Начало Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Компенсации

Само да попитам, уж днес щяхте да давате компесации от турнира.КЪДЕ СА???!!!
Велик войн

Коментари

• montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    mi ima zemi si podaruka
    montega @ bg 1
  • voltran (BG1)voltran (BG1) Публикации: 3
    "подаръчето" го видяхме всички, къде са обещаните награди от 250 пера, 1000 ужаси и 5 късметчета?
  • Mikele (BG1)Mikele (BG1) BG1 Публикации: 15
    Раздадоха ги по другите сървъри :)
    Mikele @ bg 1
  • DangerBG (BG1)DangerBG (BG1) Публикации: 14
    @България2003 (BG1) 
    Отнема известно време с раздаването на компесациите , не е толкова лесно колкото си го мислите вие !
  • Dave Bonjovi (BG1)Dave Bonjovi (BG1) BG1 Публикации: 230
    @DangerBG (BG1)

Вече втората седмица минава, а ни замазаха очите само с няколко ужаси и храна...Щом са ги раздали по другите сървари, а при нас - не , не е оправдание сърварното време и подобни.Явно просто не взимат толкова пари от българския сървар...кой знае
    Велик войн
  • akinak (BG1)akinak (BG1) Публикации: 28
    @DangerBG (BG1)

Вече втората седмица минава, а ни замазаха очите само с няколко ужаси и храна...Щом са ги раздали по другите сървари, а при нас - не , не е оправдание сърварното време и подобни.Явно просто не взимат толкова пари от българския сървар...кой знае
    Сложни са нещата Део.Ти очакваш бърза реакция от организаторите а аз очаквах много повече от теб като член на съюза.всички очакваме нещо но то не винаги се случва нали? и в живота е така.всичко хубаво.
    akinak @ bg 1
    ми секи 4ака конпенсаци а за момената си4ко е в застои
    montega @ bg 1
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60

Ако в моята работа се забавя толкова с изпълнението на каквато и да е смешна задача, колкото и да е трудна сега щях да бъда на борсата.

Оценявам всичко направено за да има каквото и да било, но:

1: сървър нямаше в българия над 12 часа.

2. съюзният турнир от обещаните награди чакам лично 5 късметчета, 250 пера и по 500 демони, ужаса.

3. беримонд, поради прекратяването му по рано чакам компенсация всички лични награди до 52500 точки които не съм взел.

Смятам, че не е редно да се бъзикате с повечето играчи, защото дори да не получа повечето неща, ще кажа ПЕРАТА са задължителни и си ги искам  с лихвите.

Georgi Marinov @ bg 1
  • ceko91 (BG1)ceko91 (BG1) Публикации: 21
    редактирано 15.10.2016
    iskame kompensaciq voiska 8 .  900 voinika
    -Подписът е премахнат от екипа на играта поради нарушение на правилата.
  • Wall of death (BG1)Wall of death (BG1) Публикации: 40
    Имаше вече компенсации и няма смисъл вече да се оплаквате дали сте ги взели или сте ги изпуснали това си е ваш проблем :)
    да имаше но пак само дадоха половината от коието писаха ни късмет4ета и пеара на половина а за съиузните запаси не дадоха ништо
    montega @ bg 1
  • veni7301 (BG1)veni7301 (BG1) BG1 Публикации: 79
    Големите компенсацй  аз останах без 31 000 войника  от различни видове  от които само самураите ми бяха над 6 000   те ми дават 1 000 ужаса направо се чудя как са толкова'' щедри'' нямам думи....
    4399596.gif
  • Wall of death (BG1)Wall of death (BG1) Публикации: 40
    На мен ми се усладиха :D:D за вас незнам :):D 
Sign In to comment.