Начало Bulgarian Goodgame Empire - Новини Място за обсъждане на официалните съобщения

Нов ъпдейт - Обявяване на война

1314

Коментари

• Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 19.05.2014
    Negan написа: »
    Отложиха рубините като залог

Отмениха..
  • lordbeardlordbeard Публикации: 46
    редактирано 20.05.2014
    Това е възможно най тъпия ъпдейт който сте правили някога със войната и със рекета който могат да си позволят голямите съюзи върху по малките които се развиват все още.

1.Предлагам съюз 40ниво да не можа да обявява война на съюз по малък от 30ниво и така на доло 30 на по малък от 20 , 20 на по малък от 10 ....

Защото сега голямите съюзи ще си обявят на всеки война и ще си чакат за плячка ама това е направено с цел защото грабите от тях яко рубини и сега по този начин им се отплащате старшна мафия е и тука :)
    lordbeard @ bg 1
  • petq63 (BG1)petq63 (BG1) Публикации: 27
    редактирано 20.05.2014
    Егати и тъпотията. Ако целта е да ни изгоните от играта , може би ще успеете. По-тъп абдейт до сега не бях виждала!:mad::mad::mad:
    petq63 @ bg 1
  • nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 20.05.2014
    Според мен това не е толкова глупаво,НО примерно:аз не успявам да шпионирам някои съюз в които съм в ненападение,според мен трябва да се пита другият съюз дали иска тази воина.
    nesti66 @ bg 1
  • NikcNikc Публикации: 28
    редактирано 20.05.2014
    Просто нямам думи, искате да разрушите играта и да ни откажете ли? По голяма глупост от последния ъпдейт едва ли може да се измисли, оставете играта на играчите и се съобразявайте с тяхното мнение, не забравяйте че играта се крепи на всички нас. Не бъдете във всяка манджа мерудия, нека съюзите сами да преценяват на кого да обявяват война, на кой да дават налог и колко, не посягайте на съюзническите ресурси чрез които един съюз се развива, не обезличавайте новосъздадени или тепърва развиващи се съюзи, погледнете картата и вижте колко много руини има, гарантирам ви че голяма част от тях са благодарение на такива ъпдейти. Искам да ви попитам защо преди време отново с ъпдейт премахнахте точките чест които се получаваха при успешна защита, аз ще ви отговоря за да стимулирате атакуващата игра при която се харчат доста рубини за инструмент, а в същото време атакуващия при провал не губи нищо, тук питам защо щом си решил да атакуваш някой при провал не понасяш каквито и да било загуби. По този начин рушите играта на съюзи които са решили да играят защитно, не виждам никаква логика в това, освен една:) Замислете се и както по горе беше написано от един играч, когато решите да правите някакъв ъпдейт би било хубаво да се допитате първо до нас, тези които играят и крепят тази игра.
    Nikc @ bg 1
  • dario3dario3 Публикации: 1
    редактирано 20.05.2014
    и без договор се обявява война нужна е само 1 атака
    dario3 @ bg 1
  • NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 20.05.2014
    Ще е хубаво да се допитват до нас със нещо като анкета или тема, но винаги ще има някой дечурлига който ще казват на всичко ,,лол много яко'' ,,аз съм за '' и т.н.
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • Людмил Симеонов (BG1)Людмил Симеонов (BG1) Публикации: 149
    редактирано 20.05.2014
    ДОБРЕ, КАК ТАКА АТАКУВАТ НАШ ИГРАЧ ОТ arrow ЗА СЛАВА, СПИРАМЕ АТАКАТА И АВТОМАТИЧНА ВОЙНА...КАК ЩЕ ПРАВИМ СЛАВА???
    INVICTUS - Съюз на истински бойци!
    редактирано 20.05.2014
    Да,така е днес аз реших да нападна играч с които не смев ненападение и оп воина като го победих ама воината "АВТОМАТИЧНА"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Другото което е,че не се вижда в каразрмите след колко време ще стане готова военната единица/ци!!!!!!!!!!!СТИГА С ТЕЗИ БЪГОВЕ!
    nesti66 @ bg 1
  • Рум_72Рум_72 Публикации: 236
    редактирано 20.05.2014
    Е, да ни е честито :). Картата ще почервенее :). А любезните приятели от ГГС са садисти :) - правят промените по време на събитие задължително. Бъговете са в изобилие, а фестовете - е, голяма работа - да не сме ги пускали :). Важното е, че те са направили поредния .......ъп (не е нецензурна думата, просто не искам да съм груба)
    Рум_72 @ bg 1
    редактирано 20.05.2014
    Едно пишат друго правят!
    nesti66 @ bg 1
  • player185859319 (BG1)player185859319 (BG1) Публикации: 60
    редактирано 20.05.2014
    Гола вода
    направих атака и то стана война.
    По добре помислете за играчите
    Vesko_89_Gamer @ bg 1
    редактирано 20.05.2014
    Много е гадно това!
    nesti66 @ bg 1
  • Рум_72Рум_72 Публикации: 236
    редактирано 20.05.2014
    Сега, като нападаме номадите, дайте и с тях да сме във война, че иначе не е интересно:p:p:p
    Рум_72 @ bg 1
    редактирано 20.05.2014
    Да,и разбоиници даите всичко направете така и с тях да водим воини!
    nesti66 @ bg 1
    редактирано 20.05.2014
    Изложиха се МНОГО!Сега обаче аз не нападам за да видя дали тези ще се чукнат по главите и да се осетят,че правят глупости,това ми е интересно и сега чакам с нетърпение да видя дали ще се направят нещо,но за жалост със сигурност не!Гледам сега сме 20 маи и този хотфикс нещо не мина.Още един гаф!Сега ми е интересно след колко време ще се осетят и ще поправят техните глупости,колко години?
    nesti66 @ bg 1
    редактирано 20.05.2014
    Спряха сърварите сега чудно какво ще правят, и по важното колко време ще го правят!
    nesti66 @ bg 1
  • NeganNegan Публикации: 465
    редактирано 20.05.2014
    Тази лакомия ще ги съсипе .
    Negan @ bg 1
    Got ammo ?
    Go ahead, punk, make my day
  • Людмил Симеонов (BG1)Людмил Симеонов (BG1) Публикации: 149
    редактирано 20.05.2014
    НАИСТИНА ПИШАТ ЕДНО, А ПРАВЯТ ДРУГО. ПИШЕШЕ, ЧЕ ВОЙНА ЩЕ ИМА САМО, АКО СЕ ХВАНЕ НЕУСПЕШЕН СЪБОТАЖ КЪМ СЪЮЗ С КОЙТО ИМАМЕ ДОГОВОР ЗА НЕНАПАДЕНИЕ. А СЕГА ПРИ ЕДНА АТАКА ОТ КАКЪВТО И ДА Е СЪЮЗ-ВОЙНА!
    INVICTUS - Съюз на истински бойци!
  • pashkula (BG1)pashkula (BG1) Публикации: 93
    редактирано 20.05.2014
    Как ще обявя война на неутрален съюз с една атака ?! Тия превъртяха ...както каза един колега -картата ще почервенее...Сега като пооправят ъпдейта ще отменят ли войната ,много ми е интересно ....

Sign In to comment.