Начало Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

MummRa и dobo_user

chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
редактирано 01.08.2014 в Представяне на играчите
Момчета стига сте спамили из целия форум не веднъж съм ви виждал да пишете в една и съща тема едно и също.
Post edited by chorkoBG on
image.php?type=sigpic&userid=100915&dateline=1391247150

Коментари

• редактирано 31.07.2014
    хайде напиши кои са тези теми
    и не се оплаквай от хората в форума-това също може да се нарече спам
    ЗАТВОРЕТЕ ТЕМАТА!!!
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 31.07.2014
    Форума не е за да станеш по-висок ''ранг'' от начинаещ като пишеш само 'за' 'против'
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 31.07.2014
    MummRa написа: »
    ЗАТВОРЕТЕ ТЕМАТА!!!

И защо трябва да се затвори темата?Той не нарушава никакви правила, ТОВА НЕ Е СПАМ.Написал е темата в правилния отдел-"Представяне на играчите", той в момента представя теб и dobo_user.Пак те питам, защо искаш да се затвори тема, защото казва истината ли?
  • NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 31.07.2014
    MummRa написа: »
    ЗАТВОРЕТЕ ТЕМАТА!!!
    Когато се научите да играете и да осъзнаете каква е играта тогава предлагайте идеи които може и да бъдат полезни
    Също така странно как дарк мегатрон спря да пише от както ти се появи
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 31.07.2014
    Да, така е и аз това забелязах, преди във всяка тема пишеше, откакто падна бана на MummRa, той спря да пише.
  • редактирано 31.07.2014
    откъде да знам
  • DARK_MEGATRONDARK_MEGATRON Публикации: 34
    редактирано 31.07.2014
    АЗ НЕ СЪМ МУМРА
    НЕКА ДА НЕ СПАМИМ ТЕМАТА!!!
    НЕКА ДА НЕ ПРАВИМ ГРЕШНИ ЗАКЛЮЧЕНИЯ!!!
    DARK_MEGATRON @ bg 1
    редактирано 31.07.2014
    ТАКА Е!!!!!!!!!
    DARK_MEGATRON @ bg 1
    редактирано 31.07.2014
    МУМРА МИ Е БРАТ!
    РЕДУВАМЕ СЕ ЗА КОМПЮТЪРА!!!
    СЕГА ТОЙ МЕ ВДИГНА ОТ МАСАТА ДА ВИ ГО КАЖА!!!
    ЧАО!
    И НЕКА ДА СЕ ПРИДЪРЖАМЕ КЪМ ТЕМАТА!!!!!:mad:
    А НЕ ДА ПРАВИМ ИЗЛИШНИ ЗАКЛЮЧЕНИЯ!!!!!
    DARK_MEGATRON @ bg 1
  • chorkoBGchorkoBG Публикации: 1,267
    редактирано 31.07.2014
    Сега ти спамиш !!! И си просиш мнения.Точно като ''брат'' ти
  • редактирано 31.07.2014
    сега-нека да не се караме тук защото има голяма вероятност някой модератор да банне всички ни за спам!ако ще има караници-налично!
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 01.08.2014
    Здравейте!
    Изчаках развоя на темата и умишлено нищо не написах в нея, въпреки, че я бах забелязал.
    Мумра и добо-юзър за играчи и като всички други имат правото да пишат във форума, без да нарушават правилата.
    Не харесвам недоказани нападки "този е Мумра", този е ...... и т.н.!
    Всички виждаме, че форума се превръща в сбирщина на нерваци, гледащи и толериращи само и единствено своето мнение и разбиране-сматам, че няма да бъде зле да го променим.
    Трудно ми е да ги нарека "спамери", но ми е невъзможно да нарека и някой от този форум "Света вода, ненапита"!
    Хора сме и допускаме грешки-трябва обаче и да ги поправяме и да ги заменяме с добрини.
    Относно трупането на мнения и казването на само "за" или "против", бя направил специална тема, която никой не си направи труда да прочете.
    Заглавия като "предложение" или "критика" не означават нищо и аз лично се дразня.
    Пак казвам-грешките на едни са повече от тези на други, но няма нужда да правим теми заради 10 погрешни мнения. Всеки има право да дава своето предложение, независимо от нивото, титлата и честта.
    Мумра и добо юзър-премисляйте малко повече какво пишете и как го пишете.
    Не заемам ничия страна в спора, защото не ми харесва нападането на дадени играчи-какво като са направили някоя спам-тема? Особено, когато не ги смятам за виновни. И отново ще повторя и потретя значението на думата спам от речник!
    спам-Използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения.

Поздрави,
    Ивайло
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 01.08.2014
    Не знам за добро_юсър, но за Mummra, си е така ! Сори, но ти спамиш в темите, даваш тъпи предложения и пишеш с големи букви - ДРАЗНЕЩО Е !!!

Иво, аз съм ти прочел темата :) а и си допуснал грешка, написъл си "бя", а то си имал предвит "бях"

Твойте теми имат голям смисъл (говоря за Ивайло) и аз ги чета :)
    20a6j54.gif
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 01.08.2014
    Firemaster написа: »
    Не знам за добро_юсър, но за Mummra, си е така ! Сори, но ти спамиш в темите, даваш тъпи предложения и пишеш с големи букви - ДРАЗНЕЩО Е !!!

Иво, аз съм ти прочел темата :) а и си допуснал грешка, написъл си "бя", а то си имал предвит "бях"

Твойте теми имат голям смисъл (говоря за Ивайло) и аз ги чета :)

аха,а твойто предвит сякаш е правилно хахаха :Д
    the best BG @ bg 1
    редактирано 01.08.2014
    the best BG написа: »
    аха,а твойто предвит сякаш е правилно хахаха :Д

Няма нужда да се дъвчем за грешки-тук клавиатурата ми е неудобна на новия лаптоп и понякога правя грешки, докато свикна ще бъде така-ако на някой толкова много му е дразнещо, ще си редактирам постовете по-внимателно.

Поздрави,
    Ивайло
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 01.08.2014
    ivailo.98 написа: »
    Няма нужда да се дъвчем за грешки-тук клавиатурата ми е неудобна на новия лаптоп и понякога правя грешки, докато свикна ще бъде така-ако на някой толкова много му е дразнещо, ще си редактирам постовете по-внимателно.

Поздрави,
    Ивайло
    Не, няма проблем :Д просто казвам :) то и аз правя грешки :Д
    и честит нов комп "Д
    20a6j54.gif
    редактирано 01.08.2014
    По темата:
    Не е толкова сложно да се помисли малко преди да се предложи нещо.....
    Все пак на всички са ни хрумвали някакви идеи, които ни се струват в началото прекрасни, но като помислим 1-2 дни, вече им намираме недостатъците. Ако всеки правеше такива необмислени предложения, то разделът щеше да е пълен с глупости!

Поздрави,
    Ивайло

Поздрави,
    Ивайло

• редактирано 01.08.2014
    а ако не вярвате на мен и мегатрон-скоро ще ни купят втори компютър и ще ни виждате по-едно и също време на линия!:)
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 01.08.2014
    Здравейте,

Всеки има право да сподели мнението си във форума, стига да спазва правилата. Тази тема се затваря.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
Тази дискусия е била затворена.