази тема е отпреди 1 година и 5 месеца.Ако щяха да го направят, досега да са го направили....
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 21.08.2014
    Интересно предложение - ЗА
    Честито 70-то ниво (със закъснение година и половина ;):d:d)

Поздрави,
    20a6j54.gif
  • Kvint FabiiKvint Fabii Публикации: 22
    редактирано 25.08.2014
    Просто не са се сетили още как да ви вземат рубинчетата и да го препишат на точките :)
    И това ще стане въпрос на време е. За 8 месеца игра мога да кажа само, че те ГГ дават с едната ръка при обновление, а вземат с двете:) Така че с една крачка напред и две на зад играта като цяло върви на никаде.
    Kvint Fabii @ bg 1
  • Max PowerMax Power Публикации: 488
    редактирано 26.08.2014
    Това предложение е хубаво!
    Ще ми бъде от полза като стана 70 ниво.:)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 26.08.2014
    Max Power написа: »
    Това предложение е хубаво!
    Ще ми бъде от полза като стана 70 ниво.:)

С нищо няма да ти е полезно, това предложение е направено, когато максималното ниво бе 60 и става дума за натрупаните точки опит след максималното ниво (тогава 60) ако качат горната граница за ниво да се ползват тези точки
  • BraveEvstati2BraveEvstati2 Публикации: 64
    редактирано 26.08.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    С нищо няма да ти е полезно, това предложение е направено, когато максималното ниво бе 60 и става дума за натрупаните точки опит след максималното ниво (тогава 60) ако качат горната граница за ниво да се ползват тези точки

То никъде не пише ,че няма да го вдигнат и до 80то ,така че идеята е добра .
    BraveEvstati @ WWW 2
    редактирано 26.08.2014
    BraveEvstati2 написа: »

така е ...................
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 26.08.2014
    BraveEvstati2 написа: »

Въобще не се бях замислил за това ;) , иначе идеята е добра :)
    редактирано 26.08.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Въобще не се бях замислил за това ;) , иначе идеята е добра :)
    Даже супер готина!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
  • PowerGamerPowerGamer Публикации: 609
    редактирано 26.08.2014
    Max Power написа: »
    Даже супер готина!

Виж сега не пери много надежди защото докато стигнеш 70 ниво имаш доста време и доста имаш да преживяваш!
    PowerGamer @ bg 1
  • Julius CaesarJulius Caesar Публикации: 112
    редактирано 26.08.2014
    Ако бие кули за 8 месеца е станал 70 ниво с редовна игра и атаки на 10 кули през 3 часа.
    Аз така правя и за 3 месеца станах 49 до 3 дни съм 50.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл