Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

премахната оферта за обмяна на аквамарини срещу монети

MARINAKI (BG1)MARINAKI (BG1) Публикации: 3
Здравейте,
днес - 14,04,2014г.-16,51 часа установих, че след направен от вас ъпдейт е изчезнала от пункта за обмяна на аквамарини офертата за обмяна им срещу монети. Това направо ме втрещи. Нито е законно, нито е морално. Вие стартирахте това ново събитие с куп бъгове и грешки, за които ние заплащахме с парите си и с ресурсите си. /При мен имаше двойно потребление на храна и се налагаше да си купувам от ресурсника храна с рубини които трябваше да ми бъдат възстановени, както и храната изразходена през време на този бъг/. Бъга с избиване на войската на първия влезнал при завладяване на ресурсно островче от всеки следващ владетел на замък, който влиза в същото островче. Сега разбирам, че вече е отстранен този бъг, но не виждам да ми е възстановена избитата войска, за което настоявам категорично. Можете да проверите моя замък на това събитие. До този момент съм вложил и то безсмислено около 600 000 рубина и за какво, за две кастелански оборудвания, които няма как да направят при наковаване 90/90 и две командирски. Оставили сте войници за обмяна, които изобщо не стават а и са супер скъпи. Нямат грабеж , а това, че имат малко по-висока скорост се нулира, като сложим инструмента. Ако са 10 за 235 аквамарина е малко по-приемливо, но сега си е чист грабеж от ваша страна. Аз реших да натрупам аквамарини и накрая да си ги обменя за монети, защото от както е стартирало събитието аз не съм направил никакви монети /спрял съм да бия кули/ и по този начин щях да компенсирам загубата на нещо, което е крайно необходимо при изковаване на оборудване. Настоявам най-категорично да ми върнете офертата за обмяна на аквамарини срещу монети и да ми възстановите избитите войници и загубените рубини за закупуване на храна, която не мие била нужна, ако всичко си е било ОК. Ако това не бъде направено, аз ще прекратя да играя тази игра, ще си потърся правата в съда заради променени условия в мой ущърб от ваша страна, след като един път сте обявили такива, аз съм ги приел, вложил съм супер много рубини за изграждане на замък там за да мога да завладявам колкото се може по-вече островчета с аквамарини и накрая да си ги обменя за монети. Този Ваш ход нито е законен , нито е етичен, нито е морален. Аз имам много приятели в играта, които също влагат сериозни пари. Те са на същото мнение и дори по-крайно, да спрат да играят, без да ви уведомят. Не ограбвайте удоволствието ни от влагане на средства в тази иначе много хубава игра и развитието на замъците ни с незаконни ограбващи ни ограничения, като това недоносче. Мисля си че това не е продукт на ръководството на goodgame, а на някой програмист-оператор, който за пореден път не е направил задълбочена преценка на това, каква вълна от негодувание ще предизвика с това свое действие и каква анти-оценка и анти-реклама ще направи на goodgame empire. Още нещо което липсва много на всички в играта. Премиум пакета. Голяма част от играчите си искат стария пакет. Разберете нещо много важно, в България много малко са хората, които могат да влагат пари без да ги броят. Направете по-либерални оферти, за да могат по-вече хора да си ги купуват и да стане по-интересна играта. Тава е само предложение, вие ще си решите какво ще предприемете след задълбочен анализ.
Аз и всички мои съюзници, а и мисля , че и всички от участниците в тази игра настояваме да ни върнете обмяната на аквамарини срещу монети, а ако добавите и нещо друго интересно като оферта, това ще е само един плюс за Вас.
Благодаря Ви за отделеното време и вярвам, че ще изгладим противоречията по най-безболезния начин за нас-играчите и вас-администраторите.

с уважение: Марин Кабакчиев
Post edited by MARINAKI (BG1) on
MARINAKI @ bg 1

Коментари

• редактирано 15.04.2014
    Пиши на съпорта да ти ги възстановят. Тука няма кой да ти помогне освен да ти напишат 2 3 коментарчета на тази тема. :)http://support.goodgamestudios.com/
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 15.04.2014
    гадна работа.... и пак ггс кви ги вършат... :(
    the best BG @ bg 1
  • редактирано 15.04.2014
    the best BG написа: »
    гадна работа.... и пак ггс кви ги вършат... :(
    ами смешна работа какво искаш като си направил игра поне бъди по отговорен бре.
    Ама амме нема такива за ГГС-то те гледат си вземат паричките и оппа тея от играта си гледат играта.
    не им пука според мен защото толкова много ъпдейти пуснаха досега а нито един път не пуснаха ъпдейт без бъгове прави ли съм :confused::(
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 15.04.2014
    Здраейте,

Премахването на тази опция е защото не беше добре балансирана - изглежда златото, което се печели по този начин е твърде много. С премахването се цели да бъде преразгледана по-подробно и след като бъде нагласена ще бъде отново добавена.

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • OldKavak (BG1)OldKavak (BG1) Публикации: 9
    редактирано 15.04.2014
    Здравейте,

Това граничи с безобразие! CruelThorn, изобщо не ме интересуват витиеватите фрази за балансираност, инфрация на валутата и т.н. Принципът е един - прост и ясен! В хода на играта промени НЕ СЕ правят - от новия кръг - Да! След предупреждение - надлежно и до всички - ДА! Едностранно - НЕ! Стига вече! Овръзна ми да съм потърпевш! Няма да се откажа да си търся правата!
    OldKavak @ bg 1
    редактирано 16.04.2014
    какво по-отговорен... един ъпдейт без бъг няма ве боже мили !
    И като махате замяната за монети на островите по някакъв начин не може ли да информирате ? И търговеца на ресурси,който не беше с рубини,а сега е с рубини - също се махна.... чак оня ден го забелязах това.. айде стегнете се малко ! Намалихте и монетите,които се печелят от варварските кули... нещо друго не може ли да намалите,само че да не го видим,моля ви се !

и като започна събитието беше с 41 Обществен ред ! Вие сериозно ли ?? да беше повече поне малко повече,да има повече производство на камък,храна,дърва.... не че искам да изглеждам като алчен,но наистина 41 ОР ? пфф
    the best BG @ bg 1
    редактирано 16.04.2014
    Монетите не са намалени, нещо си се объркал :)
    А за островите, винаги можеш да построиш някоя декорация :)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 16.04.2014
    :Д напротив.. ами не знам,със 7к по-малко ми дава отпреди.. ама ок,оправям се
    а за 2-то ми е напълно ясно,че мога да построя :Д с тези 42 обществен ред по-добре да не бяхте слагали декорация...
    [/COLOR]
    the best BG @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 16.04.2014
    а за 2-то ми е напълно ясно,че мога да построя :Д с тези 42 обществен ред по-добре да не бяхте слагали декорация...
    [/COLOR]

не разбрахте ли вече че ни имат за касички да им зима ме рубини те много име зор на кои кое не му харесва играта стана 1 голямо голямо говно
    Sir Goro III @ bg 1
    редактирано 16.04.2014
    [/COLOR]

Провери дали не си имал мародер :)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 16.04.2014
    никога не съм и имал хаха :Д
    нямам
    това вече е от 7 месеца.. както и да е
    the best BG @ bg 1
  • TedituTeditu Публикации: 81
    редактирано 16.04.2014
    Здравейте
    След като веднъж сте го пуснали нямате право по средата на събитието да променяте това което ни предлагате!
    Аз и мои съотборници сме се набутали доста рубини за да натрупаме аквамарин,който да го обменим за монети!
    Ние сме спрели да бием кули бе хора за да може да гоним аквамарини с рубини не с дървения....
    Мене не ме интересува вашата грешка,защото аз съм си заплатила за нея.
    Тогава щом съм си платила за аквамарина който желая да заменя за монети то тогава трябва да ми се върнат погубените рубини.
    Изчезнаха ми 700 войника и така не се върнаха освен това дезертираха ми още толкова поради ваша грешка,че консумацията беше до бога...
    Вярвам,че или трябва да бадем компенсирани но не с някакви оферти,а да ни се върне загубеното или трябва да се върне офертата.
    Беше ми изчезнал шлем кастелански и получих праим само за мен но загубеното не ми се върна!
    Този праим дори не го ползвах,защото аз си исках оборудването което беше така рядко за мен и дори ковах с рубини!
    Изпратих имейл поддръжка но никой не благоволи да ми върне войниците!
    Още колко загубих поради факта,че влизат след мен и ми трепят войската в дадено село.
    Просто за пореден път преля чашата и хората наистина трябва да си потърсят правата не може вечно да се търпи!
    Как така променяте правилата на играта към по-лошо не към по-добро кажете?
    Очаквам да погледнете на проблема сериозно и да намерите решение приемливо за нас и вас.
    4382461.gif
  • Aleksandar_popo (BG1)Aleksandar_popo (BG1) Публикации: 9
    редактирано 16.04.2014
    въпрос към компетентните органи след потъването на островите за аквамарини ли ще се нападаме
    Aleksandar_popo @ bg 1
    редактирано 16.04.2014
    Здравей,

Като потънат островите се появяват на друго място :)

Поздрави,
    cooltext1134944310gif
  • CleoCleo Публикации: 690
    редактирано 17.04.2014
    Здравейте,

Бих искала да благодаря на всички, които се включват в обсъждането на темата. Коментарите ви са важни за нас, подлагат се на оценка и въз основа на нея се взимат решения за бъдещи промени. Както знаете, играта е в процес на разработка, винаги има какво да се подобри, така че моля за вашето търпение и разбиране.

Поздрави,
  • TedituTeditu Публикации: 81
    редактирано 17.04.2014
    Дано Cleo един път да са и в наша полза подобренията :)
    4382461.gif

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл