Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

За измамите в играта

upiterrupiterr Публикации: 3
В последните месеци доста играчи изгоряха с хакерски атаки, при които:
- централния замък се измества на голямо разстояние, около струпвни замъци на играчи, с чиито съюз сте във война;
- освобождават ви се постовете;
- разсъбличат се кастеланите и командирите, а оборудването им и това на склад се продава;
- рубините и монетите се даряват в съюза.
Аз загубих около 9500 рубина, над 1500000 монети, всички командири и кастелани и почти целия склад с оборудване. Не включвам монетите от продаденото оборудване на кастелани и комндири - почти 1 000 000 и рубините за преместване и изграждане на нови постове.
След като писах за проблема, вече 1 седмица нямам никакъв отговор.
Мълчат като риби и има защо. Мисля, че и те са в "играта".
Затова съвет към тези, които сега са започнали - ПРЕКРАТЕТЕ ИГРАТА, защото след време ще ви измамят.
Съвет към начинаещите - НЕ КУПУВАЙТЕ РУБИНИ. След време ще ви ги вземат.
Приятна игра на наивниците.
Post edited by upiterr on
upiterr @ bg 1
«1

Коментари

• Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 18.01.2014
    да маи е така модераторите могат да докладват за хакери те но мълчат а Ло знаем в кои съюз е а другия не
    Sir Goro III @ bg 1
  • Rai (BG1)Rai (BG1) Публикации: 173
    редактирано 18.01.2014
    Вижте какво, заявката до съпорт трябва да бъде написана от потърпевшите, иначе са си празни приказки. И както е посочено пределно ясно в официалните съобщения, българинът в съпорт в момента е в отпуск, така че няма как да ви отговори. Пишете на друг език или бъдете търпеливи.
    Пишете на кирилица във форума!
    Когато създавате тема, поставете подходящо заглавие, съдържащо ключови за съдържанието на темата думи.
    Ако имате нужда да се свържете със съпорт, можете да го направите оттук: http://support.goodgamestudios.com/
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 18.01.2014
    Forest написа: »
    Вижте какво, заявката до съпорт трябва да бъде написана от потърпевшите, иначе са си празни приказки. И както е посочено пределно ясно в официалните съобщения, българинът в съпорт в момента е в отпуск, така че няма как да ви отговори. Пишете на друг език или бъдете търпеливи.

и вие трябва защо то е хакната играта ви на фирмата за която работиш и трябва да докладва те за това защото сте длъжни да него допускате това да бъдат ограбвани клиентите ви
    Sir Goro III @ bg 1
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 18.01.2014
    Sir Goro III написа: »
    да маи е така модераторите могат да докладват за хакери те но мълчат а Ло знаем в кои съюз е а другия не
    Нещо не мога да ти схвана логиката, ако изобщо имаш такава :)
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • редактирано 18.01.2014
    Не е хакната играта а ви хакват пощите и от там стават тея поразии
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 18.01.2014
    Ами за да ни хакнат пощата значи я знаят от по-визсшите инстанций,тогава какво правиме,те така ще продължат до безкрай и все някой ще се реши да стигне до съд за дето е дал примерно 1000лв за рубини :)
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 19.01.2014
    Не е задължително да са я узнали от ГГС. Ако си достатъчно навътре в нещата, почти няма граници за възможностите ти :p
    cooltext1134944310gif
    редактирано 19.01.2014
    Те са длъжни да пазят потребителите си,тоест техните данни,все пак нямам как някой да ми знае пощата!
    In The Name Of The King
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • rvexfa (BG1)rvexfa (BG1) Публикации: 7
    редактирано 19.01.2014
    не знам какво стана но ми изчезнаха войниците които трябваше да получа от последното съревнование
    rvexfa @ bg 1
  • GadinkataGadinkata Публикации: 60
    редактирано 19.01.2014
    Да поясна,някой неща на незнаещите се,не е трудно,някой който разбира от програмиране,да използва читава програма с която може да се влезе в базата данни на сървара и да се разберат паролите и емайлите на целия бг сървър,но не е и толкова лесно,защото зада успееш да влезеш в базата данни на някой сайт,сайта трябва да има слабо място(рана) в случая бъговете,са слабото място на goodgameempire,самата програма с която се влиза в банните данни има дешифратор на пароли от сорта md5 и сайта става като разтворена книга за хакера :)В този случай може да не е бил тоя начина,не се знае :)Един съвет,никога не си слагайте паролите от емейлите в която и да е било регистрация на сайт :)Също така abv емейл,лесно може да се отгатне,ако човека който се опитва да разбере паролата или да я възтанови,знае доста неща за потърпевшия,примерно кога е роден,как се казва,кой му е любимия отбор и т.н,всеки един си е задал в емайла таен въпрос и таен отговор :)

Забравих да отбележа нещо важно:Винаги влизайте от главния домейн на играта :)Има много сайтове през който можеш да влезеш в играта,но не се знае дали са лицензирани :) С две думи фълшив goodgameempire чрез който като се логнеш паролата и потребителското име се изпраща в текстов документ,база данни или емейл на хакера :)
    Gadinkata @ bg 1
    редактирано 19.01.2014
    Базите данни не се държат на едно и също място със сайта. Те са 2 напълно отделни неща. Не съм много навътре в хакване и такива си щуротии, но това поне ми е ясно :) Освен това "бъговете" както ги наричаш са се появили от неща, които нямат никаква връзка с влизане в системата им.
    cooltext1134944310gif
    редактирано 19.01.2014
    CruelThorn написа: »
    Базите данни не се държат на едно и също място със сайта. Те са 2 напълно отделни неща. Не съм много навътре в хакване и такива си щуротии, но това поне ми е ясно :) Освен това "бъговете" както ги наричаш са се появили от неща, които нямат никаква връзка с влизане в системата им.

Не искам да спорим за неща които не се знае дали е по тоя начин,но това са едни от начините:)просто да се внимава много на кого си давате паролата за акаунта,и всъщност само от форума може да ви севиди с кой емейл сте,така че,в форума и в играта можете да сте с две различни пароли :)
    Gadinkata @ bg 1
    редактирано 19.01.2014
    Абе най-добре на никой не си давайте паролата, направете си имейлите на играта и форума различни и не би трябвало да имате проблеми :)
    cooltext1134944310gif
  • редактирано 20.01.2014
    Стига фантасмагории :) това да не е филма хакери от 1982-ра година че влязохте по дб-та и не знам си каде
    Паролите са криптирани и не е толкова лесно да ги декриптираш не е като по филмите натискаш копчето и айде готово
    ако искаш ще си направим експеримент и ще си криптирам паролата с която съм в игра и ще ти я дам и ти пожелавам успех :)
    редактирано 20.01.2014
    vasaka написа: »
    Стига фантасмагории :) това да не е филма хакери от 1982-ра година че влязохте по дб-та и не знам си каде
    Паролите са криптирани и не е толкова лесно да ги декриптираш не е като по филмите натискаш копчето и айде готово
    ако искаш ще си направим експеримент и ще си криптирам паролата с която съм в игра и ще ти я дам и ти пожелавам успех :)
    Значи всичко опира до къртици в съюзите :)
    както и бях споменал :)
    In The Name Of The King
    редактирано 21.01.2014

Криптирай ми парола в hash md5
    Gadinkata @ bg 1
  • редактирано 21.01.2014
    Encryption for [*********]: ji8/5Nyys9vm.

успех :)
    редактирано 21.01.2014
    обеден ли си,че е md5?Защото ми дава грешен формат :)
    Gadinkata @ bg 1
  • редактирано 22.01.2014
    ади сега почнаха оправданията :) нали си хакер разбери
    формата е точно такъв какъвто ще намериш и в конфига на машината ако влезеш в нея изобщо
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 22.01.2014
    ади сега почнаха оправданията :) нали си хакер разбери
    формата е точно такъв какъвто ще намериш и в конфига на машината ако влезеш в нея изобщо

hahaha :DD
    the best BG @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл