Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

ВОЙНАТА: Поурс vs Спартакус

245

Коментари

• MopyHMopyH Публикации: 27
    редактирано 27.03.2014
    Браво,страхотна история и със сигурност тежки вечери е имало!Роско браво,имаш интелегентен подход.Единственото жалко е,че 1 съюз се разпадна... цената е прекалено висока.Войната,наистина продължи много дълго!
    MopyH
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 27.03.2014
    mopyh написа: »
    Браво,страхотна история и със сигурност тежки вечери е имало!Роско браво,имаш интелегентен подход.Единственото жалко е,че 1 съюз се разпадна... цената е прекалено висока.Войната,наистина продължи много дълго!

на останали те играчи в spartakus са им разбили паролите
    Sir Goro III @ bg 1
  • ДОБРЕДОБРЕ Публикации: 7
    редактирано 27.03.2014
    И като за финал успяха да ме хакнат :( много жалък финал , но дано успее да си получи заслуженото този , който е инициатора на тези простотийки...

Успех на всички играчи !
    ДОБРЕ @ bg 1
  • редактирано 27.03.2014
    ДОБРЕ написа: »
    И като за финал успяха да ме хакнат :( много жалък финал , но дано успее да си получи заслуженото този , който е инициатора на тези простотийки...

Успех на всички играчи !

какво лъжиш ве
    хакнали са ти профила дрън... дрън лъжец
    просто се опитвате да излъжите всички с хакнати профили!!
    при мен не минават такива

Приятна игра!!
  • todor fedortodor fedor Публикации: 90
    редактирано 27.03.2014
    добре сажалявам за това знам какво е как се чувствах и аз след като ме хакнаха и ми изтриха всички предмети а на този смотьо дето се бута навсякаде без да има престава за тия гадости да не си вута носа без да знае
    todor fedor @ bg 1
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 27.03.2014
    GameEmpire написа: »

Абе GameEmpire в която и тема да вляза ти си все в нея все даваш мнения ли си голям разбирач или си дървен философ кое е от двете я ми подскажи ;)

Иначе браво за темата много интересно и увлекателно написана
    flags_0
  • ДОБРЕДОБРЕ Публикации: 7
    редактирано 28.03.2014
    за какво да те лъжа бе ИГРАЧО ??? аз се изтривам и не ми дреме , но трябва да ти се случи явно , за да го проумееш !!! за какво да се оправдавам , още повече на свършен факт ??? какво имам да губя , че да се оправдавам , това е просто за хората(играчите), които се чудят защо съм им обявил война...

може да провериш при съпорта колко пъти ми е сменена паролата днес и добре , че не съм мултак и мога да се оправя , защото всичко си го получавам на моя мейл :)

в добавка - освободил ми е и постовете и няма да може да се възползва никой от тях сега
    ДОБРЕ @ bg 1
  • унищожителунищожител Публикации: 86
    редактирано 28.03.2014
    интересно как всички подсъюзи на спартакус си промениха описанията вместо да им помогнат да се възтановят
    те бяха много силен съюз и по написаното виждам че и двата съюза са се доказали в войната и следователно по-добрия е спечелил и сега е времето да подкрепят спартакус
    унищожител @ bg 1
  • Dancho829Dancho829 Публикации: 1
    редактирано 28.03.2014
    Това са постове по груби сметки за над 500 лв при 100% прайм и максимален пакет без да се смята усилията за изграждането им - не може да не могат от съпорта да проследят ip адреса от който е извършено това престъпление. Според мен освобождаването на пост трябва да се прави с код, който да ти пращат на мейла, иначе всеки недоброжелател достигнал по някъкъв начин до паролата ти може да направи такива поразии.
    Dancho829 @ bg 1
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 28.03.2014
    ДОБРЕ написа: »
    за какво да те лъжа бе ИГРАЧО ??? аз се изтривам и не ми дреме , но трябва да ти се случи явно , за да го проумееш !!! за какво да се оправдавам , още повече на свършен факт ??? какво имам да губя , че да се оправдавам , това е просто за хората(играчите), които се чудят защо съм им обявил война...

може да провериш при съпорта колко пъти ми е сменена паролата днес и добре , че не съм мултак и мога да се оправя , защото всичко си го получавам на моя мейл :)

в добавка - освободил ми е и постовете и няма да може да се възползва никой от тях сега

game empire затвори си клюна наистина :) а ДОБРЕ вече си е изтрил акаунта.... :(
    а този,който е освободил постовете ,явно е някакъв недъгав човек,който е смел зад екрана
    the best BG @ bg 1
  • PowerGamer (BG1)PowerGamer (BG1) BG1 Публикации: 273
    редактирано 28.03.2014
    Историята найстина е много интересна! :) Но и е малко жалко,че такъв съюз се разпада! :(
    Пишете на кирилица, моля. :)

„О, неразумний, поради що се срамиш да се наречеш българин?“- Паисий Хилендарски.

• nesti66nesti66 Публикации: 553
    редактирано 28.03.2014
    Найстина исорията е много добра и интересна! :) Но пък както споменаха вече мисля,че е малко жалко такъв съюз да се разпадне! :(
    nesti66 @ bg 1
    редактирано 28.03.2014
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 28.03.2014
    унищожител написа: »
    интересно как всички подсъюзи на спартакус си промениха описанията вместо да им помогнат да се възтановят
    те бяха много силен съюз и по написаното виждам че и двата съюза са се доказали в войната и следователно по-добрия е спечелил и сега е времето да подкрепят спартакус

Да. Описанието на братята гласеше ,,ние сме братя на спартакус и ще останем техни братя''.
  • Raziel86 (BG1)Raziel86 (BG1) Публикации: 102
    редактирано 28.03.2014
    Спартакус бяха достоен противник. Имаше и нечестни тактики от тяхна страна, но не може да им се отрече че бяха корав съюз. За разпадането, то беше невъзможно да се избегне. Както каза Росен, това е цената която щеше да плати който и да е от главните участници във войната. Няма да крия, че се зарадвах когато видях как броя на членовете започнада намалява. Все пак имахме много безсънни нощи, благодарение на тях. Но признавам, че хакването на профили е нещо което не го заслужава никой в тази игра. А ако се бе случило преди края на войната, щеше да остави горчив привкус на победителите. Дано съпорта се вземе в ръце и да направи всичко възможно да не се случват повече подобни неща.
    Raziel86 @ bg 1
  • SL1m (BG1)SL1m (BG1) Публикации: 30
    редактирано 28.03.2014
    Личното ми мнение е че играта повече загуби от колкото спечели от тази война. Една война не трябва да продължава повече от месец, иначе натам всичко става лично.:)
    SL1m @ bg 1
  • унищожителунищожител Публикации: 86
    редактирано 28.03.2014
    имаш предвид ггс загубиха ние нищо негубим :)
    унищожител @ bg 1
  • dekata_1996 (BG1)dekata_1996 (BG1) BG1 Публикации: 13
    редактирано 29.03.2014
    A къде отидоха сега СПАРТАКУС ?? :(
    dekata_1996 @ bg 1
    редактирано 29.03.2014
    или са си изтрили акаунтите,или са хакнати,или просто в друг съюз
    the best BG @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 31.03.2014
    GamerMilan написа: »
    Историята найстина е много интересна! :) Но и е малко жалко,че такъв съюз се разпада! :(
    nesti66 написа: »
    Найстина исорията е много добра и интересна! :) Но пък както споменаха вече мисля,че е малко жалко такъв съюз да се разпадне! :(

Що пишеш един и същ коментар от двата си профила? ;)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл