Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

истории

nedelenedele Публикации: 1,322
редактирано 26.10.2014 в Представяне на играчите
нека тук всеки играч от 10-70 ниво да представи своята история.аз съм пръв.

О и всяка история да си има заглавие :-)

Здравейте,

За nedele и премеждията му между съюзите и за старите приятели

Всичко започна един чуден летен ден.слънцето печеше,компютъра работеше а аз умирах от скука.видях реклама на играта и реших да започна да я играя отново.регистрирах се.всеки знае как се минават първите 7 нива затова ще ги пропусна.като станах 8 левел си създадох съюз-imanqri.този съю не набираше много бързо членове защото малко след създаването му вече имаше война.и то колко еравностойна!лидера на съюза с който бяхме във война беше 25 левел и нямах шанс.той искаше да се преместя надалеч и като станах 10 левел трябваше да се преметя.но тъй като бях хитър се преместих достатачно далеч че да свърши войната но бях по-близо до ъюзниците си.малко по-късно се присъединиха много играчи и дълго нямаше война.stivi80 , kateto1301 и един калоян се бяха присъединили.добре сторих че повярвах в стиви и катето но зло ми донесе детето калоян който всичко оплескваше.
Ето че стигнахме до втората война.беше пак през лятото и беше стигнало 50 градуса и в същия ден се присъедини играча tedko7(братовчед ми).той беше добър дарител и с него се развивахме бързо.един ден калоян тръгна да завладява пост на силен съюз.никой не го видя естествено защото бях обявил 24 часа ваканция за тези които поискат.като се върнах видях че съм във война с този съюз.и бях пламнал целия!но не бях само аз.почти всеки от съюза беше запален.само стиви не беше но той беше по-голяма ниво от всички ни.най-много беше пламнал калоян.когато започнах да разговарям с лидера на по-силния съюз той ми разказа всичко и аз дадох 24 часа калоян да върне селото и а се извини или ще го изгоним и ще им го оставим.но той напусна сам преди да изтече времето.тъй загина калоян и войната бе приключена.
Започна дълъг мир.аз станах 25 ниво и ме извикаха в един по слаб съюз със обещанието че ще ми дадат 63 ниво акаунт.но тъй като вече посещавах форума знаех че е забранено да имаш повече о един акаунт и отказах и избухна трета но кратка и безсловна война.тя продължи само няколко дни.и все пак ме запалиха заради отказа.точно по това време катето се отказа от играта.седмица по-късно ме извикаха в съюза ОРДЕНА и аз се съгласих защото не ме подкупваха и бяха силни.оставих съюза на стиви.но тедко се маха от там и остана само той.и тъй загина съюз imanqri.защото стиви също напусна и влезе във съюз съюзът.
В ордена беше весело и имаше строги правила.нямаше нито една война и от съза най-добр приятел бях с kalin13 който в момента е в the round table.там успях да се развия най-добре.но тъй като купнеех да съм в един съюз със стиви отново се махнах и питах лидера на съюзът дали може да се присъединя.тогава всчки бяха редовни.но времето минаваше и постепенно оснанахме аз стиви kriv40 и alto като редовни.точно тогава сторгозия откраднаха няколко села но това не доведе до война.всеки от нас мислеше да се мести и това става след около месец.аз първи излязох и отидох в съюзът във който в момента е играча варварина.и от там се махнах че са ми далеч.в това време и стиви се махнал.но аз продължих да търся съюз.отидох в сторгозия но не ми се стори че там ми е мясното и излязох.най накрая лидера на барбадос ме прие.в този момент и стиви се включил в съюз.но аз трябва да благодаря на всички играчи от барбадос.защото за да ме приемат трябваше да изгонят член.не след дълго изгониха и друг член от барбадос и моя приятел кривчо се възползва от това и влезе с позволението на някой от играчите.това се случи вчера.
Аз съм много щастлив да бъда сред хова като играчите от барбадос.и винаги ще ги почитам за доброто към мен.
Искрени поздрави към pashkula!дано историята ти е харесала и дано е харесала и на вас читатели.

Това е моята история започнала лятото на 2013 а ако имате въпроси ми пишете на лични.

Поздрави
Nedele

П.п.тедко7също се беше преместил в съюзът и все още е там

п.п.п.тази тема има малко общо със другата но другата е за стари играчи а тази е за всякакви

П.п.п.п.пропуснал съм да спомена че когато бях в ордена тедко7 ме закачаше с атаки и саботажи но това беше недоразумение!а също и че стиви80 вече е в барбадос :-)

П.п.п.п.п. темата за истории от войни съм написал войната причинена от калоян.

П.п.п.п.п.п. имах война и с един друг калоян-мулти :-)

Няколко седмици по-късно:аз съм щастлив в новия си съюз:-) след като ггс направиха гласуването за световното започнах да разгромявам разбойници и намерих цялата карта умните жени,и я минах.и все пак ледът ми е като факла и селяните има къде да се топлят
Post edited by nedele on
посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
http://prntscr.com/3sm96h
Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете
«134

Коментари

• rib4orib4o Публикации: 327
    редактирано 09.05.2014
    Аха барбадос не са били особено силни от самото начало марти100 ядеше бой от всеки !!
    rib4o @ bg 1
  • редактирано 09.05.2014
    Историята ми хареса много. :)
    Но ти как помниш всичко това. :confused:;)
  • nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 09.05.2014
    Всеки помни своите хубави мигове в играта.
    nesti66 @ bg 1
  • nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 09.05.2014
    И тук пише че всеки който поиска може да си остави историята за да могат играчите да разберат премеждията ви.и всяка да е с някякво заглавие
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
  • редактирано 09.05.2014
    nesti66 написа: »
    Всеки помни своите хубави мигове в играта.

Адебе !!!!
    редактирано 09.05.2014
    GameEmpire написа: »
    Адебе !!!!

Моля тук да се постват само истории и всики излишен коментар да бъде изтрит
  • nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 09.05.2014
    Адебе !!!!

Не разбрах,но всеки помни хубавите си моменти в играта!
    nesti66 @ bg 1
    редактирано 09.05.2014
    nesti66 написа: »
    Не разбрах,но всеки помни хубавите си моменти в играта!

Добре ни спорете ами пишете истории
  • skyarmyskyarmy Публикации: 500
    редактирано 14.05.2014
    а моята история
    си е доста далгичка така че бъдете готови за шоу:
    Всичко започна през лятото на 2010.Тогава си играх и видях рекламата на играта.Почнах да играя и се вклучих в саюз ЗНАКА НА чУКА.Ама почнах да завладявам пост и излезнах от игара за поне 4 часа.
    които иска да породалжа да пише +
    както един "мъдър" "учен" казва-zapomenete pradnqta e jovot
  • редактирано 14.05.2014
    skyarmy написа: »
    а моята история
    Всичко започна през лятото на 2010.Тогава си играх и видях рекламата на играта.Почнах да играя и се вклучих в саюз ЗНАКА НА чУКА.Ама почнах да завладявам пост и излезнах от игара за поне 4 часа.

По-добре недей че ще ни окапят чушлетата от твойта скучна история!!!!!!!
    редактирано 15.05.2014
    Мноого е дълга моята и ме мързи почнах но спрях да я пиша позабравил съм някой подробности вссе пак минаха 2 години от както почнах
    rib4o @ bg 1
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 15.05.2014
    Аз ли се развивам прекалено бързо или вие прекалено бавно.Рибчо, играя играта от почти една година и съм 2 нива над теб.
    редактирано 16.05.2014
    Хакнаха ме по рано и ме принудиха отначало да почна играта тъи че и аз ако искам ще съм !!Но не ми се играе изгуби се тръпката и желанието да играя тази игра !Стоя тук само заради приятелствата които създадох !!
    rib4o @ bg 1
    редактирано 16.05.2014
    По-добре недей че ще ни окапят чушлетата от твойта скучна история!!!!!!!

Недей го ебава нека се искаже нека му дадем тази възможност а може и да е интересно
    rib4o @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 16.05.2014
    rib4o написа: »
    Мноого е дълга моята и ме мързи почнах но спрях да я пиша позабравил съм някой подробности вссе пак минаха 2 години от както почнах

е да как ще е помниш ти не си rib4o
    Sir Goro III @ bg 1
  • унищожителунищожител Публикации: 86
    редактирано 17.05.2014
    вярно доста бавно се развивате
    аз играя от края на ноември 2013 а съм 62ро ниво
    но зимата отделих доста време на играта :)
    унищожител @ bg 1
  • george82george82 Публикации: 38
    редактирано 17.05.2014
    унищожител написа: »
    вярно доста бавно се развивате
    аз играя от края на ноември 2013 а съм 62ро ниво
    но зимата отделих доста време на играта :)

и моята история е дългичка. влязох за първи път преди повече от две години. вече не помня първия си съюз (доста отдаван беше) но тъкмо бяхме започнали да се развиваме и ни ошамариха яко от Raian - тогава най-големият играч от нас бе с трийсетина нива по-слаб от най-слабият от тях. И бяхме дотам. разпаднахме се. Аз отидох в съвсем друг район - доста по далеч от Raian и нашмарих всичик които бяха до 9-10 ниво. След това за кратко се събрах с Рокерите и станах техен лидер, обаче не вървеше . бяхме трима души, единият не влизаше и аз се отказах отидох във Славяни (тогава бяях 15-16 ниво). първоначалон вървеше добре. Лидира бе boyana, заместник Слав (партизанско име -slavian), там имаше играчи като Rosen i KaloianSekira. С течение на времето Славяни доста се промени Калоян Секира видя че е много надалеч и ни напусна, а Бояна отиде в Орките. Славяни го движехем основон Слав и аз в качесвото на заместник (и дипломат - по късно). Сключихме важни договори с ИЗраел, Hitman и повечето съюзи които бяха около нас или пребихме от бой по-малките съюзи, намерихем си траен враг, запълнихме бройкта от 11 човека, повечето минахме 25 ниво а някои - и 30. Обаче в един момент играта зацикли. първо след едно ниво се искат ужасно много ресурси (а повечето от нас не игарят с рубини - скъпо е). Второ иска се и много време (не можем от работата) затова след 21-22 ниво активността рязко спадна. самият аз излязох във "ваканция" за няколок месеца. когато се върнах не можах да позная алианса - почти никой от старите форумци не е останал, лидера се е махнал и сега лидер е Иван Гиков който по мои спомени стана част от организацията точон преди да изляза във "ваканция". Съюзите които бях направил ги няма, а на картата около нас има съвсем нови формирования.
    иначе аз съм тук някъде от около октомври 2012 г, ако не и от по-отдавна но не през цялото време съм бил активен.
    Смятам че това - съвсем сбито предава моята история. досега
    george82 @ bg 1
    редактирано 17.05.2014
    skyarmy написа: »
    а моята история

Айде напиши я цялата
  • marralmarral Публикации: 528
    редактирано 26.05.2014
    nedele написа: »
    нека тук всеки играч от 10-70 ниво да представи своята история.аз съм пръв.

Здравейте,

За nedele и премеждията му между съюзите и за старите приятели

Всичко започна един чуден летен ден.слънцето печеше,компютъра работеше а аз умирах от скука.видях реклама на играта и реших да започна да я играя отново.регистрирах се.всеки знае как се минават първите 7 нива затова ще ги пропусна.като станах 8 левел си създадох съюз-imanqri.този съю не набираше много бързо членове защото малко след създаването му вече имаше война.и то колко еравностойна!лидера на съюза с който бяхме във война беше 25 левел и нямах шанс.той искаше да се преместя надалеч и като станах 10 левел трябваше да се преметя.но тъй като бях хитър се преместих достатачно далеч че да свърши войната но бях по-близо до ъюзниците си.малко по-късно се присъединиха много играчи и дълго нямаше война.stivi80 , kateto1301 и един калоян се бяха присъединили.добре сторих че повярвах в стиви и катето но зло ми донесе детето калоян който всичко оплескваше.
    Ето че стигнахме до втората война.беше пак през лятото и беше стигнало 50 градуса и в същия ден се присъедини играча tedko7(братовчед ми).той беше добър дарител и с него се развивахме бързо.един ден калоян тръгна да завладява пост на силен съюз.никой не го видя естествено защото бях обявил 24 часа ваканция за тези които поискат.като се върнах видях че съм във война с този съюз.и бях пламнал целия!но не бях само аз.почти всеки от съюза беше запален.само стиви не беше но той беше по-голяма ниво от всички ни.най-много беше пламнал калоян.когато започнах да разговарям с лидера на по-силния съюз той ми разказа всичко и аз дадох 24 часа калоян да върне селото и а се извини или ще го изгоним и ще им го оставим.но той напусна сам преди да изтече времето.тъй загина калоян и войната бе приключена.
    Започна дълъг мир.аз станах 25 ниво и ме извикаха в един по слаб съюз със обещанието че ще ми дадат 63 ниво акаунт.но тъй като вече посещавах форума знаех че е забранено да имаш повече о един акаунт и отказах и избухна трета но кратка и безсловна война.тя продължи само няколко дни.и все пак ме запалиха заради отказа.точно по това време катето се отказа от играта.седмица по-късно ме извикаха в съюза ОРДЕНА и аз се съгласих защото не ме подкупваха и бяха силни.оставих съюза на стиви.но тедко се маха от там и остана само той.и тъй загина съюз imanqri.защото стиви също напусна и влезе във съюз съюзът.
    В ордена беше весело и имаше строги правила.нямаше нито една война и от съза най-добр приятел бях с kalin13 който в момента е в the round table.там успях да се развия най-добре.но тъй като купнеех да съм в един съюз със стиви отново се махнах и питах лидера на съюзът дали може да се присъединя.тогава всчки бяха редовни.но времето минаваше и постепенно оснанахме аз стиви kriv40 и alto като редовни.точно тогава сторгозия откраднаха няколко села но това не доведе до война.всеки от нас мислеше да се мести и това става след около месец.аз първи излязох и отидох в съюзът във който в момента е играча варварина.и от там се махнах че са ми далеч.в това време и стиви се махнал.но аз продължих да търся съюз.отидох в сторгозия но не ми се стори че там ми е мясното и излязох.най накрая лидера на барбадос ме прие.в този момент и стиви се включил в съюз.но аз трябва да благодаря на всички играчи от барбадос.защото за да ме приемат трябваше да изгонят член.не след дълго изгониха и друг член от барбадос и моя приятел кривчо се възползва от това и влезе с позволението на някой от играчите.това се случи вчера.
    Аз съм много щастлив да бъда сред хова като играчите от барбадос.и винаги ще ги почитам за доброто към мен.
    Искрени поздрави към pashkula!дано историята ти е харесала и дано е харесала и на вас читатели.

Това е моята история започнала лятото на 2013 а ако имате въпроси ми пишете на лични.

Поздрави
    Nedele

П.п.тедко7също се беше преместил в съюзът и все още е там

п.п.п.тази тема има малко общо със другата но другата е за стари играчи а тази е за всякакви
    Браво,Браво,Браво,Браво много ми хареса историята ти Браво
    6915026S.gif
    Вече играя със друг профил : valtar79

• RespectedRespected Публикации: 1
    редактирано 30.05.2014
    Е нека и аз да напиша своята.Започнах да играя играта с приятели.Влязохме в един подсъюз и там ни харесваше доката лидерат му ни заплашваше и ни нареждаше.Тогава напуснахме и направихме свой.И от тогова лидера на стария съюз започна да ни напада с някакви друге играчи.Атаките продължаваха докато не говорих с него.Той каза,че само аз ще имам 2 шанс да се варна и да не ме нападат.Аз не го направих и ние махнахме съюза (това бяха условията му)Ние се разпраснахме по съюзите.Сега той няма никой в неговия клан а аэ влязох не в подсъюза а така да се нарече големия съюз.Трябваше време да се възстановя от атаките но сега съм много добре в съюза си!!
    Respected @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл