TheGootFellas или Powerstar

210

Коментари

• ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 29.06.2014
    ...........
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• RoSKaTa722RoSKaTa722 Публикации: 211
    редактирано 29.06.2014
    PowerStar...
    RoSKaTa72 @ bg 1
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 29.06.2014
    Ако съдим по островите, то този месец (юни) - PowerStar, а пък другия (юли) - GoodFellas :)
    20a6j54.gif
  • Gold_terrorGold_terror Публикации: 45
    редактирано 30.06.2014
    И за двата съюза..........и двата с вършат работата да бият повечето доста добре :p
    Gold_terror @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 30.06.2014
    Питам се дали някога ще се завърже война между тях,въпреки,че не ми се вярва но все пак някой може да реши да се докаже като по-добрия и водещ в сървъра ни съюз :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 30.06.2014
    TheGoodFells е един от най първите съюза в този сървър и според мен те са най силния съюз
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 30.06.2014
    С тези отваряния на порти не може да се разбере кой е по-силен,също така това може да се реши и от редовноста на играчите ако 1 съюз е с по-малко редовни то той ще е губещия,разбира се и намесата от подсъюзи и подобни е фактор,въпреки,че не трябва да има такава ако решат да се доказват 2 съюза!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • bogoblagoev123bogoblagoev123 Публикации: 41
    редактирано 09.07.2014
    The GoodFelas са най-силни а поларите са много така да го кажа надути!
    bogoblagoev123 @ bg 1
  • valentin38 (BG1)valentin38 (BG1) Публикации: 44
    редактирано 24.07.2014
    power star
    valentin38 @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 24.07.2014
    И двата съюза са силни, но The GoodFellas всеки играч го знае като първия силен съюз на сървъра, а на PowerStar малко им пречи арогантността, ако я преодолеят, ще са номер 1
  • BMWpower (BG1)BMWpower (BG1) Публикации: 4
    редактирано 28.07.2014
    PowerStar са най добрите за мен имат си начини на мислене стратегии които фелас не мисля че би ги имала :))))
    CyberKing @ bg 1
    редактирано 28.07.2014
    power star, защото фелалсите са виновни за бозата, която ме накара да спра да играя.
    Ако ми бяха отговорили на поне ЕДНО съобщение тогава, щеше да стане ясно, че аз не съм им крал селата.
    Всички доказателства бяха налице:
    1. току-що бях отключил леда-25 ниво и не знаех дори какво е село, а още нямах ветерани-как ще взема село на фелалсите?
    2.нямах казарма на леда
    3. нямах......как се казваше-склад за плячкосване.
    Как ще открадна село? Няма как!
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

• редактирано 28.07.2014
    мога да каза че феласите са много добри играчи, но силният съюз е палърстар защото имат много подсъюзи и приятели вече.......т.н.
  • ideal petrovichideal petrovich Публикации: 19
    редактирано 28.07.2014
    поларите отстраниха спартакус а феласите не нали нито подобно силен съюз

такаче съм за поларите
    само браян
  • редактирано 28.07.2014
    чакай беха и феласите тогава аз знам защото бях тогава в тириков и ние бях ме под съюз на спартакус и бяха във война със двата силни съюзи така че
  • ideal petrovichideal petrovich Публикации: 19
    редактирано 28.07.2014
    а братята също силен съюз на страата на спартакус
    следях цялата война
    само браян
  • редактирано 29.07.2014
    да наистина братята бяха силни на преди, преди няколко седмици бяха 39 ниво на съюз и бяха по-малко членове но си вдигнаха нивото и членовете. И аз следях цялата война!:)
  • DARK_MEGATRONDARK_MEGATRON Публикации: 34
    редактирано 29.07.2014
    аз не харесвам нито един от двата съюза!!!
    харесвам само това което притежават!!!
    така ми се иска да сложа ръка на тези столици!!!
    но ще изчакам една/две години
    естествено всеки иска да е на върха;)
    DARK_MEGATRON @ bg 1
  • gfotev23gfotev23 Публикации: 285
    редактирано 29.07.2014
    И двата саюза заслужават да бъдат най-добрите в bg:D
    Аз съм началото и краят.
    Аз съм Слънцето и Луната.
    Аз съм Хаоса и Реда.
    Аз съм gfotev23!!!!!!
    редактирано 29.07.2014
    Смятам, че трябва да се случи бъг и да се окажат и двата съюза в немския сървър.
    Нищичко от тях няма да остане, там ще бъдат като съвсем мъничък съюз-и столичките ще им вземат-много смешно ще бъде, ама май тая система за жалост не е толкоз бъгава :(

Поздрави,
    Ивайло

Тази дискусия е била затворена.