Начало Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

Powerstars - левел 40

135

Коментари

• rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
    редактирано 30.10.2013
    определено за пореден път доказваш че си пълна трагедия относно идея за играта......
    да по-добре е ...както сам казваш и сам се закопаваш - храна не треа .... но къщите ти пречат да набираш бързо армия.... повече няма кво да говоря ...... то е ясно че ти от играта не разбираш .....хахахаха но спокойно не си сам има много като теб..... същите членувате и в доста други ГЕЙнялни групи.....сами си покривате гърба имам в предвид :)
    rosenbd @ bg 1
  • DePayenDePayen Публикации: 717
    редактирано 30.10.2013
    На теб може би нещо наистина ти пречи, ама не съм специалист в областта на медицината и подразделенията й и няма да се опитвам да поставям диагнози... ;););) Като набирам войска си пускам фестивал, така че и това не ми е проблем. А не знам дали забеляза, но войска имам в излишък. Сигурно армията ми там е поне двойно по-голяма от твоята в бг сървъра. А и в близката една година не съм забелязъл особен наплив от желаещи да я избият. Направо си клонят към 0-та. ;)
    DePayen @ WWW 2
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 30.10.2013
    Абе не знам какво толкова се карате, но нека да го приемем всички - в международния е един друг свят във всеки смисъл на това. Вярно, че и в нашенския сървър има доста печени, платежоспособни играчи, но в международния е съвсем друго нивото - там без 200-300лв на месец трудно ще се справиш, а и конкуренцията е на светлинни години от тук - за всякакви 8 храна постове/села хората се избиват до крак и се харчат умопомрачителни суми рубини (по-добре за столиците да не говоря, че ще настръхнете, хехе) Аз лично не играя там(защо ли, хехее), но имам достатъчно познати, както и наблюдения, а и не е далеч от логическата мисъл ;)
    Приятна игра ;)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 30.10.2013
    Честно казано, за годината и 4 месеца, които играя там, едва ли съм дал повече от 300 лв. общо, барабар с премиума ми... та който си го може, го може...;) На 3 месеца и половина игра вече бях 60-то ниво /тогава беше максимално/ и в съюз със столица, като бах купил рубини само веднъж за 25 лева. Но след известно време се охайлазих и започнах да го раздавам по-ларж...:cool:
    DePayen @ WWW 2
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 30.10.2013
    Хехее, за мен и 300 лв. са на светлинни години - и 1 стотинка не съм дал аз, а се справям що-годе добре като не си давам много-много зор ;) Аз ако имах рубинки за 300 лв... малее. А иначе днес точно се навършват 7 месеца от както започнах, а сериозно играя от 4 ;)
    cooltext1134944310gif
    редактирано 30.10.2013
    Ей ги на 250 к рубини ми седят така... С гоненето на тези бъгливи метрополиси и за инструменти в трънливия за селата с талисманите съм опукал 25 к за последните 2 седмици. Иначе си ми седяха към 275-280 к от повече от половин година, като съм харчил само тези от драконите и от кулите.
    DePayen @ WWW 2
    редактирано 30.10.2013
    баце ти си тотален ламер както го казах многократно...... всеки пуска фестове ..хаха и все пак ако правиш добра армия и имаш сериозна война минутите са от значение ама си толкова прост че няма как да го разбереш ....за такива като теб е песента http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

п.с
    аз играя от 8 месеца и съм на светлини години пред теб въпреки че за ПЪРВИ път я играя тази игра ..... така че смешко ....мога да продължавам да онождам оная мъстия дето си мислиш че я кефиш и ти да продължаваш да си мислиш че ставаш за чеп хахахаахах
    rosenbd @ bg 1
    редактирано 30.10.2013
    rosenbd написа: »
    баце ти си тотален ламер както го казах многократно...... всеки пуска фестове ..хаха и все пак ако правиш добра армия и имаш сериозна война минутите са от значение ама си толкова прост че няма как да го разбереш ....за такива като теб е песента http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

п.с
    аз играя от 8 месеца и съм на светлини години пред теб въпреки че за ПЪРВИ път я играя тази игра ..... така че смешко ....мога да продължавам да онождам оная мъстия дето си мислиш че я кефиш и ти да продължаваш да си мислиш че ставаш за чеп хахахаахах

Иначе отдалеч ти личи, че си с болен мозък... ;););) Аз каквито войни съм водил в тази игра, ти такива дори не си и сънувал бе, лейм... Наистина си срам и позор за съюза си и ако хората в него държат на феърплея би трябвало да те изхвърлят като мръсна котка, а не да се криеш зад тях и да обиждаш наред...
    DePayen @ WWW 2
  • редактирано 30.10.2013
    отварям си пакет семки и се настанявам удобно пред монитора :) почна да става интересно
  • chokovrchokovr Публикации: 1
    редактирано 30.10.2013
    каквото и да си говорим тук е България ние сме по богати :))))
    а относно изказванията на "играча" rosenbg (видях доста снимки) без коментар
    а относно езика които използва може да доде въб Враца тук ще научи и френски
    невийдам смисал от тези сачинения дето прави
    аз виждам само че три съюза които не им върза да победят SPARTAKUS
    сега се опитват групово да ги победят ама пак нещо не им се получава
    рОСЕНЕ кандидатствай за работа в някой жълт вестник
    такива играчи като теб само съсипват хубавата игра с обидите и изцепките си
    chokovr @ bg 1
  • emko58 (BG1)emko58 (BG1) Публикации: 5
    редактирано 30.10.2013
    @DePayen това ,че играеш в международен и ,че не осъзна думите на Росен за обществения ред говори много лошо за теб ,а и като цяло си противоречиш сам поне 5 пъти каза "спирам да пиша" и тн. Имаш такава голяма армия и с 2 кули пълниш склада.... много си зле пич тая игра явно не е за теб осъзнай се докато му е времето ;);)
    emko58 @ bg 1
    редактирано 30.10.2013
    emko58 написа: »
    @DePayen това ,че играеш в международен и ,че не осъзна думите на Росен за обществения ред говори много лошо за теб ,а и като цяло си противоречиш сам поне 5 пъти каза "спирам да пиша" и тн. Имаш такава голяма армия и с 2 кули пълниш склада.... много си зле пич тая игра явно не е за теб осъзнай се докато му е времето ;);)

Пич, изобщо не ме е.е за шиб@ния обществен ред. Не ме е.е и за играта - цъкам между другото. Знам за играта много повече от теб и от него взети заедно. Така ми харесва,така играя...
    DePayen @ WWW 2
  • NightWarriorNightWarrior Публикации: 9
    редактирано 30.10.2013
    Само не се прави на играч.Е такива като теб свършват на някоя река на дъното ;) много ги обичам такива отгворковци :)
    NightWarrior @ bg 1
    редактирано 30.10.2013
    Росене росене ти си напълно тъп селянин повече от това няма какво да кажа.Освен да псуваш и се правиш на играч друго не можеш пич ;)
    NightWarrior @ bg 1
    редактирано 30.10.2013
    ми ела да се запознаем и ще ти покажа кво друго мога хахахах..... от теб зависи... аз съм веселяк... или бири или ............ нема да ти хареса
    rosenbd @ bg 1
    редактирано 30.10.2013
    Пич, от хора с аванпостове като твоите, акъл как да играя не искам... Отдавна трябваше да си ги сменил, нейде на втори-трети месец. Та имаш късмет, че си в силен съюз и можеш да плещиш глупости във форума безнаказано, анонимнико, но не се знае колко ще продължи това... може да не е чак толкова много. ;) Самият факт, че си единственият, с когото влязох в словесен конфликт в тази игра и форум за многото време, което се подвизавам тук, не говори никак добре за теб. Но такива лекенца като теб просто си плачат да бъдат поставяни на мястото им.
    И по-полека с обидите другия път...
    DePayen @ WWW 2
    редактирано 31.10.2013
    rosenbd написа: »
    ми ела да се запознаем и ще ти покажа кво друго мога хахахах..... от теб зависи... аз съм веселяк... или бири или ............ нема да ти хареса
    Давай адрес на лично се запознаем ;) Питай Ани от Фриендс ти кажи какво предтсавлявам не искам се хвана но мога да те сравня с земята млади момко :) кажи и Кукаката от Плевен нека тя ти разкаже ;)
    NightWarrior @ bg 1
    редактирано 31.10.2013
    йайайаййа ми давай...... София Цариградско 115 ми е офиса........ немаш грижи хаххахаха размя ме де ;)

п.с
    А АКО ДОЙДА ДО ПЛЕВЕН ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА НА КАЙЛЪКА И ЗНАЕШ ХАХАХХА
    rosenbd @ bg 1
  • редактирано 31.10.2013
    Кукаката от Плевен АХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ смея са на глас :)
    много криминална хроника четеш синко
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 31.10.2013
    хахахахааххаахахахаахахахахахахаахахахахахахаха
    ТАЗИ тема вече трябва да се изтрие,но няма модератор :Д :Д :Д това също е доста трагично
    а още по-трагично е,че това стана лично и много чувства в една Игра,която сигурно на някои хора вече им зависи живота
    the best BG @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.