Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Представяне на съюзите и търсене

Spartakus

RoSKaTa722RoSKaTa722 Публикации: 211
Здравейте! Искам да ви предложа да възтановим старият и могъщ spartakus и да не го оставяме така, защото направо като го видя ми става жал, как може такъв силен съюз да се разпадне. Предлагам ви да въстановим spartakus.
Post edited by RoSKaTa722 on
RoSKaTa72 @ bg 1
«1

Коментари

• nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 28.05.2014
    Аз не виждам смисъл в търсене на нови членове за западнал съюз ойто тъй или иначе ще умре защото хората ще се преселят в по-силни и не толкова западнале съюзи като пауър или фелас.но ти си си знаеш :-) :-) :-)
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
    Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
    http://prntscr.com/3sm96h
    Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете
  • halden (BG1)halden (BG1) Публикации: 50
    редактирано 29.05.2014
    Защо не Този съюз е бил много могъщ ще помогна ,но съм 39 ниво
    halden @ bg 1
  • nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 29.05.2014
    Спартакус са така защото имаше воина,а при воината има загубили и печеливши.Empire,PowerStar,TheGoodFellas според мен те показаха изклчителна военна игра и така победиха спартакус.Аз не знам точните причини за тази воина,но според мен си личи,че Спартакус паднаха от тези много силни съюзи.

Тъй като аз много следя тези воини и се интересувам от тях,но за тази не съм запознат.Ако може някои от съюзите очастващи във воината да обяснят по-подробно истината която е ставала.
    nesti66 @ bg 1
  • RoSKaTa722RoSKaTa722 Публикации: 211
    редактирано 29.05.2014
    halden написа: »
    Защо не Този съюз е бил много могъщ ще помогна ,но съм 39 ниво
    Няма значение кое ниво си важното е да се включиш.
    RoSKaTa72 @ bg 1
    редактирано 29.05.2014
    RoSKaTa722 написа: »
    Няма значение кое ниво си важното е да се включиш.

Спартакус водят много воини срещу съюзи които вече изброих аз лично сега
    мисля като за краи на воината и двете страни да спрат воините защото Empire,PowerStar,TheGoodFellas се доказаха и победиха във воината.Аз мшсля,че есга е моментът воината да се прекрати.
    nesti66 @ bg 1
    редактирано 29.05.2014
    nedele написа: »
    Аз не виждам смисъл в търсене на нови членове за западнал съюз ойто тъй или иначе ще умре защото хората ще се преселят в по-силни и не толкова западнале съюзи като пауър или фелас.но ти си си знаеш :-) :-) :-)

Моля?!Пауър Фелас и Емпире НИКОГА гарантирам ти няма да приемат играч от Спартакус!!!Играчите от спартакус влизат в други съюзи!!
    nesti66 @ bg 1
  • BeastManBeastMan Публикации: 41
    редактирано 29.05.2014
    Такива неравностойни битки са ми пределно ясни,нека се бият реавни по-брой и нива съюзи а не да тръгнат 3 или повече такива срещу 1,спартакус не ги уважавах като съюз защото сме им яли попарата,но все пак бийте се като мъже не кат жени защото повечето правят точно това и другото което го доказва е отворените порти !!!
    BeastMan @ WWW 2
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 29.05.2014
    http://bg.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?5017-%D0%92%D0%9E%D0%99%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%90-%D0%9F%D0%BE%D1%83%D1%80%D1%81-vs-%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81

ето я темата,в която Чичо Росен добре е обяснил всичко за войната хи-хи :)

Освен емпире,ТГФ и пауърстарс,имаше и подсъюзи :) естествено и от страната на спартакус
    the best BG @ bg 1
  • marralmarral Публикации: 528
    редактирано 31.05.2014
    RoSKaTa722 написа: »
    Здравейте! Искам да ви предложа да възтановим старият и могъщ spartakus и да не го оставяме така, защото направо като го видя ми става жал, как може такъв силен съюз да се разпадне. Предлагам ви да въстановим spartakus.
    и на мен ми е жал но никой не иска да помогне на спартакус да се възтанови:(
    6915026S.gif
    Вече играя със друг профил : valtar79

• Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 31.05.2014
    marral написа: »
    и на мен ми е жал но никой не иска да помогне на спартакус да се възтанови:(

то го има spartakus играчите са в други съюзи
    Sir Goro III @ bg 1
  • Mimiv2Mimiv2 Публикации: 131
    редактирано 31.05.2014
    В никакъв случай пак ще нападат
    Mimiv @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 31.05.2014
    Те си ги има но в други съюзи това е ясно,другото което не е ясно дали някой ден ще се съберат отново :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 31.05.2014
    nesti66 написа: »
    Моля?!Пауър Фелас и Емпире НИКОГА гарантирам ти няма да приемат играч от Спартакус!!!Играчите от спартакус влизат в други съюзи!!
    Е не съмнаясно с войните
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
    Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
    http://prntscr.com/3sm96h
    Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете
  • nomercy2nomercy2 Публикации: 677
    редактирано 30.06.2014
    Аз съм за да съберем spartakus наистина си е жалко да видиш колко силен съюз са били и какво са направили тея малки нива играчи в момента с този съюз ако се spartakus отново се съберът отново ще си върнат територията и отново ще искат да се докажат за да си върнат предишната титла
  • Zeds77Zeds77 Публикации: 3
    редактирано 31.07.2014
    И на мен ми е много жал, когато видя този, навремето могъщ, съюз да е пропаднал, била е интересна войната между най-силните съюзи в бг сървъра, но не е хубаво като разбият някой толкова могъщ съюз.
    Zeds77 @ bg 1
  • aleks129aleks129 Публикации: 189
    редактирано 31.07.2014
    скоро и аз ще се вкуча
    aleks129 @ bg 1
    редактирано 31.07.2014
    а аз сам 46 левел
    aleks129 @ bg 1
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 31.07.2014
    Ами ще бъде добре да се възстанови, ноо ще отнеме време.....
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

редактирано 31.07.2014
    много време аз ще помогна за вазтановението
    aleks129 @ bg 1
  • BraveEvstati2BraveEvstati2 Публикации: 64
    редактирано 31.07.2014
    Бе мен ми е интересно как точно ще помогнете на възстановяването ?Тая тема е безмислена .Те като решат хората ще се съберат .Ние нищо не може да направим .
    BraveEvstati @ WWW 2

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл