Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

вход- проблем

11215

Коментари

• montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    verno e veni i na rusnacite pisah no pri tyh sa go opravili 6to ima menidjuri koito d dokladvat i da se opravi a nie tuk i 1 red ne vidyh ot na6iy komiuniti menidjur da kaje kostav i koga6te go opravyt
    montega @ bg 1
  • tania555 (BG1)tania555 (BG1) BG1 Публикации: 17
    Има ли някаква информация за ситуацията  и къде може да се прочете?
    tania555 @ bg 1
  • disasterstz (BG1)disasterstz (BG1) BG1 Публикации: 30
    Ам на предна или по предната страница има един линк на английски  ,  там си пише кво правят  ако не утре вдругиден ще го пуснат  :)  поне там хората разясняват за кво става въпрос :):)  тука сме пълна мъгла и гледаме кво пишат хората п о другите форуми .
    disasterstz @ bg 1
  • Mikele (BG1)Mikele (BG1) BG1 Публикации: 15
    Международен 2 не е спиран изобщо,там имам приятелче и говорихме
    Mikele @ bg 1
  • tania555 (BG1)tania555 (BG1) BG1 Публикации: 17
    Оки благодаря:)) Сега ще го потърся:))
    tania555 @ bg 1
  • ceco_681 (BG1)ceco_681 (BG1) BG1 Публикации: 5
    мисля че си пишем и никой не обръща въобще  внимание за случващото се  
    започва да ми писва от тия неграмотници  слепи ли са та не виждат или  се правят на ударени  нека се правят  и ние ще се правим след това  и така ще им стой без играчи пустата карта  
  • Kristov (BG1)Kristov (BG1) Публикации: 18
    Само БГ сървъра не работи,,другите си бачкат. Който плаща за тази игра да продължава . Тук ще е без поддръжка и колкото и да платите промяна няма да има освен удоволствието от плащането , а то е огромно :) 

Kristov @ bg 1
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
    ceco_681 (BG1) каза:
    мисля че си пишем и никой не обръща въобще  внимание за случващото се  
    започва да ми писва от тия неграмотници  слепи ли са та не виждат или  се правят на ударени  нека се правят  и ние ще се правим след това  и така ще им стой без играчи пустата карта  
    Нямаме комюнити мениджър и хората не знаят че имаме проблем, ще изчакаме 2 дена докато свърши таймера на турнира, че чак тогава ще влезем в играта.
    Zlat0mir @ bg 1
  • anton4545 (BG1)anton4545 (BG1) Публикации: 16
    След 2 дена като влезем ко ще е останало а  маината им на воиската ама ако трябва да гоня отново села аааааа   без мен ще им тегля по една на всички езици  до там     и без това вече ми е писнала  с тия едни и същи глупости  може и за добре да е  тва      
    поне  ще разберем че живота продължава и без имирето  хихихихи
    аи Наздраве
    anton4545 @ bg 1
    Да,ако трябва да гоним отново села- изглежда и аз ще спра... Наздраве!
    Mikele @ bg 1
    ми то аз поне одавна го мисля ама  все отлагам ма вече чашата прелива 
    anton4545 @ bg 1
    В международен 2 вече няма турнир за слава,но имат огромен проблем с храната,което може би означава,че при нас нещата са се решили :),няма храна
    Mikele @ bg 1
    нема храна нема воиска нема села нема игра  абе нема проблем вече 
    хихихихи   аи наздраве 
    anton4545 @ bg 1
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    Mikele (BG1) каза:
    В международен 2 вече няма турнир за слава,но имат огромен проблем с храната,което може би означава,че при нас нещата са се решили :),няма храна
    При тях спирането не е траело толкова колкото при нас :) да се надяваме ,че заради почти вече 18 часово спиране ще бъдат така добри поне да са ни заредили с храна ако не амиии като влезем няма да има войници
     Silveto89 (BG1)
  • HeavyWar (OPENBETA1)HeavyWar (OPENBETA1) Публикации: 42
    Да видим ,като(ако) пуснат играта колко ще оредее картата :)
    war @ bg 1
    Войниците не ме плашат,селата ....селата са страшното
    Mikele @ bg 1
  • Pepo_Fun (BG1)Pepo_Fun (BG1) BG1 Публикации: 7
    Сега започна да ми излиза, че ми е грешна паролата :(
  • Silveto89 (BG1)Silveto89 (BG1) Публикации: 97
    Mikele (BG1) каза:
    Войниците не ме плашат,селата ....селата са страшното

Ще ти духнат войници колкото да не си на минус вече :) за да започнат села да се освобождават е по-трудно да се надяваме ,че до там няма да се стигне 
     Silveto89 (BG1)
  • ilian73 (BG1)ilian73 (BG1) BG1 Публикации: 1
    има напредък вече сме на отвличане на  принцеси ,стига с тези мечове вече ги наточиха :))))))))))
  • Zlat0mir (BG1)Zlat0mir (BG1) Публикации: 341
     К сожалению, исправить данную проблему не смогли, как мы этого ожидали. Награды за Топ места не были выданы. Мы сейчас исследуем ситуацию и работаем над подготовкой компенсации.
    Уважаемые игроки, 

в связи с преждевременной остановкой ивента Турнир альянсов, мы решили компенсировать потери игрокам следующим образом:

Топ 1, топ 5 и топ 20 альянсов получат соответствующие их заслугам призы.

Также мы выдадим компенсацию топ 100 альянсам, так как они через тернии прорывались к лучшим наградам. Следующие награды будут добавлены в Казну альянсов, которые были в Топ 100 в данном ивенте: 

Дерево 6550000

Камень 6900000

Монеты 1862500

Рубины 115000

Также мы выдадим небольшую компенсацию альянсам, которые были в промежутке с 101-500 за возникшие проблемы. Следующие награды будут добавлены в Казну этих альянсов:

Дерево 1310000

Камень 1380000

Монеты 372500

Рубины 23000

Мы постараемся объяснить причины возникновения этой проблемы и последствия немного позже, чтобы объяснение было более подробным и детальным. 

С уважением, 
    Команда Комьюнити Менеджеров.
    Zlat0mir @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл