Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Нов ъпдейт - Обявяване на война

1914

Коментари

• lordbeardlordbeard Публикации: 46
    редактирано 21.05.2014
    Cleo написа: »
    Здравейте,

Можете да обсъждате предостоящите промени в тази тема.

Поздрави,
    Що ми взе темата бе ти не можеш ли да си направиш тема ???
    lordbeard @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 21.05.2014
    Всички теми с идентична тематика (в случая последния ъпдейт) се сливат в една обща тема. Ще помоля да не отваряте нови теми с този проблем.

Поздрави,
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 21.05.2014
    Е че това е нейната тема доколкото виждам
  • редактирано 21.05.2014
    Caliph Hasan IV написа: »
    Е че това е нейната тема доколкото виждам

И аз!! !!!!!!!!!!!!!!
  • Рум_72Рум_72 Публикации: 236
    редактирано 21.05.2014
    Гледам, че ми е изтрит коментара. Кое не ви хареса:). Че ви плащат в рубини и по тази причина сте длъжни да сте безрезервно предани. Еми, истина е. Затова я пиша пак. И да я изтриете, пак ще я напиша. Имате вариант - блокирайте ме.
    А това, че преводът не е бил коректен, сега трябва да гадаем на какво се дължи - на непознаване на езика или на опит за заблуда. Никой няма да каже:). Нооооооооооооо ние търсим играчи в подкрепа на ъпдейта, защото какво толкова им пука за мнението на "няколко" човека:)
    И още нещо - не зная за какво беше войната между Спартакус и Звездите. И кой крив, кой прав - тяхна работа. Но зная, че тая война пълнеше здраво гушите на хората от ГГС с пари. Шест месеца. Стига да е имало още две-три такива в другите сървъри......красота. И сега кранчето секна. Еми, подгответе се, като не искате да си обявявате войни, да ви ги спретват от ГГС - хората имат нужда от парички:)
    Сега е ред на модераторите да изтрият коментара ми:)
    Рум_72 @ bg 1
  • AssAssIn27AssAssIn27 Публикации: 2
    редактирано 21.05.2014
    Поздравления! Вие измислихте най-малоумният ъпдейт в историята на ГГЕ... no comment :(
    AssAssIn27 @ bg 1
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 21.05.2014
    един съвестен съюз не би искал налог от друг... след този ъпдейт,но има и такива,които постоянно ще искат ....
    ГГС - рубините ви намаляха малко според мен... поне с 15 % ?
    the best BG @ bg 1
  • Sir VichentsoSir Vichentso Публикации: 5
    редактирано 21.05.2014
    какви са тези глупости
    много съм разочарован
    правите играта ТЪПА
    вие не сте добре:mad::mad::mad::mad::mad:
    Sir Vichentso @ bg 1
  • ProgamerrProgamerr Публикации: 66
    редактирано 21.05.2014
    МАХНЕТЕ ЪПДЕЙТА ЧЕ КАТО СЕ ОТКАЖАТ ИГРАЧИТЕ И ВИЕ ЩЕ ОСТАНЕТЕ БЕЗ ПАРИЧКИ КОЙТО ДА ВИ ПЪЛНЯТ ДЖОБЧЕТО
    Progamerr @ bg 1
  • spiderbot (BG1)spiderbot (BG1) BG1 Публикации: 17
    редактирано 21.05.2014
    Cleo, Cruel,
    Защо ми изтрихте поста? Аз просто питах. И няма да спра.
    Ето и следващият ми въпрос. Как така се обявява война, при положение че никой от двата съюза не я е обявявал? Съюзите са на разстояние 400.
    Тая война на това разстояние е само с цел да се купуват рубини за бързо придвижване на войските, нали?

Хайде, дайте ми отговор. Сега нито обиждам, нито нищо. Чакам си отговора.
    spiderbot
  • baba666baba666 Публикации: 56
    редактирано 21.05.2014
    как може тея ггс да сложат нов ъпдейт като се нападне човек да има война афтоматично да има война я го махайте тоя ъпдейт
    baba666 @ bg 1
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 21.05.2014
    Здравей,

В момента текат проверки на играта, за да се установи причината. По-късно най-вероятно ще се проведе спешен хотфикс за отстраняване на бъгове. Ще бъдете уведомени, щом имаме повече информация. Моля за вашето търпение и разбиране в тази ситуация.

Поздрави,
    редактирано 21.05.2014
    Sir Vichentso написа: »
    какви са тези глупости
    много съм разочарован
    правите играта ТЪПА
    вие не сте добре:mad::mad::mad::mad::mad:

Десетият профил на Боянчо...
    spiderbot написа: »
    Cleo, Cruel,
    Защо ми изтрихте поста? Аз просто питах. И няма да спра.
    Ето и следващият ми въпрос. Как така се обявява война, при положение че никой от двата съюза не я е обявявал? Съюзите са на разстояние 400.
    Тая война на това разстояние е само с цел да се купуват рубини за бързо придвижване на войските, нали?

Хайде, дайте ми отговор. Сега нито обиждам, нито нищо. Чакам си отговора.

Трият щото не е в тяхна полза, иначе защо
  • редактирано 21.05.2014
    Махайте си шибания ъпдейт !!!

СТАЧКА!
    Здравей,

В момента текат проверки на играта, за да се установи причината. По-късно най-вероятно ще се проведе спешен хотфикс за отстраняване на бъгове. Ще бъдете уведомени, щом имаме повече информация. Моля за вашето търпение и разбиране в тази ситуация.

Поздрави,

Чухте ли моли ни хаха
    'Няма думи!!!

А до тогава какво правим!

Те ГГС сега се сетиха за бъговете им!!
    А уж беше за саботаж войната само!!!
    редактирано 21.05.2014
    Здравей,

Моля за вашето търпение и разбиране в тази ситуация.

Поздрави,

Тези термини ,,търпение и разбиране'' са непонятни за нас вече
  • FAP-MASINAFAP-MASINA Публикации: 12
    редактирано 21.05.2014
    Обаче забелязах и нещо друго... Автоматично се обявяват войни без дори да сме имали контакт с конкретния съюз .. Обявиха се 2-3 войни със съюзи които са на 400 разстояние и , които нито ние знаем за тях нито те за нас...
    FAP-MASINA @ bg 1
  • редактирано 21.05.2014
    FAP-MASINA написа: »
    Обаче забелязах и нещо друго... Автоматично се обявяват войни без дори да сме имали контакт с конкретния съюз .. Обявиха се 2-3 войни със съюзи които са на 400 разстояние и , които нито ние знаем за тях нито те за нас...

Бъгава е играта!

НАЙ-ДОБРЕ Е В МОМЕНТА ДА НЕ СЕ ПРЕДПРИЕМАТ НИКАКВИ МЕРКИ ДОРИ ДА СЕ ПРАЩА РЕСУРС! В ИГРАТА! ;)

ЗАЩОТО С ТИЯ БЪГОВЕ!
  • Ivan2002FighterIvan2002Fighter Публикации: 987
    редактирано 21.05.2014
    Ей браво ггс направихте много тъпотии ама чашата преля! за по малко от денонощие половината сървър е във война! колко пъти не удържате на думата си! този път казахте че ще се обявява война ако се атакуват или неуспешно съботират само на съюзи с които имаме договор с ненападение но ако нападна който и да е играч автоматично се обявява война! знам че всичко е за рубини но прекалихте! не искам отговори в които има 90 % любезност и 10% истина която всички знаем а нормален смислен отговор който ще отговори на въпросите Кой? и Защо? предложи този ъпсуртен ъпдейт! **** ** ** *** *** ***** ****** ** ***** ***** * **** ** ** *** ***:mad:
    6915026S.gif

ivan2002fighter в подкрепа на българската азбука
  • редактирано 21.05.2014
    Ivan2002Fighter написа: »
    Ей браво ггс направихте много тъпотии ама чашата преля! за по малко от денонощие половината сървър е във война! колко пъти не удържате на думата си! този път казахте че ще се обявява война ако се атакуват или неуспешно съботират само на съюзи с които имаме договор с ненападение но ако нападна който и да е играч автоматично се обявява война! знам че всичко е за рубини но прекалихте! не искам отговори в които има 90 % любезност и 10% истина която всички знаем а нормален смислен отговор който ще отговори на въпросите Кой? и Защо? предложи този ъпсуртен ъпдейт! **** ** ** *** *** ***** ****** ** ***** ***** * **** ** ** *** ***:mad:

Тази вечер май ще има бой до скъсване! ;);)
  • RoSKaTa722RoSKaTa722 Публикации: 211
    редактирано 21.05.2014
    Е аз бих искал да задам един въпрос. Защо ли ГГС не решат просто ей така за разнообразие да направят един свестен ъпдейт? Защото няма да има кой да купува рубини ли?
    RoSKaTa72 @ bg 1
Sign In to comment.