Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Представяне на играчите

Апел към ggs и всички играчи

2»

Коментари

• THE KNIGHT (BG1)THE KNIGHT (BG1) Публикации: 227
    редактирано 02.04.2014
    Аз играя от средата на ноември 2012 ,и тогава наистина беше много по добре играта ме зарибяваше да седя по цели нощи пред компа ,докато сега ,когато пускат праймове всеки ден и то не да кажеш 75 % ами по 100 , 200 % ,и при положение че два три пъти съм закупувал рубини , най ниската ми оферта е за 4,80 лв .
    Това вече си е чиста лакомия ! докато преди праймовете бяха по два-3 пъти в месеца- помня го добре това защото лидера ми го чакаше със седмици за да си зареди рубини ,а сега всеки ден че и по няколко наведнъж, съсипахте "играта" !
    "Ела при нас ! Ела седни ! Изпий едно-изпий три ! А грижите си заеби, а утре нека,ууутре нека ни боли !! Мараба ,всички пияни на тарба ! " :);)

THE KNIGHT @ bg 1
  • noki66 (BG1)noki66 (BG1) Публикации: 51
    редактирано 03.04.2014
    THE KNIGHT написа: »
    Аз играя от средата на ноември 2012 ,и тогава наистина беше много по добре играта ме зарибяваше да седя по цели нощи пред компа ,докато сега ,когато пускат праймове всеки ден и то не да кажеш 75 % ами по 100 , 200 % ,и при положение че два три пъти съм закупувал рубини , най ниската ми оферта е за 4,80 лв .
    Това вече си е чиста лакомия ! докато преди праймовете бяха по два-3 пъти в месеца- помня го добре това защото лидера ми го чакаше със седмици за да си зареди рубини ,а сега всеки ден че и по няколко наведнъж, съсипахте "играта" !
    абсолютно съм съгласен с мнението ти! Абсолютно всеки ден прийма е тук, за да може да ни взимате парите! Докато не се направи една абсолютно масова тема която да ви взириви няма да се откажете. Ами няма иначе как, да вземем всички да оставим играта ли? Ако го искате, почти сте го постигнали!:mad:
    noki66 @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 03.04.2014
    Ще се откажат от заплатата си, не мисля :)
  • more n more (BG1)more n more (BG1) BG1 Публикации: 47
    редактирано 03.04.2014
    Може би трябва да предложите прайм тайма да се пуска само на тези които закупуват рубини ;)) Така по този начин и на не-закупуващите няма да им пречи ;)

пс: Който иска купува, който не иска (дори не отваря офертата). Лично мое мнение.
    редактирано 03.04.2014
    Тя автоматично се отваря :d
  • more n more (BG1)more n more (BG1) BG1 Публикации: 47
    редактирано 03.04.2014
    Важното Калип беше да се прочете първо горно написаното :cool:
    редактирано 03.04.2014
    Всичко чета. Това е моя тема все пак. А теб дето шариш къде кой какво да прави, ще те помоля да не се отклоняваш от темата (не че има повече накъде) ...
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 29.04.2014
    Тази тема е остаряла малко но ми харесва и за тва и аз ще драсна някой ред :)
    Caliph Hasan IV много си прав тук приятелю обаче винаги ще има балъци които ще си харчат повечето пари за играта,не,че и аз не съм давал но гледах да е нормално :)
    иначе казано такива игри са ясни-карат някоя и друга година,оберат париците на хората и изведнъж изчезват (или както ти по-горе си писал потънал им кораба) няма да им потъне кораба те ще го потопят когато видят,че купувачите станат толкова малко и няма да им носят доходи достатъчни за подръжка и др.
    Но нали са се нагушили,другото не е важно,ние също не сме важни ;)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 30.04.2014
    GameEmpire написа: »
    така е !!
    гледат как да ти прецакат с парите!
    а наистина преди и аз като се регистрирах нямаше такива неща наистина беше супер добра игра!
    и тогава имаше и много играчи и т.н. в играта
    а сега .......... :(
    да така е преди не беше така сега само гледат как да вземат повече и повече пари станаха напаст за играчите
    Sir Goro III @ bg 1
  • RoSKaTa722RoSKaTa722 Публикации: 211
    редактирано 08.05.2014
    наистина преди играта беше много по-хубава, но ГГС я развалиха на ден ми пускат по 2-3 пъти 200% прайм тайм само и само да закупя някое рубинче, а чудя се след около 5 години още какви ли не глупости ще добавят
    RoSKaTa72 @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл