Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

Айде да видим кой е от стара загора :)

Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
редактирано 26.07.2014 в Представяне на играчите
Които е от стара загора нека непише, че е от този град .
.
Post edited by Безценна (BG1) on

Коментари

• super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 25.07.2014
    Що за тъпа тема е това?
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 25.07.2014
    super peca написа: »
    Що за тъпа тема е това?

Ти темата остави, гледай раздела, трябваше да е в ,,Представяне на играчите''...
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 25.07.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Ти темата остави, гледай раздела, трябваше да е в ,,Представяне на играчите''...

А, да, темата не е в правилния отдел и без никакъв смисъл.
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 25.07.2014
    човек да не попита нещо не киснете в форума , а в играта
    редактирано 25.07.2014

Еми всеки може да си прави теми, имало е далеч по-безсмислени теми от тази, ако помниш...
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 25.07.2014
    Ох, моля ви престанете с нападките! Представете си сега на колко много играчи им става неприятно и се чувстват нежелани от коментари като "Тъпо предложение", "безсмислена тема" и други от този сорт.
    Можем ли да бъдем малко по-деликатни, по-отзивчиви и да спамим по-малко?
    Знаете ли колко пъти в играта и форума съм искал да кажа "ох, откъде ти роди мозъка това глупаво нещо" или "ти изобщо мислиш ли, като създаваш темите", но знам, че това не е начина да накараш човека да се замисли и да се промени, така само го настървяваш срещу теб. Не може винаги да бъдеш деликатен и добър, но във всички случаи, в които можем, нека го правим!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 25.07.2014
    ivailo.98 написа: »
    Ох, моля ви престанете с нападките! Представете си сега на колко много играчи им става неприятно и се чувстват нежелани от коментари като "Тъпо предложение", "безсмислена тема" и други от този сорт.
    Можем ли да бъдем малко по-деликатни, по-отзивчиви и да спамим по-малко?
    Знаете ли колко пъти в играта и форума съм искал да кажа "ох, откъде ти роди мозъка това глупаво нещо" или "ти изобщо мислиш ли, като създаваш темите", но знам, че това не е начина да накараш човека да се замисли и да се промени, така само го настървяваш срещу теб. Не може винаги да бъдеш деликатен и добър, но във всички случаи, в които можем, нека го правим!

АЗ ДА СЪМ ПРОЯВИЛ ГРУБОСТ В ТАЯ ТЕМА, ЧЕ МИ ИЗНЕСЕ ЦЯЛА ЛЕКЦИЯ ЗА ДЕЛИКАТНОСТ ?!?
    редактирано 25.07.2014
    Аз говорих за него, не за теб-моля те да не се заяждаш с мен.
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 25.07.2014
    ivailo.98 написа: »
    Аз говорих за него, не за теб-моля те да не се заяждаш с мен.
    - каза интриганта.
    редактирано 25.07.2014
    Аз съм от София, но наистина харесвам Стара Загора, ти оттам ли си? Хубав град.
    Които е от стара загора нека непише, че е от този град .

Поздрави,
    Ивайло

• редактирано 25.07.2014
    още малко и ще започнете да се дъвчете като кучета!;)
    редактирано 25.07.2014
    MummRa написа: »
    още малко и ще започнете да се дъвчете като кучета!;)
    Ей, не съм вечерял-внимавай :p

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 26.07.2014
    ся пък и ще се ядете
    поне и пиене пригответе че да е цялостна вечерята
    редактирано 26.07.2014
    vasilka2 написа: »
    ся пък и ще се ядете
    поне и пиене пригответе че да е цялостна вечерята
    Е, кой да изпием? Теб ли, Круел ли? Дай предложения-не нипоставяй в такава сложна дилема
    :p

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 26.07.2014
    мен няма да можеш да преглъгнеш ще ти заседна , в най -лошия случай ще те отровя - круела ми питай го дали може да го печеш пък ако ти даде тогава давай
  • Slayer88Slayer88 Публикации: 27
    редактирано 26.07.2014
    Аз съм от Стара Загора :)
    Slayer88 @ bg 1
    редактирано 26.07.2014
    поне един да си го каже .
    редактирано 26.07.2014
    vasilka2 написа: »
    мен няма да можеш да преглъгнеш ще ти заседна , в най -лошия случай ще те отровя - круела ми питай го дали може да го печеш пък ако ти даде тогава давай
    А, ще го питам-взимам скарата и отивам на лов за Круел-хей, дано си сочен, че канибалите не понасят невкусни човеци.:p

Поздрави,
    Ивайло

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл