Начало Bulgarian Goodgame Empire – Комюнити Развлечение и забавление

Много играчи се отказаха

PowerGamer (BG1)PowerGamer (BG1) BG1 Публикации: 273
редактирано 04.04.2014 в Развлечение и забавление
Много играчи се отказаха.Премерно играчът iha30 който успяваше да ни расзмива със своето чувство за хумор.И за жалост колко много други играчи са се отказали.Защото или са ги атакували с огромна войска или съюзите са им ги оставили и разбили.Това е просто ужасно толкова много играчи да се отказват.И както пише в описанието на съюза на iha30.Има си болни хора,зад тия монитори.Но и за жалост е прав.Вече играта стане не за забавление,а за обиждане.Аз си мисля,че тези неща трябва да се прекратят.Да спрем спама във форума,и да спрем атаките от големите нива към малките.Защото това кара малките нива да се отказват защото горят.Ето вижте вече и iha30 гори ужасно.И така горят повечето играчи.Много ме е яд че ценни играчи на бг сървара се отказват заради ужасни постъпки от съюза или се отказват от обиди,което се случва вече доста често не само във форума.Няма нужда да изброяваме играчите който са се отказали защото те са изключително много.Надявам се играчите който са правили това атакуване на по-слаби играчи и съюзите който правят подобни ужасни неща да спрат.
Post edited by PowerGamer (BG1) on
Пишете на кирилица, моля. :)

„О, неразумний, поради що се срамиш да се наречеш българин?“- Паисий Хилендарски.

«1

Коментари

• редактирано 10.11.2013
    евала бе човек но и требе другите да го разберат например заради ван аз влизам само в форума спрете го не само него но и другите
    лоши хора трябва да се направи един играч да неможе да атакува друг играч с 5 или 10 нива по ниско от него
  • profanaprofana Публикации: 1,947
    редактирано 10.11.2013
    Прав си,иха30 поддържаше форума, накратко ако не беше той нямаше да хумор тук.
    Според мен иха30 ще се върне не изглежда човек който се отказва лесно
    http://prntscr.com/2z8nxs

http://vbox7.com/user:pro__gamers

По-добре е да не вземеш нищо,отколкото да загубиш всчико!

profana is here anytime.
    http://prntscr.com/2ycqc1
    http://prntscr.com/3bgclx
    6915026S.gif

Моят YouTube Channel :https://www.youtube.com/channel/UCUgPeIhvngwEieje_ZIw2KA/feed
    Моля абонирайте се!!!
  • rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
    редактирано 11.11.2013
    аз пък бих пожелал само попътен вятър както се казва..... играта не може да те задържа цял живот, намерил е нещо по-интересно с което да си убива времето или не му е останало време за убиване.... и двете са за предпочитане ;)
    никой няма да играе вечено :)
    rosenbd @ bg 1
  • редактирано 11.11.2013
    масово играчите се отказват защото са бити от играчи с доста по голям левал аз също съм така, бях 15 ниво когато играч на име ''patso '' започна да ме бие, би ме докато станах 40 ниво и то защото тогава се преместих не може той да е 40 ниво аз 15 и да може да ме напада това е адска простотия от стана на админи или там който държи играта !!!!

• редактирано 11.11.2013
    но аз не се отказах издържах и сега съм спокоен но някои хора немогат да търпят и се отказват НАПРАВЕТЕ НЕЩО !!!!!!!!!!!!!
  • vasilenaaaaavasilenaaaaa Публикации: 689
    редактирано 11.11.2013
    GamerMilan написа: »
    Много играчи се отказаха.Премерно играчът iha30 който успяваше да ни расзмива със своето чувство за хумор.И за жалост колко много други играчи са се отказали.Защото или са ги атакували с огромна войска или съюзите са им ги оставили и разбили.Това е просто ужасно толкова много играчи да се отказват.И както пише в описанието на съюза на iha30.Има си болни хора,зад тия монитори.Но и за жалост е прав.Вече играта стане не за забавление,а за обиждане.Аз си мисля,че тези неща трябва да се прекратят.Да спрем спама във форума,и да спрем атаките от големите нива към малките.Защото това кара малките нива да се отказват защото горят.Ето вижте вече и iha30 гори ужасно.И така горят повечето играчи.Много ме е яд че ценни играчи на бг сървара се отказват заради ужасни постъпки от съюза или се отказват от обиди,което се случва вече доста често не само във форума.Няма нужда да изброяваме играчите който са се отказали защото те са изключително много.Надявам се играчите който са правили това атакуване на по-слаби играчи и съюзите който правят подобни ужасни неща да спрат.
    сериозно откъде знаеш,че иха30 се е отказал?наистина той си е сам в съюза-сам в къши.:(
    редактирано 11.11.2013
    да и мен ме атакуваха всеки ден с по 500 армия през 2 часа,към 20 човека около 1 месец атаки.
  • silvensesilvense Публикации: 671
    редактирано 12.11.2013
    GamerMilan написа: »
    Iha30 се отказа защото му писна от простотията ,от лицемерието от вси4ки глупости в тази игра,на мен ли4но ми се иска да има пове4е игра4и като него ,който просто да са достойни игра4и и хора съответно,уви като него са малко,обидно малко.......
    Difficile ex imo
  • Lady Bird (BG1)Lady Bird (BG1) BG1 Публикации: 52
    редактирано 13.11.2013
    Има много достойни играчи просто не могат да се развият заради недостойните където са се намърдали в големите съюзи.
    mim4eto_sladka @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 13.11.2013
    mim4eto_sladka написа: »
    Има много достойни играчи просто не могат да се развият заради недостойните където са се намърдали в големите съюзи.

да това е така
    Sir Goro III @ bg 1
  • редактирано 14.11.2013
    еми админите да направят нещо ако не който моли за помощ големите нива го защитавайте бе
  • Georgi Marinov (BG1)Georgi Marinov (BG1) BG1 Публикации: 60
    редактирано 15.11.2013
    vsi4ki sa multita, no blokirat samo tezi koito im e ugodno.
    Georgi Marinov @ bg 1
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 15.11.2013
    iha30 беше добър играч ;) постоянно се биехме с него и станахме приятели.. вицове си разкавахме и т.н :) по една бира бих го поканил даже
    the best BG @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 16.11.2013
    silvense написа: »
    Iha30 се отказа защото му писна от простотията ,от лицемерието от вси4ки глупости в тази игра,на мен ли4но ми се иска да има пове4е игра4и като него ,който просто да са достойни игра4и и хора съответно,уви като него са малко,обидно малко.......
    Самата истина Силве !!!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
    редактирано 16.11.2013
    mim4eto_sladka написа: »
    Забрави да споменеш и техните подсъюзи !
    In The Name Of The King
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • редактирано 16.11.2013
    ТРЯБВА ДА НАПРАВЯТ ЗАБРАНА ДА СЕ АТАКУВАТ ПРИМЕРНО ОТ ЗАМАКА 60ниво да атакува замак 30 ниво някво такова защото силните бият по слабите и малките и те се отказват !!!

редактирано 16.11.2013
    bananch0o написа: »
    ТРЯБВА ДА НАПРАВЯТ ЗАБРАНА ДА СЕ АТАКУВАТ ПРИМЕРНО ОТ ЗАМАКА 60ниво да атакува замак 30 ниво някво такова защото силните бият по слабите и малките и те се отказват !!!

прав си,долу хелзинг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Хан Аспарух2Хан Аспарух2 Публикации: 25
    редактирано 17.11.2013
    а!!! здравей bananch0o!!!
    Хан Аспарух2 @ bg 1
    редактирано 17.11.2013
    vasilenaaaaa написа: »
    прав си,долу хелзинг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ееее ван хелзинг или ван хелсинг,щото май ще се окажат двама !!!
    и толкова ли е страшен ;)
    In The Name Of The King
  • nevermorEnevermorE Публикации: 18
    редактирано 04.04.2014
    Аз преди си имах замък на 19-то ниво но менях паролата сто пъти и я забравих но докато игрраех бях май на 15-то ниво и един 30-то ниво май беше ме нападна но не се отказах една сутрин отидох в замъка включи се друг опитах със тази парола защото на нея бях сменил miki maus но не стана и си направих нов но колкото 70-то ниво да ме напада няма да се откажа междо другото другия ми замък е martiv той ми беше втория този от който пиша сега пи го подариха но от тази игра играч martiv няма да изчезне от тази карта на света :)
    nevermorE @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл