Бъг на Беримонд

2

Коментари

• GondurakGondurak Публикации: 19
    редактирано 08.08.2014
    veseela написа: »
    Да и аз съм със същия проблем и на мен така пратих в битка 320, но на отчета пише, че са били 112, от който 109 умряха и 3 се върнаха. Сега в замъка имам 3 лъвчета, който ядът 1 300 хляб. Каде са ми другите и аз незнам, ама поне като ги няма да не ги храня

твоите "лъвчета" - 3-те, ще да са от някой Кенийски зоопарк, където до сега съм им давали да ядът само трева и моркови...Ти сега ги храниш с хляб - как нема да ти изяждат по 1300 хляб ;)
    На всеобщата пародия в сървара ..тоя проблем твоя е песен...аз от обед до сега съм загубил по неведомите пътища божии толкова рубини, а и време да чакам отговори на "супорт мастери" , та с удоволствие ще храня "лъвчетата" ти....ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРСКАТА КЛОУНАДА "empire" - каквато ни е държавата, такива са ни хората, за съжеление и младите it супортаджии също...
    Забавлявайте се с играта GoodGame Empire, както и с форума, в който можете да задавате вашите въпроси и да изразявате вашите мнения и критики. :)
    Помощ от "екипа" - когато цъфнат налъмите!
  • veseelaveseela Публикации: 2
    редактирано 08.08.2014
    хахах и ти си прав

За моя проблем се погрижиха
    veseela @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 08.08.2014
    Gondurak написа: »
    Аз ще помисля за сега какво да направя , но никой няма да си мръдне пръста защото "агнетата" им наливат парички в "касичките" а ония (швабите) т'ва им е целта...така че наще "супортаджии" си чешат под фалостните образувания и им дреме на "шперца" ....но всяко нещо си има граници - ще изкарам и акауна на синът си и на дъщеря си от играта ако не се направи нищо и не си получа войските обрато...в крайна сметка тия не са ми нито на парите, нито на акъла, нито на годините....да си играя клоунадата - смешници със смешници !!!
    Да ти кажа от немския съпорт са свестни, възтановяват ти загубите независимо дали си предтавил доказателство или не, по скоро нашите се правят на фурнаджийски лопати.
  • badkid (BG1)badkid (BG1) Публикации: 7BG1
    редактирано 09.08.2014
    И при мен се получи подобен проблем, атакувах цел с 700 лъва, на отчета ми изписа че съм го нападнал с 111 и съм загубил другите 600 лъва ги няма а продължават да ми ядът храната.
    Дойдох, видях, победих.
    редактирано 09.08.2014
    Някой в крайна сметка ще оправили тези проблеми или да спрът тоя ЕВЕНТ , да върна на хората похарчените рубини, да си оправят простотиите ( най-добре да сменят всички неудачници които се изживяват като системни администратори) и тогава да пуснат отново БЕРИМОНТА от начало ...защото е много удобно за някой че силните на "събитието" сме с ужасен преразход на храна , не можем да прехвърляме войска защото няма място (за което имам скрийнове) а някой си набират точки !!! Банда непрофесионалисти - сбирщина ! Жалко, че заради подобни негодяи страдат от негативни мнения и хората из между админстраторите, които знаят защо са там и си разбират от работата !
    Забавлявайте се с играта GoodGame Empire, както и с форума, в който можете да задавате вашите въпроси и да изразявате вашите мнения и критики. :)
  • penkov555 (BG1)penkov555 (BG1) Публикации: 13
    редактирано 09.08.2014
    Добър ден, изчезва ми армията щом влязат в лагера, а ги храня не ми стига храната за повече от 11 часа и не мога да си набавя нова като изчезват.Ако обичате искам си войниците:(((((((((((((((
    penkov555 @ bg 1
  • mimi763 (BG1)mimi763 (BG1) Публикации: 8
    редактирано 09.08.2014
    днес три успешни атаки в лагера се върнаха само 100 останалите се изпариха в лагера отчита че са живи и си хапват но са невидими за окото - към 19 часа 178 войника,производство на храна 1340,консумация 2880
    - 1540 - ще се изразходва след 3 часа
    писах още по обед - но ми се отговори - че работното време е от понеделник до петък от 10,00 до 18,00
    :) интересно какво ще проверят в понеделник - а това че губя точки в момента как се компенсира
    да също ми казаха да пиша и тук
    mimi763 @ bg 1
  • hohoha (BG1)hohoha (BG1) Публикации: 2
    редактирано 09.08.2014
    Здравейте. Аз днес също имам голям проблем с беримонд. Днес имах почти 500 лъва. Пуснах ги за храна към противников лагер. Противникът нямаше никакви защитни войски и нямах никакви жертви от моя страна, а никакви войски не се върнаха. Около 30 мин по-късно изведнъж станаха 70. Няколко часа след това почти 300, а сега в момента без да съм водил битки или да съм ги пращал на помощ ми показва , че имам 120, а съм на минус около 1200 с храната.
    hohoha @ bg 1
    редактирано 10.08.2014
    Няма как да ги събера аз тия "умници" в една празна стая и да вляза вътре - сам...такъв тупаник ще им спретна, че чак майките им ще ги харесат - бездарници ! Като знаят че са омазали Беримонда за какво пуснаха евента !? ВЪРНЕТЕ НА ХОРАТА РУБИНИТЕ И СПРЕТЕ ТАЯ СВИНЩИНА - като не можете да се справите с бъговете не ви е мястото пред мониторите, марш да редите плочки, да слагате гипсокартон и да леете бетон...да се научите от къде излиза хляба !!!
    редактирано 10.08.2014
    Няма как да ги събера аз тия "умници" в една празна стая и да вляза вътре - сам...такъв тупаник ще им спретна, че чак майките им ще ги харесат - бездарници ! Като знаят че са омазали Беримонда за какво пуснаха евента !? ВЪРНЕТЕ НА ХОРАТА РУБИНИТЕ И СПРЕТЕ ТАЯ СВИНЩИНА - като не можете да се справите с бъговете не ви е мястото пред мониторите, марш да редите плочки, да слагате гипсокартон и да леете бетон...да се научите от къде излиза хляба !!!
    Да ги видим тия какво ще ми отоговорят в понеделник, защото доста сериозно ги позаплаших :) .
    редактирано 10.08.2014
    Какво да ти отговорят Колега, току що ми изчезнаха всички войници, връщаха от несъстоял се бой за кула ...mad я удари преди мен ...така че : 33 дезертьори + 180 на 190 мечки + рубинен инструмент ( тежък рубин) се връщаха до момента, в които ги потърсих там - УВИ - влязаха и потънаха на п*тка си майна !!!
    КОМПЕНСАЦИЯТА ОТ САЙТА НА ТИЯ СМЕШНИЦИ Е САМО ЕДНА :
    ПРЕСТАНЕТЕ С ТАЗИ ОЛИГОФРЕНИЯ (ВЪПРЕКИ ЧЕ ЯВНО ТОВА ВИ Е В КРЪВТА) ВЪРНЕТЕ МИ РУБИНИТЕ, КОИТО СЪМ ВЛОЖИЛ - КАКТО НА МЕН ТАКА И НА ВСИЧКИ ИГРАЧИ, КОИТО ИГРАЯТ В ТОВА СМЕШНО И ПОШЛО "СЪБИТИЕ" И СА ЗАГУБИЛИ ВОЙСКИ И НЕРВИ - ЗАЩОТО КЛОУНИ ТАКИВА , ТАЗ ИГРА Е ЗА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ , А ВИЕ Я НАПРАВИХТЕ ИГРА НА НЕРВИ ....ТЪПАЦИ !
  • PifalinPifalin Публикации: 6
    редактирано 10.08.2014
    Какво да ти отговорят Колега, току що ми изчезнаха всички войници, връщаха от несъстоял се бой за кула ...mad я удари преди мен ...така че : 33 дезертьори + 180 на 190 мечки + рубинен инструмент ( тежък рубин) се връщаха до момента, в които ги потърсих там - УВИ - влязаха и потънаха на п*тка си майна !!!
    ПРЕСТАНЕТЕ С ТАЗИ ОЛИГОФРЕНИЯ (ВЪПРЕКИ ЧЕ ЯВНО ТОВА ВИ Е В КРЪВТА) ВЪРНЕТЕ МИ РУБИНИТЕ, КОИТО СЪМ ВЛОЖИЛ - КАКТО НА МЕН ТАКА И НА ВСИЧКИ ИГРАЧИ, КОИТО ИГРАЯТ В ТОВА СМЕШНО И ПОШЛО "СЪБИТИЕ" И СА ЗАГУБИЛИ ВОЙСКИ И НЕРВИ - ЗАЩОТО КЛОУНИ ТАКИВА , ТАЗ ИГРА Е ЗА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ , А ВИЕ Я НАПРАВИХТЕ ИГРА НА НЕРВИ ....ТЪПАЦИ !

Подкрепям колегата Gondurak!
    Pifalin @ bg 1
  • Kvint FabiiKvint Fabii Публикации: 22
    редактирано 10.08.2014

И аз си ИСКАМ РУБИНИТЕ ПРОПИЛЯНИ ПО Б Е Р И М О Н Д. Щом Вината е в тях трябва да ни компенсират. Неизкам вече за компенсация войници(какво да ки правя то събитието свърши), а рубини. Подкрепям изцяло колегата....
    Kvint Fabii @ bg 1
    редактирано 10.08.2014
    Kvint Fabii написа: »
    И аз си ИСКАМ РУБИНИТЕ ПРОПИЛЯНИ ПО Б Е Р И М О Н Д. Щом Вината е в тях трябва да ни компенсират. Неизкам вече за компенсация войници(какво да ки правя то събитието свърши), а рубини. Подкрепям изцяло колегата....

Аз съм похарчил над 170 000 рубина - хар4енето на рубини ми е в кръвта...аз брат си правя кефа с играта, а кефа няма цена ...но тия помияри ми развалиха кефа, за който съм си платил.. затова според както сочи логиката -НЯМА НОРМАЛНА ИГРА, НЯМА КЕФ - ОТГОВОРНИТЕ, КОИТО СА НАТОВАРЕНИ ПО ДЛЪЖНОСТ ДА СЕ ГРИЖАТ ЗА ТОВА И НЕ ГО ПРАВЯТ , ДА ВЪЗСТАНОВЯТ ПАРИТЕ ( В СЛУЧЕЯ -РУБИНИТЕ)НА ВСИЧКИ ОЩЕТЕНИ !!!
    ВСЯКА ИГРА, КОЯТО СЕ ИГРАЕ С ПАРИ СИ Е СВОЕГО РОДА "ХАЗАРТНА", ВСЕКИ КОЙТО Е НАТОВАРЕН ЗА АДМИНИСТРИРА ПОДОБНА ИГРА И С ДЕЙСТВИЯТА СИ ОЩЕТЯВА ИГРАЕЩИТЕ ПОПАДА ПОД СПЕЦИАЛНИ УСЛООВИЯ ЗА ПОДСЪДНОСТ...ВРЕМЕ Е НЯКОЙ ДА СБЕРЕ ТАЯ СБИРЩИНА ОТ НЕГОДЯИ И ДА ГИ ДАДЕ НА СЪОТВЕТНИТЕ ОРГАНИ ЗА КОНТРОЛ НА ПОДОБНИ ДЕЙНОСТИ !
    АЗ ЛИЧНО ЩЕ СЕ ПОГРИЖА ЗА ТОВА - ИМАМ И СНИМКИ И ВСИЧКО НЕОБХОДИМО ЗА ДА СЕ ПРИВЛЕЧЕ ВНИМАНИЕТО !
    НЯМА КАКВО ДА ГИ ЧАКАМ ДА МИ ПРАЩАТ ВОЙСКИТЕ В ЗАМЪКА СЛЕД КАТО "ЗАЕКА МИНЕ БАИРА" , НЕ ДА СЕ КРИЯТ ЗАД "ПОЧИВНИТЕ ДНИ" ИЛИ "НЕ РАБОТНО ВРЕМЕ"
    КОГАТО ИМА ПРОБЛЕМ - ИМА И СПЕШНИ МЕРКИ...А ТУК НА ТОЯ "СЪРВАР" МАЙ ПРОБЛЕМИТЕ СА МНОГО !

ВЪРНЕТЕ СРЕДСТВАТА (РУБИНИТЕ) НА ВСИЧКИ ОЩЕТЕНИ , АНУЛИРАЙТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ "ЕВЕНТА" И СЛЕД КАТО СИ ОПРАВИТЕ ПРОСТОТИИТЕ НАТВОРЕНИ ОТ БЕЗДАРНИТЕ АДМИНИСТРАТОРИ НА СЪРВАРА - ГО РЕСТАРТИРАЙТЕ , ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪС СИГУРНОСТ МОЖЕ И НИКОЙ ДА НЕ ПОЧНЕ ДА ИГРАЕ ОТНОВО ТОВА "СЪБИТИЕ" !!!
  • mimi763 (BG1)mimi763 (BG1) Публикации: 8
    редактирано 10.08.2014
    вече два дена не играя благодарение на тях - нали почиват - вече щях да имам 200 точки а сега стоя и чакам и чакам и чакам - луда работа
    mimi763 @ bg 1
    редактирано 10.08.2014
    Attachment not found.
    ЕЙ ТИ СНИМКА НА РАЗВИТ НА "МАКС" ЗАМЪК НА БЕРИМОНДА С РУБИНИ !
  • RoninAssassinRoninAssassin Публикации: 1
    редактирано 10.08.2014
    Трябва да има СЪД за тия...не мисля, че има друго решение - това си е чиста злоупотреба с парите (средствата) на хората, които играят !
    Подкрепям колегите, както и всички загубили нерви с БЕРИМОНД !
    RoninAssassin @ bg 1
  • редактирано 15.08.2014
    ами така е!те трябва да затворят беримонд-докато го оправят напълно!
  • редактирано 15.08.2014
    оф!имам един въпрос
    някога ще бъда ли от лъвовете?
    щот ми трябват точки за постижения-има постижение да помогна на Леополд от рода на Гербарандт да спечели битката за Беримонд
    редактирано 15.08.2014
    MummRa написа: »
    оф!имам един въпрос
    някога ще бъда ли от лъвовете?
    щот ми трябват точки за постижения-има постижение да помогна на Леополд от рода на Гербарандт да спечели битката за Беримонд

Това може да питаш някой налично, а не да спамиш в темата.А относно въпроса ти....Зависи от късмета ти....
Sign In to comment.