рубини

krasimir872krasimir872 Публикации: 1
Направих плащане за 3100 рубина.Парите ми бяха взети а рубини не получих
Post edited by krasimir872 on
krasimir872 @ bg 1

Коментари

• Terminator_05Terminator_05 Публикации: 2
    редактирано 31.10.2013
    Здравейте,от няколко дена пуснаха обновление(ъпдейт)(колички дето трябва да чакаш да се напълнят извън замъка).По-точно стана преди два дни.От тогава вече 2-ри път ми се губят по 200 рубина.Нападам като луд разбойнически замъци и ден по-късно рубините получени от там потъват незнайно къде.Така излиза че дори да си купиш рубини ще се губят някъде в мъглата на играта.Ако има някой да чете този форум моля да ме светне какво се случва защото оставам с убеждението че играта е някакъв вид "КОМАР„или на български казано дай пари за нещо и не чакай да получиш нещо.Не съм на възраст дето можете да ме лъжете.Моите уважения ама ако играем да играем честно.Всеки може да краде,мами и завлича хората.Имам акаунт моля пишете ми на личния нямам време да се ровя тук да търся отговор.
    Terminator_05 @ bg 1
  • sergooo19 (BG1)sergooo19 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 01.11.2013
    направих плащане за 2800 рубина чрез смс , но рубини не получих!!! какво става,това не за първи път/
    sergooo19 @ bg 1
  • lancelance Публикации: 1
    редактирано 01.11.2013
    pratih 2 sms na prime time 75% , trqbvashe da polucha nad 10 000 rubina a ne poluchih nishto a smetkata si nababva -ako ima bug go opravete zashtoto e super nekorektno !
    lance @ bg 1
  • Águila Roja (BG1)Águila Roja (BG1) Публикации: 1,279
    редактирано 01.11.2013
    Вие тука на кого се молите бе?
    Знам че някои от вас ги домързява но пишете на съпорта вместо да стоите и да се оплаквате.
    Ако вие не се помъчете няма кой да го стори за вас.
    Но от мен да мине http://support.goodgamestudios.com/
    Вярвам в/на това,което реша!
    Без значение истина или-не е то! 
  • misoplmisopl Публикации: 1
    редактирано 01.11.2013
    аз изпратих 4sms за рубини и също нищо не получих а парите ги няма
    misopl @ bg 1
  • GEORGIHELLGEORGIHELL Публикации: 1
    редактирано 14.11.2013
    dokato pusna ataka mi iz4eznaha rubinite 400 ne sa mnogo no ne sa i malko taka li 6te q karame vse po ne6to 4ezne
    GEORGIHELL @ bg 1
  • ivailo.98ivailo.98 Публикации: 1,103
    редактирано 16.11.2013
    ВЛИЗАЙТЕ В МОПЕЙ СТИГА СТЕ МИ СПАМИЛИ ТУКА
    Ако сте начинаещ и търсите отговор на много въпроси, можете да посетите сайта ми, където ще откриете много съвети за бърз и добър старт на играта goodgame empire-лесно е, само кликнете ТУК .

Поздрави,
    Ивайло

Sign In to comment.