тема за спам

1853

Коментари

• DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) Публикации: 793BG1
    редактирано 13.08.2014
    Тая тема твърде бързо набира постове.
    А до това което каза за ваканцията да гледаш телевизия направо както каза вим си едно прасе тъкмо през ваканцията трябва да излизаш повече
  • редактирано 13.08.2014
    DANUTA написа: »
    Тая тема твърде бързо набира постове.
    А до това което каза за ваканцията да гледаш телевизия направо както каза вим си едно прасе тъкмо през ваканцията трябва да излизаш повече
    ама аз ще бъда на море!!!а и през ваканцията-нямам с кого да играя-защото всички мои приятели от класа-са заминали нанякъде!:(
    аз ще отида на море за 6 дена в 3 звезден хотел-5 звездените хотели са са препълнени с някакви чужденци!!!:mad:
    така че-ще направя това голямо излизане-и няма да припаря до телевизор или компютър през почивката ми:)
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 13.08.2014
    Продължавай да се хвалиш така и скоро ще спрат атаките към тебе да знаеш :)
    image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150
  • Vim78Vim78 Публикации: 281
    редактирано 13.08.2014
    MummRa написа: »
    ама аз ще бъда на море!!!а и през ваканцията-нямам с кого да играя-защото всички мои приятели от класа-са заминали нанякъде!:(
    аз ще отида на море за 6 дена в 3 звезден хотел-5 звездените хотели са са препълнени с някакви чужденци!!!:mad:
    така че-ще направя това голямо излизане-и няма да припаря до телевизор или компютър през почивката ми:)

Вземи си снимка на телевизора или компютъра, искаме те жив, здрав и психично нормален като се върнеш.
    3876499.gif
  • редактирано 13.08.2014
    chorkoBG написа: »
    Продължавай да се хвалиш така и скоро ще спрат атаките към тебе да знаеш :)
    слушайте сега-на никой не му трябва богатство за да отиде в 3 звезден хотел
    а само да ви кажа че за мен 5 звезните хотели са кошмар-по-скоро те са някви спа центрове дето искат пари и за да почистят масата когато се олееш!!!
    и се опитвам да ви кажа че не съм толкова голяма
    компютърна мишка
    !!!:mad:
    редактирано 13.08.2014
    слушайте сега-на никой не му трябва богатство за да отиде в 3 звезден хотел
    а само да ви кажа че за мен 5 звезните хотели са кошмар-по-скоро те са някви спа центрове дето искат пари и за да почистят масата когато се олееш!!!
    и се опитвам да ви кажа че не съм толкова голяма компютърна мишка!!!:mad:

Явно постигна обратен ефект, пхаха. :)
    3876499.gif
  • редактирано 13.08.2014
    Vim78 написа: »
    Явно постигна обратен ефект, пхаха. :)
    не ми ли вярваш
    5 звезните хотели не стават!!!
    препълнени са с чужденци,те са някакви спа центъри и заради множествато хора във тях-мама ме държи за до себе си за цитат на мама
    стой до мен че можеш да се изгубиш!а и кой ги знае тези хара-може да са опасни!
    -заради това мразя 5 звезните хотели-тези под 4 звезди-са малко по-поносими-защото няма баш чак толкова хора в тях-и мама ме пуска да ходя свободно
    но любимите ми хотели са с 3 звезди-и за това тази година отиваме в 3 звезден хотел
    и ви обещавам-няма да припаря до компютър или телевизор през почивката
    редактирано 13.08.2014
    не ми ли вярваш
    5 звезните хотели не стават!!!
    препълнени са с чужденци,те са някакви спа центъри и заради множествато хора във тях-мама ме държи за до себе си за цитат на мама-заради това мразя 5 звезните хотели-тези под 4 звезди-са малко по-поносими-защото няма баш чак толкова хора в тях-и мама ме пуска да ходя свободно
    но любимите ми хотели са с 3 звезди-и за това тази година отиваме в 3 звезден хотел
    и ви обещавам-няма да припаря до компютър или телевизор през почивката
    Дано и да не влизаш във форума повече :)
  • редактирано 13.08.2014
    Дано и да не влизаш във форума повече :)
    как ще вляза във форума като няма да припаря до компютър;):confused:
  • редактирано 13.08.2014
    притен ден!
    днес не ми се пише повече в тази тема
    трябва да надвия vim78 във темата Бесеница
    редактирано 13.08.2014
    как ще вляза във форума като няма да припаря до компютър;):confused:
    Говора завинаги :)
  • редактирано 13.08.2014
    Говора завинаги :)
    напротив-ще влизам
    а и дебна модераторите да кажат за новия ъпбейт!
    сигурно новия ъпдейт е свързано с идеята на новия Комютни Мениджър:d
    сигурен съм на 99% че е така
    ти как мислиш-със новата новина на играта ли ще е свързана тази идея-ъпдейт?:)
  • romijeromije Публикации: 654
    редактирано 13.08.2014
    Муммра питай майка си и баща си какво става,когато седиш постоянно на компа.:)
    редактирано 13.08.2014
    romije написа: »
    Сигурно и те са били като него ''Какъвто синът такива и родителите'' :)
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 13.08.2014
    слушай сега!това е през ваканцията!през учебната година съм навън-не се занимавам много с игри и играя навън-тогава играя по 2/3 часа на ден и нищо повече!
    просто се опитвам да ви кажа че през ваканцията-искам да играя видео игри и да гледам телевизия!
    и как аз ще мога да дарявам в сиропиталища-като съм на 11 години!?!?!?
    КАКВО НЕ МОЖЕШ ДА РАЗБЕРЕШ!?!?!?НЕ СЕ ХВАЛЯ А СЕ ОПИТВАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ ПРЕЗ ВАКАНЦИЯТА НЕ ИСКАМ ДА СТОЯ НАВЪН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!и на всичко отгоре се извиних за повторението за знаеш какво!!!!!!
    НИЩО ОТ ТОВА НЯМАШЕ ДА СТАНЕ АКО НЕ МЕ БЯХТЕ ПРИТИСКАЛИ ЗА ВРЕМЕТО КОЕТО ИГРАЯ И ЗАТОВА ДАЛИ ИМАМ ЛИЧЕН ЖИВОТ!!!!!!!!!!!!!!
    стига вече сте ме тормозили заради това че аз играя по 13 часа през ваканцията!!!
    НЕ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ВИ ОБЯСНЯВАМ ДАЛИ ИМАМ ЛИЧЕН ЖИВОТ И ПО КАКВА ПРИЧИНА ИГРАЯ ПО 13 ЧАСА ПРЕЗ ВАКАНЦИЯТА-НА ДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!НЕ СЪМ ДЛЪЖЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!КАКВО НЕ МОЖЕТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ!?!?!?!?!?!ВИЕ МИ ИДВАТЕ НА ТЕМАТА В КОЯТО ТЪРСЯ ЧЛЕНОВЕ И ЗАПОЧВАТЕ ДА МЕ РАЗПИТВАТЕ!!!!!!!!!!!!ВИЕ-КАКВО!?!?!?!?НЯМАТЕ ЛИ СИ ДРУГА РАБОТА!?!?!?!?!?!?!?КАЗАХ КАКВО ИЗИСКАМ ЗА ДА СЕ ВЛЕЗЕ В СЪЮЗА МИ-НЕ ВИ ХАРСВА-ТАКА ГО КАЖЕТЕ!!!КОЙТО ИСКА ДА ДОЙДЕ В СЪЮЗА МИ-КОЙТО НЕ-НЯМА ДА ВЛЕЗЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    АКО ИМАТЕ И КАПЧИЦА ЧОВЕЧНОСТ-ЩЕ ОСЪЗНАЕТЕ ЧЕ НЯМА КАК 11 ГОДИШЕН ПОНЕ ДА НЕ СЕ ПОХВАЛИ-ИЗВИНЯВАМ СЕ ЧЕ СЕ ФУКАХ-НО ВСИЧКИ ДЕЦА ИСКАТ ДА ПОКАЖАТ ЧЕ СА ПО-ГОТИНИ И ЧЕ ИМАТ ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ!!!!!!!!!!!!-НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ АЗ СЪМ ДЕТЕ НА 11 ГОДИНИ-И НЯМА КАК ДА СЪМ СИ ЛИКА-ПРИЛИКА СЪС ВСЕКИ ВЪЗРАСТЕН КАТО ВАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    АКО ИМАТЕ И КАПЧИЦА ЧОВЕЧНОСТ-ЩЕ МЕ ОСТАВИТЕ НАМИРА ЗАЩОТО НЯМАШЕ ДА ДА СТАНЕ ТАЗИ СЛУЧКА АКО НЕ БЯХТЕ МЕ ПОПИТАЛИ-И ЗАЩОТО ТОВА Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО ЗА ЕДНО ДЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
    Аз пък пак ти казвам, продължавай по същия начин и ще сложиш едни огромни лупи, защото няма да виждаш, още от 20-годишен ще има кръвно и холестерол.Радвай се ако живееш до 50.
  • редактирано 13.08.2014
    super peca написа: »
    Аз пък пак ти казвам, продължавай по същия начин и ще сложиш едни огромни лупи, защото няма да виждаш, още от 20-годишен ще има кръвно и холестерол.Радвай се ако живееш до 50.
    аррррррррррррррр!стига вече!пиша с такъв шриф когато съм бесен!не го ли разбра!?
    но иначе по-често пиша с шрифт 4 резмер-защото шрифта е идеален по големина-а и ми харесва
    редактирано 13.08.2014
    super peca написа: »

И диабет да има, не ме интересува. Не съм аз, нали.

аррррррррррррррр!стига вече!пиша с такъв шриф когато съм бесен!не го ли разбра!?
    но иначе по-често пиша с шрифт 4 резмер-защото шрифта е идеален по големина-а и ми харесва

Да не ти излезе гнева отзад, под форма на... пръц. ;)
    3876499.gif
  • редактирано 13.08.2014
    romije написа: »
    само не започвай с това!
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 13.08.2014
    Айде стига сте се дъвкали, бе! Като вляза в тази тема, как се джавкате, от 6:30 сутринта ме изнервяте!
    Единия казва, че другия няма личен живот, което въобще не ме засяга кой какво има, другият, че трябва да прави еди какво си и какво става-мазало! 8 страници клюки! Доказателство на тезата ми, че тук много обичаме клюките и разправиите! Айде стига вече и престанете да уклюкарствате форума!

Поздрави,
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 13.08.2014

Алооо, перко, кой ти говори за шрифотове бе, да съм споменал нещо за шрифтове, че аз не аз виждам.
    Vim78 написа: »
    И диабет да има, не ме интересува. Не съм аз, нали.
    Че той няма ли?
Тази дискусия е била затворена.