Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Нов ъпдейт - Скъпоценни камъни - 16.07.2014

1313

Коментари

• vendovvendov Публикации: 19
    редактирано 16.07.2014
    какво правим ????
    спирате ни играта!!!!
    с тия командири никой няма да тръгне даже и срещу кули !!!!
    давайте спешно оправете пораженията които сте нанесли на техникус и като компенсация да има поне 1 беслатен ъпдейт на поне 1 предмет независимо колко пъти е минаван !!! (ако не е на макс)
    vendov @ bg 1
  • player185859319 (BG1)player185859319 (BG1) Публикации: 60
    редактирано 16.07.2014
    май целия труд с техникума ми е бил напразно.
    бъг ли е незнам но трябва да се допитвате до грачите
    Vesko_89_Gamer @ bg 1
  • редактирано 16.07.2014
    И при мен проблем с оборудването,командири,кастелани всичко замина по дяволите след тоя ъпдейт.
    Пише подобрено до +12 а стои на първоначални стойности все едно не е минало техникус.Оправете го това щото много хора ще хвърлят кърпата включително и аз!
  • jeritojerito Публикации: 4
    редактирано 16.07.2014
    Как веднъж не успяхте да направите ъпдейт без да бъдете заливани от оплаквания? Всеки един ъпдейт води до "абсурдности". Да вземете да се замислите какво и как го правите та веднъж да се насладим на ъпдейта без да ви сърбят задниците?
    jerito @ bg 1
  • 5ko5555ko555 Публикации: 20
    редактирано 16.07.2014
    И така драги ми Смехурко!
    Вие вече прекалихте! От днес ви заявявам , че спирам да играя докато не си ми върнете командирите и кастеланите! Един рубин няма да купя повече! Знаете ли колко пари ми струват те? Как не ви е срам бе?
    Дано да ви уволнят всичките! Лев да не видите!
    5ko555 @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 16.07.2014
    Здравейте,

Наясно сме с проблема и вече се работи за отстраняването му, но нека е ясно, че дефекта е само визуален, тоест бонусите се отчитат реално.

Поздрави,
  • BraveEvstati2BraveEvstati2 Публикации: 64
    редактирано 16.07.2014
    То не стига оборудването ми и Градината на замък са е прецакали .
    BraveEvstati @ WWW 2
  • VVVGamer (BG1)VVVGamer (BG1) Публикации: 38
    редактирано 16.07.2014
    Това,което направихте е безбожно тъпо!!!Не може хората да се трудят , за да направят хубави командири,а Вие след това да ги отслабите така!!!
    И армия не мога да прехвърля ! ОПРАВЕТЕ ГО!
    Logo-Design-Nova
  • Jijo79PlayerJijo79Player Публикации: 7
    редактирано 16.07.2014
    голяма простотия направихте .вече наистина ще ни откажете от играта и 1 рубин няма да ви купя вече ако ще и 1000 процента бонус да пускате.много сте алчни а това с командирите и кастеланите правите да ви теглим една звучна българска от типа Стоичков.
    айде приятно лято и си оправете играта или няма да ви я играя вече
    Jijo79Player @ bg 1
  • Julius CaesarJulius Caesar Публикации: 112
    редактирано 16.07.2014
    Cleo написа: »
    Здравейте,

Наясно сме с проблема и вече се работи за отстраняването му, но нека е ясно, че дефекта е само визуален, тоест бонусите се отчитат реално.

Поздрави,
    Казваш че командир 73,4% близък и 53% далечен с 15,2% скорост и 9% чест дори и да пише друго в момента се отчита командира преди ъпдейта ли?
  • dj79anton (BG1)dj79anton (BG1) Публикации: 43
    редактирано 16.07.2014
    Абе вие ненормални ли сте как може да намалите показателите на командири и кастелани милиони са вкарани за коване.......
    dj79anton @ bg 1
  • 5ko5555ko555 Публикации: 20
    редактирано 16.07.2014
    Спирам да играя!
    Вие прекалихте! Как не ви е срам!
    Искам си кастеланите и командирите!
    Знаете ли колко пари ми струват!
    ГЛУПАЦИ! Един рубин няма да си купя вече!
    5ko555 @ bg 1
  • vlado55 (BG1)vlado55 (BG1) Публикации: 4
    редактирано 16.07.2014
    хора защо командирите ми се смъкнаха с по 20% аз се трудих цяла година искам си ги отново същите каквито бяха преди ъбдеита
    vlado55 @ bg 1
  • Slayer88Slayer88 Публикации: 27
    редактирано 16.07.2014
    да вярно е ...... наистина е само визуален проблема .... но има и друг бъг като искаш да смениш някоя броня с друга, то тази първата броня ИЗЧЕЗВА !!!!!
    Slayer88 @ bg 1
  • NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 16.07.2014
    Slayer88 написа: »
    не е вярно !! проблема както е визуален така и реален !!! просто не ги отчита всичките тези кования при дъртака........ и като искаш смениш някоя броня с друга то тази първата броня ИЗЧЕЗВА !!!!!
    После пак се връща
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
    редактирано 16.07.2014
    Julius Caesar написа: »
    Казваш че командир 73,4% близък и 53% далечен с 15,2% скорост и 9% чест дори и да пише друго в момента се отчита командира преди ъпдейта ли?
    Това казва да и аз съм доволен;)
  • liqna (BG1)liqna (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 16.07.2014
    Новите неща добре искаш не искаш привикваш с тях не разбрах защо разбутахте командирите и кастеланите свалихте им силата с по 20-30% това не го харесвам
    liqna @ bg 1
  • Барса (BG1)Барса (BG1) Публикации: 73
    редактирано 16.07.2014
    С новия ъпедейт идват и новите бъгове...
    Барса @ bg 1
  • Безценна (BG1)Безценна (BG1) Публикации: 63
    редактирано 16.07.2014
    това което се направи с командирите е много погрешно ако си се бборил доста време за да си ги дигнеш
    90 % близък и 90% далечен сега тези усилия са напразни след като са намалени с 20 % . няма накъква разлика дали си ковал или не . с скъпоценните камъни идеата е добра но защо трябва да е за сметка на нещо ? нека да се върнат процентите на командирите и кастеланите
  • mkarapachov (BG1)mkarapachov (BG1) Публикации: 19
    редактирано 16.07.2014
    Защо печеля камъни, а не оборудване. Малко ниво съм и никога няма да си направя командири и кастелани с хубаво оборудване така, щом не печеля оборудвания от разбойниците. :( Нека от разобийниците да вземаме пак оборудване, както до сега, а да има други начини за вземане на камъни. Да не е камъните за сметка на оборудването. Освен от разбойници от друго мясно няма откъде да взема оборудване.
Sign In to comment.