Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

Беше ми приятно

studentka1989studentka1989 Публикации: 121
редактирано 07.06.2014 в Представяне на играчите
Здравейте. От 09.10.2013 г. играя тази игра. Видях случайно реклама за нея. До сега други компютърни игри nе съм играла и няма и да играя вече. Спирам да играя играта. За мен е безсмислена и е направена само да се харчат пари за рубини. Бях в хубав съюз АЛТАНТИДА и благодаря на Влади като лидер и на другите съюзници за часовете прекарани заедно, както и ако съм ги обидила с нещо волно или неволно.. После бях за седмица в силен съюз. И разбрах какво е да си силен и със силен съюз. Харчих доста пари за рубини и край. Изтрих си профила, няма да го намерите на картата. Успех на всички, които познавам и не познавам. Дано и други осъзнаят каква е тази игра, и че само е губене на време и пари. Тя ме пристрасти. Ъпдейтите са лоши. Ще си харча парите за смислени неща вече. Сега си намирам други занимания с които да я заменя. Ходя често на плуване, разходки, пея за удоволствие. Завърших успешно 1 курс в университета днес с последния ми изпит. И реших да сложа и край на тази игра. Лятото и повече екскурзии с приятели. Довиждане! :)
Post edited by studentka1989 on

Коментари

• Людмил Симеонов (BG1)Людмил Симеонов (BG1) Публикации: 149
    редактирано 04.06.2014
    На добър път! Сигурен съм, че и другите ще го направим скоро време!
    INVICTUS - Съюз на истински бойци!
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 04.06.2014
    всичко хубаво :)
    и ние вървим към този път ;)
    the best BG @ bg 1
  • emo131 (BG1)emo131 (BG1) BG1 Публикации: 5
    редактирано 04.06.2014
    И аз се замислям дали да не им спра кранчето
    emo131 @ bg 1
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 04.06.2014
    но според мен хората главно играят заради приятелите,с които са се запознали,когато тази игра беше нормална... - без бъгове и т.н то е ясно какво друго
    the best BG @ bg 1
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Публикации: 1,104
    редактирано 04.06.2014
    Чао и успех в живота! :)
    20a6j54.gif
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 04.06.2014
    the best BG написа: »
    но според мен хората главно играят заради приятелите,с които са се запознали,когато тази игра беше нормална... - без бъгове и т.н то е ясно какво друго

Много си прав Диньо
  • редактирано 04.06.2014
    ами то май всички сме на път да спрем да храним ггс като свине
    колкото до студентка1989 успех
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 05.06.2014
    Успех и от мен на studentka1989,що се отнася до ГГс и играта отдавна спрях да купувам рубини а играта я играя за удоволствие и то когато няма какво друго да правя,между другото повече време отделям на Международния сървър,там е по-готино :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • бубитобубито Публикации: 305
    редактирано 06.06.2014
    успех аз пък ще изчакам да стана 70 ниво
    бубито @ bg 1
  • Mimiv2Mimiv2 Публикации: 131
    редактирано 06.06.2014
    успех!ДАНО СЕ СРЕШНЕМ В ДРУГА ИГРА
    Mimiv @ bg 1
  • THE KNIGHT (BG1)THE KNIGHT (BG1) Публикации: 227
    редактирано 06.06.2014
    Лично аз ,отдавна мисля да се откажа, но продължавам да играя заради невероятните хора които срещнах тук, и заради емоциите с тях ;)
    "Ела при нас ! Ела седни ! Изпий едно-изпий три ! А грижите си заеби, а утре нека,ууутре нека ни боли !! Мараба ,всички пияни на тарба ! " :);)

THE KNIGHT @ bg 1
  • Вики100Вики100 Публикации: 85
    редактирано 06.06.2014
    прав си , на добър път брато
    Вики100 @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 07.06.2014
    the best BG написа: »

да така е за това играем
    Sir Goro III @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл