Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

Поредното крадене на села в Зимата- крадците са съюз КРАЛЕТЕ

404i404i Публикации: 3
редактирано 11.06.2014 в Новини от съюзите
Здравейте!
Вчера се случи поредното крадене на села в зимата от сенчести атаки.
Явно страдат доста съюзи.
Затова и аз ще напускам играта.
Когато си отидат отвратените ще останат отвратителните!
Post edited by 404i on
404i @ bg 1

Коментари

• murad1957murad1957 Публикации: 19
    редактирано 23.05.2014
    404i написа: »
    Здравейте!
    Вчера се случи поредното крадене на села в зимата. Както става обикновено голям съюз набелязва малък съюз и селата се крадът със сенчести атаки!
    После се намърдват в селата веднага след атаката и ти казват, че уж било свободно.
    После ходи се оплаквай на арменския поп :)
    Крадецът е Krasimir kg (замък в зимата 848/473) от КРАЛЕТЕ- съюз със сумати играчи от 70 ниво, които крадът от играчи под 40 ниво!
    Когато се опитах да си го върна- обявиха ни война!
    Ще кажете : Такава е играта!
    Ами заради такива крадливи псета дето нападат и крадът от значително по-слабите играчи, много от хората се отказват от играта.
    Да им приседнат откраднатите села!
    Аз също ще взема де се откажа от играта, но преди това ще паля крадеца колкото мога!
    Ако някой иска да се отказва и си търси мишена за да се позабавлява- крадецът е Krasimir kg (замък в зимата 848/473)
    Със сигурност си заслужава да накажем крадеца! Нека види, че не може така безнаказано да си краде!

Попринцип няма правило което да е да не се вземат села
    murad1957 @ bg 1
  • 404i404i Публикации: 3
    редактирано 23.05.2014
    Знам, че няма правило, но ако ти вземеш село, тогава да видиш какъв вой ще нададът и ще те палят седмици наред понеже си по слаб!
    404i @ bg 1
  • uioaninauioanina Публикации: 35
    редактирано 24.05.2014
    А ти имаш ли доказателства? Първо ги посочи и после обвинявай !Сенчести атаки имаше към много съюзи ,дали са ги пускали Кралете след като имаше и по тях ?
    Кралете не крадат села !
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 24.05.2014
    АКо наистина искаш да покажеш твоите твърдения,направи снимки с координатите
    the best BG @ bg 1
  • vangog2vangog2 Публикации: 227
    редактирано 24.05.2014
    Краденето на села не е забранено просто повечето съюзи са си направили правила да не крадат
    7278587e.jpg
  • marralmarral Публикации: 528
    редактирано 25.05.2014
    404i написа: »
    Здравейте!
    Вчера се случи поредното крадене на села в зимата от сенчести атаки.
    Явно страдат доста съюзи.
    Затова и аз ще напускам играта.
    Когато си отидат отвратените ще останат отвратителните!
    Не е забранено да се взимат села
    6915026S.gif
    Вече играя със друг профил : valtar79

• dddd44 (BG1)dddd44 (BG1) Публикации: 1
    редактирано 25.05.2014
    Първо никои не е крал село, ново село има протекция твоя отчет е че няма битка ти го открадна нашия играч сиго върна. А като опреквас се замисли кои е крадеца
    dddd44 @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 25.05.2014
    Пишете на кирилица бе, какво е това!!!
  • THE KNIGHT (BG1)THE KNIGHT (BG1) Публикации: 227
    редактирано 25.05.2014
    Тук всички казвате че взимането не е забранено ( то и не е ) ,но когато на някой действително му вземат село почва друга песен да пее ........
    "Ела при нас ! Ела седни ! Изпий едно-изпий три ! А грижите си заеби, а утре нека,ууутре нека ни боли !! Мараба ,всички пияни на тарба ! " :);)

THE KNIGHT @ bg 1
  • 404i404i Публикации: 3
    редактирано 25.05.2014
    За завършек на темата:
    Селото е върнато, което показва, че лидерката на Кралете удържа на думата си! Оказа се, че КРАЛЕТЕ не са ми крали селото! Всичко е станало заради сенчестите атаки на системата!
    Извинявам се още веднъж на Кrasimir kg за обидните писма!
    Той е нямал вина и не заслужава това!
    Радвам се, че нещата се изясниха и имат добър изход за мен!
    Действал съм прибързано с обвиненията!
    Но краденето на села си е неправда към този който си ги е дебнал за да си ги вземе.
    Готов съм да ми изгорят замъка, но да накажа макар и символично, всеки който ми краде от труда!
    Радвам се, че не се стигна дотам!
    Засега съм още в играта!
    404i @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 25.05.2014
    Все тея проклети села,нямало забрана ама кат стане война и откраднеш село ти е...ат бойната слава доста съюзи,хаха така е за по-слабите !!!
    За тва по-добре без села и нямаш ядове с никой освен ако не решиш да накажеш някой за наглостта му и да му откраднеш село,тогава става лошо ;)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 25.05.2014
    vangog2 написа: »
    Краденето на села не е забранено просто повечето съюзи са си направили правила да не крадат

Като ти взема село после да не ревеш на половината карта и във форума, че съм ти взел село.
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 11.06.2014
    the knight написа: »
    Тук всички казвате че взимането не е забранено ( то и не е ) ,но когато на някой действително му вземат село почва друга песен да пее ........

не е забранено но не е приятно на мен ми откраднаха 11 села а сега красите се правят на много честни ;) даже на жалкия и подал крадец е дипломат на съюза си :d в старя си съюз това мо бе задачата да краде
    Sir Goro III @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 11.06.2014
    Sir Goro III написа: »
    не е забранено но не е приятно на мен ми откраднаха 11 села а сега красите се правят на много честни ;) даже на жалкия и подал крадец е дипломат на съюза си :d в старя си съюз това мо бе задачата да краде
    Ми за тва е най-добре без села и кат ти се качат на главата временно си вземи някое за кеф ;)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл