Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

БЕЗЦЕННИ СЪВЕТИ ЗА ИГРАТА ОТ Г-Н ХРИСТО ГЕНОВ И ПРИЯТЕЛИ

Rumen lRumen l Публикации: 4
редактирано 17.09.2014 в Новини от съюзите
Откликвайки на желанието на г-н Генов да ни даде съвети за играта и да отговори на всички наши въпроси свързани с нея създавам тази тема.
Приканвам всички играчи да задават интересуващите ги въпроси и искрено се надявам г-н Генов да даде ценни напътствия!
Разчитам на него да привлече и други водещи играчи ,които да ни помогнат да достигнем техните висоти в развитието си!

Например,чисто хипотетично,как се пази пост на замък 52 ниво/горящ/ от 3 атаки от замък 70 ниво - за мен би било интересно да науча?

Или друг въпрос ми хрумва - защо се атакува горящ замък /например с 5 атаки/ след като той вече няма защита - какви бонуси носи това на атакуващият играч и как това се отразява на атакувания?Дали има полза и за двата съюза и какво въобще става в този случай?
Post edited by Rumen l on
Rumen l @ bg 1

Коментари

• 1manqR1manqR Публикации: 4
    редактирано 09.06.2014
    Има ли сметка в 90% по-рано засичане на атаките ?
    1manqR @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 10.06.2014
    Аз също имам въпрос,
    всички бонуси за ранно засичане (изследвания, кастелан, кула) сумират ли се или само някои?
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 10.06.2014
    Румене, аз може ли да получа отговор от теб на въпроса как горящ играч 51-во ниво в 7 членен съюз, от които всички останали са под 35-то ниво би следвало да се защити от 5 рубинени атаки на 70-то ниво по замъци и по постове в период от няколко дена? :)
    Отговор на предишен ваш лидер беше "Не ми мрънкай" и сега ми стана интересно дали е друг начина, или пак си е същия? :)
    cooltext1134944310gif
  • редактирано 10.06.2014
    Кой каза че не се напада аванпост и горящ замък ? Къде го пише това ? Това са си ваши измислени правила които никой не е длъжен да спазва.
    При една война всички методи са позволени така че стига с тези ваши измишлиотини

п.п При война нападам аванпостове нападам горящи замъци ако се наложи и селата ви ще крада за да ви отслабя силите и то с една единствена цел да победя а не щото ми е кеф
  • dudidudi Публикации: 76
    редактирано 10.06.2014
    ще дам малко инфо пост се пази както се пази замък ,в зависимост от атаката , бонус има чест ресурси и изпълняване на мисии

да има полза в 90% засичане защото ще видиш атаката по рано и ще имаш време за реакция и съюза ще може да ти прати подкрепа

за Дани сумират се пример ранно предупреждение 100% кула + 30 изследване + 80% кастелан= 210% ранно предупреждение
    което ще рече ,че ще имате над два пъти по голям периметър на засичане

дано съм ви бил полезен ако някъде съм бил неточен или непълен сте свободни да пишете
    dudi @ bg 1
  • NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 10.06.2014
    dudi написа: »
    ще дам малко инфо пост се пази както се пази замък ,в зависимост от атаката , бонус има чест ресурси и изпълняване на мисии

да има полза в 90% засичане защото ще видиш атаката по рано и ще имаш време за реакция и съюза ще може да ти прати подкрепа

за Дани сумират се пример ранно предупреждение 100% кула + 30 изследване + 80% кастелан= 210% ранно предупреждение

дано съм ви бил полезен ако някъде съм бил неточен или непълен сте свободни да пишете

А колко е периметъра на един играч ?
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 11.06.2014
    vasaka написа: »
    Кой каза че не се напада аванпост и горящ замък ? Къде го пише това ? Това са си ваши измислени правила които никой не е длъжен да спазва.
    При една война всички методи са позволени така че стига с тези ваши измишлиотини

п.п При война нападам аванпостове нападам горящи замъци ако се наложи и селата ви ще крада за да ви отслабя силите и то с една единствена цел да победя а не щото ми е кеф

така е ;) vasak в воина е така затова ли ми откраднахте селата ;)
    Sir Goro III @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 11.06.2014
    dudi написа: »

да, благодаря, не бях сигурен щото един приятел от ароу ми каза че бонуса се сума само от кастелан и кула
  • VVVGamer (BG1)VVVGamer (BG1) Публикации: 38
    редактирано 13.09.2014
    Ако трябва да пазим и постовете като замъците(с по мимимум 2к деф)няма да можем нито да правим атакуваща армия нито ще можем да изхранваме тази армия,защото не всеки съюз има метрополиси:(
    Logo-Design-Nova
    редактирано 14.09.2014
    VVVGamer написа: »
    Ако трябва да пазим и постовете като замъците(с по мимимум 2к деф)няма да можем нито да правим атакуваща армия нито ще можем да изхранваме тази армия,защото не всеки съюз има метрополиси:(

Ааа, без такива...както аз мога да държа 9 000 деф (ако изключим метрополиси махни хиляда ако искаш) и да имам 8 направени добри кастелани, без да съм купувал рубини, така и другите могат :)
    cooltext1134944310gif
  • VVVGamer (BG1)VVVGamer (BG1) Публикации: 38
    редактирано 14.09.2014
    Круел представи си,че имате война и някой те напада с командир 90% засичане и атаката се открива последните 10 минути и никой от съюза не може да ти прати помощ......тогава трябва да прехвърлиш цялата си защита от другите кралства ,а защитата не отива в постовете,а в главния и няма да има време да я препратиш в постовете-това отнема доста време...............

Давам пример с член на вашия съюз wqw неговите постове са на 200 и нещо разстояние
    Logo-Design-Nova
    редактирано 15.09.2014
    И това го има, но всеки трябва да си прецени как да си разпредели ресурсите по най-добрия начин :)
    cooltext1134944310gif
  • Ivanhoe7 (BG1)Ivanhoe7 (BG1) Публикации: 26
    редактирано 17.09.2014
    имаш ли рубини ;печелиш
    шанса предпочита подготвения
    Ivanhoe7 @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл