Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

Caliph Hasan

124

Коментари

• Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 19.07.2014
    shper написа: »
    само ограбвам като теб иначе не съм го вземал
    а за предложението ти е помисля

Какво ограбваш като мен бе еееей!???
    Аз връщам ресурсите КОИТО ВИЕ КРАДЕТЕ ОТ СЪЮЗИТЕ НА ИГРАЧИТЕ на тях !

БОЛЕН МОЗЪК
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 20.07.2014
    вие вземете се атакувайте по шест-седем пъти и да се кротнете . форума не е място, в което да покажете вашите отношение каквито и да са . споровете които разиглавате има за цел да разсмее някой ли ? ако е така много грешите на много хора не им се чете тема в която двата индивиди се карат за съюзи и замъци .
    редактирано 20.07.2014
    Васке, като много знаеш, напиши го това в темата ,,Ода за forever'' или в други теми където големи съюзи се карат, ама нали трябва да си увеличаваме бройката коментари :))) ...
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 20.07.2014
    всеки знае че ти си спамера на форума а тази тема която ми посочи не ме заигригува. но ти си , си я коментирал :) браво продължавай в съюзия дух .
    редактирано 20.07.2014
    vasilka2 написа: »
    всеки знае че ти си спамера на форума а тази тема която ми посочи не ме заигригува. но ти си , си я коментирал :) браво продължавай в съюзия дух .

Това, че уж съм ,,спамера'' на форума, какво общо има с темата?
  • panther_999panther_999 Публикации: 273
    редактирано 20.07.2014
    Не се карай те атакувай те се ;)
    panther_999 @ bg 1
    редактирано 20.07.2014
    panther_999 написа: »
    Не се карай те атакувай те се ;)

Като кавалер ще отстъпя :o:rolleyes: , но shper няма да го огрее :D
  • редактирано 21.07.2014
    Mikele написа: »
    Бях чувал,че се случва,но сега разбрах,че има и такива случаи-да се крадат съюзи и акаунти. Жалко,играта е хубава и така се съсипва.

това което принуждава хората да крадат е че никой не може да атакне някой за ресурси или чест свободно защотото после ще бъде запален от 10 съюза....поне това би провокирало мен

от друга страна други го правят за да въртят цели съюзи на пръста си и да има скандали
    редактирано 21.07.2014
    marto_imperator написа: »

това което принуждава хората да крадат е че никой не може да атакне някой за ресурси или чест свободно защотото после ще бъде запален от 10 съюза....поне това би провокирало мен

от друга страна други го правят за да въртят цели съюзи на пръста си и да има скандали

А shper го прави за да привлече внимание и защото не може да си направи свой замък и свой съюз!
  • shpershper Публикации: 74
    редактирано 21.07.2014
    пробвал съм но хасан ми се пречка
    shper @ bg 1
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 24.07.2014
    Здравейте!
    Не смятам, че трябва да се обижда по този начин. В случая заемам страната на caliph hasan4 и ще се обоснова.
    Не смятам, че трябва създателят да "плюе" във форума и да натопява други хора, защото такива неща би трябвало да се уточняват чрез лична кореспонденция. Теми във форума би трябвало да се създават, само ако има някой хакер, който застрашава чуждите акаунти и да има точна обосновка на ситуацията, подкрепена със екранни снимки на измамата, за да всичка да бъдат сигурни в това.
    Тук хвърчаха обиди, нападки и се натякваха лични мнения от създателя.
    Не мисля за редно някой да натяква своето собствено мнение пред цялото комюнити, при това без едно доказателство за случката. Ще помоля spher да разбере, че не е редно да прави такива буквално клюкарски теми, в които да изразява своето възспитание и да набеждава други хора.
    Дано сте ме разбрали какво искам да кажа.

Поздрави,

Ивайло
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• denis raparadenis rapara Публикации: 2
    редактирано 24.07.2014
    И да знаете и от мен нещо, откакто съм в неговия съюз не съм видял никой да псува или да обижда, така че стига сте си измисляли простотии за него. :mad:
    denis rapara @ bg 1
    редактирано 24.07.2014
    За жалост много клюки започнаха да хвърчат тук и като модератора е влизал в темата, очевидно-тогава защо не е затворил темата! Причина:
    Набеждаване без основание и използване на нападки и цензура!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• veesskoo4veesskoo4 Публикации: 1
    редактирано 24.07.2014
    ivailo.98 написа: »
    Здравейте!
    Не смятам, че трябва да се обижда по този начин. В случая заемам страната на caliph hasan4 и ще се обоснова.
    Не смятам, че трябва създателят да "плюе" във форума и да натопява други хора, защото такива неща би трябвало да се уточняват чрез лична кореспонденция. Теми във форума би трябвало да се създават, само ако има някой хакер, който застрашава чуждите акаунти и да има точна обосновка на ситуацията, подкрепена със екранни снимки на измамата, за да всичка да бъдат сигурни в това.
    Тук хвърчаха обиди, нападки и се натякваха лични мнения от създателя.
    Не мисля за редно някой да натяква своето собствено мнение пред цялото комюнити, при това без едно доказателство за случката. Ще помоля spher да разбере, че не е редно да прави такива буквално клюкарски теми, в които да изразява своето възспитание и да набеждава други хора.
    Дано сте ме разбрали какво искам да кажа.

Поздрави,

Ивайло
    :D
    ivailo.98 написа: »
    За жалост много клюки започнаха да хвърчат тук и като модератора е влизал в темата, очевидно-тогава защо не е затворил темата! Причина:
    Набеждаване без основание и използване на нападки и цензура!

А Ивайло , Ти тука ли си а ? /вече/ :confused::cool:
    Интересно резюме
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    veesskoo @ bg 1
    редактирано 25.07.2014
    veesskoo4 написа: »
    :D

А Ивайло , Ти тука ли си а ? /вече/ :confused::cool:
    Интересно резюме
    :confused:Аз от една година не съм влизал, а вече играч, регистриран отвчера ме познава :cool:
    Е, значи съм известен, благодаря!

Поздрави,
    Ивайло

• редактирано 25.07.2014
    форума не е създаден за да се карате и да се плуете!!!
    Ако имате проблем не го решавайте тук а налично !!!!!
    така само спамите форума!!!!!!!!!!!
    редактирано 26.07.2014
    MummRa написа: »
    форума не е създаден за да се карате и да се плуете!!!
    Ако имате проблем не го решавайте тук а налично !!!!!
    така само спамите форума!!!!!!!!!!!

Разбира се, че е така, но те моля да пишеш с по-малки букви, тук няма значение-трябва да им се набие в главите, но иначе е дразнещо.

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 26.07.2014
    Тъй като автора не е в състояние да поиска заключване на темата, аз си позволявам да го направя, моля модератора да заключи темата поради отклонение от нея
    редактирано 26.07.2014
    Съгласен съм, трябва всички теми за плюене да бъдат заключени без коментар, но още при създаването им-това са лични спорове, за които аз не отговарям! Според мен това е нарушение на правилата на форума-създването на такива конфликтни теми!

Поздрави,
    Ивайло

• ideal petrovichideal petrovich Публикации: 19
    редактирано 26.07.2014
    аз играх от шпер но почнах на ново и не влизам в шпер моля темата да бъде затворена
    с хасан се сдобрихме
    само браян

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл