Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Леополд 3 ЧЕСТНА СМЪРТ

DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
редактирано 08.03.2014 в Съвети и трикове
Егати осата вече ни разби а феласите са в Гримби и честита загуба на всеки лъв като мен
Post edited by DANUTA (BG1) on
«1

Коментари

• Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 04.03.2014
    Брао ве машинааа, ОСА ти си върхааааа! ;)
  • cortezzcortezz Публикации: 254
    редактирано 04.03.2014
    ние Мечките сме много , обаче получаваме по малко армия, а лъвчетата са малко ама с много армия , предишния Беримонд пак беше така и Лъвовете биха... обаче сега не знам :)
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 04.03.2014
    Не е вярно - броя на играчи е равен. Това за армията е бонус, който се дава на фракцията, щом загуби определен брой кули.
    cooltext1134944310gif
  • profanaprofana Публикации: 1,947
    редактирано 05.03.2014
    Ако знаете колко завладявания ми пуснаха...нито едно не им беше успешно ;)
    http://prntscr.com/2z8nxs

http://vbox7.com/user:pro__gamers

По-добре е да не вземеш нищо,отколкото да загубиш всчико!

profana is here anytime.
    http://prntscr.com/2ycqc1
    http://prntscr.com/3bgclx
    6915026S.gif

Моят YouTube Channel :https://www.youtube.com/channel/UCUgPeIhvngwEieje_ZIw2KA/feed
    Моля абонирайте се!!!
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 05.03.2014
    Айдеее ОСА давай машино :d яко настъпвай котенцата по опашките
    flags_0
  • dragon firedragon fire Публикации: 9
    редактирано 05.03.2014
    Ако помогнеш на някойто който го завладяват и разбиеш завладяването дават ли ти точки
    dragon fire @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 05.03.2014
    Ама това между опашката и краката да не пипа. :p
  • DANUTA (BG1)DANUTA (BG1) BG1 Публикации: 793
    редактирано 05.03.2014
    МРАЗЯ ОСАТААААААААААААААААААААААААААААА :(:(:(
    редактирано 05.03.2014
    А как да се овеличи производството на храна???
    редактирано 05.03.2014
    Ресурсите, които се добиват в лагера зависят от броя на селата в притежание на фракцията.
    cooltext1134944310gif
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 05.03.2014
    трябва да направят отделно местенце за атаките по наблюдателните кули..... то като е в пътуването само спам,спам,спам.... и други атаки има по земите,ама трудно ще се видят,ако играча го няма и няма как да каже :)
    the best BG @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 05.03.2014
    the best BG написа: »
    трябва да направят отделно местенце за атаките по наблюдателните кули..... то като е в пътуването само спам,спам,спам.... и други атаки има по земите,ама трудно ще се видят,ако играча го няма и няма как да каже :)

то 70% от сините не се вият само гледат като мишки да ги пита човек защо са влезли
    Sir Goro III @ bg 1
    редактирано 05.03.2014
    Лъвовете ще спечелят поради причината, че взимат лагерите на Мечките , а мечките бият Наблюдателните кули и това дава повече армия на червените и така ще завладеят всички лагери ... трябва контраатака!
  • studentka1989studentka1989 Публикации: 121
    редактирано 05.03.2014
    Кортез, кажи го това на ОСА. Пиши му лично.
    редактирано 05.03.2014
    Не е точно така. Предишният път и аз бях на това мнение - бях направил организация и взехме много лагери на лъвчетета (и тогава бях мечка), НО те успяха да ни съборят столицата и след това всяка тяхна успешна атака разрушава лагера и като ти разрушат всички лагери излизаш от събитието, докато ако има столица - атака, като атака - пали те, но нищо повече. Сега взимат лагерите, но главно на такива играчи, които не знаят какво да правят и във всеки случай няма да са успели да завземат голям брой лагери, докато им падне столицата и оттогава нататък нямат голям шанс, макар и с предимство - повече лагери.
    Надявам се, обаче, не сте ме разбрали погрешно и започнете да оставяте лагерите да ги завземат - до колкото можете освобождавайте ;)
    cooltext1134944310gif
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 05.03.2014
    CruelThorn написа: »
    Не е точно така. Предишният път и аз бях на това мнение - бях направил организация и взехме много лагери на лъвчетета (и тогава бях мечка), НО те успяха да ни съборят столицата и след това всяка тяхна успешна атака разрушава лагера и като ти разрушат всички лагери излизаш от събитието, докато ако има столица - атака, като атака - пали те, но нищо повече. Сега взимат лагерите, но главно на такива играчи, които не знаят какво да правят и във всеки случай няма да са успели да завземат голям брой лагери, докато им падне столицата и оттогава нататък нямат голям шанс, макар и с предимство - повече лагери.
    Надявам се, обаче, не сте ме разбрали погрешно и започнете да оставяте лагерите да ги завземат - до колкото можете освобождавайте ;)

да така е тези назад да помагат защото имат армия а предните е свършват вече
    Sir Goro III @ bg 1
    редактирано 06.03.2014
    studentka1989 написа: »
    Кортез, кажи го това на ОСА. Пиши му лично.
    НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не му пиши аз имам хубав щпионаж от него и чакам той да ми даде войска

КРАЙ ПРЕДАВАМ СЕ
  • Мариян НачевМариян Начев Публикации: 81
    редактирано 06.03.2014
    Защо само спамиш danuta? То се вижда, че ще победят, но този беримонд не е групова игра, а повече индивидуална. Дори и тези които са от мечоците да победят няма да спечелят нищо. Каквото си направиш си остава за тебе с точките за галантност. Така, че успех. Мене и загубата ме удовлетворява само да съм в топ 100.
    Винаги има две мнения- грешното и моето!

http://i1082.photobucket.com/albums/j362/ivon76/danito/457285.gif
    редактирано 06.03.2014
    за сега наблюдавам лъвовете завладяват лагери, мечките бият столици... аз до колкото мога освобождавам тези дето ги окупират... обаче като ги освободя те нищичко не правият само гледат как е събитието... късмет на всички в това събитие :)
  • AtilaWe99AtilaWe99 Публикации: 64
    редактирано 07.03.2014
    Ахам щом казваш.. :Д
    WTF IS THIS GGE ?
    35lf6nr.jpg

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл