Начало Bulgarian Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Новини от съюзите

Спартакус: Още една разбира е-Илюзия

rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
редактирано 26.11.2013 в Новини от съюзите
Турнира свърши и още една теза се потвърди, а една илюзия си отиде.....

Както многократно казвах, че повечето от спартакус са с измислена слава, най-сетне се доказа! - не че някой се съмняваше от хората, които играят :D

Съюза, който неколкократно печелеше турнира сега даже не намери място в челната 10-ка. ... или 15ка даже .... :rolleyes:

ЗАЩО? :confused:

Защото .... да се прави слава, когато си биеш собствените мултаци с по 4 вълни сини флагове е лесно.... и от една битка да взимаш по 100 000 – 150 000 слава. :p

Но когато трябва наистина да заслужиш тази слава, става трудно... още повече когато трябва да я вземеш с бой от някой друг силен съюз....
Но ние им благодарим – все пак славата от тях( въпреки 10-ките порти) ни вкара в 3-ката .......

Успех МУЛТИ-Фарм Спартакус ......
Post edited by rosenbd (BG1) on
rosenbd @ bg 1
«1

Коментари

• Águila Roja (BG1)Águila Roja (BG1) Публикации: 1,279
    редактирано 29.10.2013
    Да видим какво съм разбрал.
    Казваш че са мултиаканти.
    Щом са мултиакаунти и така са печелели турнирите тогава защо не го направиха и сега според твоята логика.
    Според мен ти се опитваш да правиш спамове във форума и да лъжеш.
    Аз да ти повярвам трябва или в скайп или във форума да ми сложиш доказателства че те имат още акаунти освен тези в съюза им.
    Вярвам в/на това,което реша!
    Без значение истина или-не е то! 
  • nedelenedele Публикации: 1,322
    редактирано 29.10.2013
    може да са станали прекалено големи нива за да трепят по-слабите си аканти
    посетете групата ни във facebook на https://www.facebook.com/groups/goodgamebulgaria/
    Защитата преди всичко че инак като атакуваш и нямаш защита...
    http://prntscr.com/3sm96h
    Дори и да отпаднат испания са ми любимци и махнете бъговете
  • rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
    редактирано 29.10.2013
    gabriel1800 аз доказателства не дълга.... трябва логика и да може да поразлгедаш малко нещата..... а Логика и Ум не се набиват :D .....за да се просветлиш ;)
    аз говоря с факти :) останалото е спам ;)
    rosenbd @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 29.10.2013
    rosenbd написа: »

Както многократно казвах, че повечето от спартакус са с измислена слава, най-сетне се доказа! - не че някой се съмняваше от хората, които играят :D

Съюза, който неколкократно печелеше турнира сега даже не намери място в челната 10-ка. ... или 15ка даже .... :rolleyes:

Защото .... да се прави слава, когато си биеш собствените мултаци с по 4 вълни сини флагове е лесно.... и от една битка да взимаш по 100 000 – 150 000 слава. :p

Но когато трябва наистина да заслужиш тази слава, става трудно... още повече когато трябва да я вземеш с бой от някой друг силен съюз....
    Но ние им благодарим – все пак славата от тях( въпреки 10-ките порти) ни вкара в 3-ката .......

да те питам колко съюза нападате СПАРТАКУС
    Sir Goro III @ bg 1
  • One8Se7enOne8Se7en Публикации: 62
    редактирано 29.10.2013
    Другата гледна точка

http://www.cyberwar2.com/

Това е което имамe да показваме, това е частица от нашата гледна точка.
    Не е нужно да се обиждаме по форумите, идеята е да играем играта за удоволствие. То се превърна на живот и смърт, вместо да се видим на живо и да пием по бира, ние ще се доказваме в играта.

Желая на всички участници на БГ Сървър успехи в играта, но на първо място в живота.
    One8Se7en @ bg 1
    редактирано 29.10.2013
    One8Se7en ...евала изкачи ми се в очите (не те познавам много, само съм засичал ника ти, като плащаше на софянци да не те нападат) .... но това е мъжка приказка, особено за момиченце криещо се между капките на останалите патенца в съюза ти..........за бира винаги съм готов.............

относно смешните скриинове - факт и аз съм вдигал порти.... когато ме събудят 2-3 мин преди самата атака..... няма избор........ СМЕШНОто е че от скрииновете ти излиза че имате само един МАИК....... който даде 1000лв за 2 дена да направи една столица, която няма никаква полза....а на другия ден песента при вас беше същата:

Мъжете [мъжете е-е-е]
    бях`а избесени изклани
    а всички млади дами
    културно поругани
    ...............

така че замисли се на десетките горящи замъци и хората с ПТИЧКИ хахаха а после мисли кое и как..... момиченцето ми

п.с

а къде са твоите атаки хахахахахахахахах .....

p.s
    "Rosenbd - The Greatest Warriors of Power Stars"
    давам и частни уроци - освен БГ то ти куца и инглиша като гледам и то доста....хахаха но ще ти оправя оралния тракт поне със специален микрофон, че за писмените ти възможности вече е прекалено късно
    rosenbd @ bg 1
    редактирано 02.11.2013
    gabriel1800 аз доказателства не дълга.... трябва логика и да може да поразлгедаш малко нещата..... а Логика и Ум не се набиват :D .....за да се просветлиш ;)

Може би но като гледам вижда се коя столица е подпалена и коя не е.
    Мармота е подпалена а на маик7 не е.
  • TzarBubaTzarBuba Публикации: 29
    редактирано 02.11.2013
    С тая разлика че столицата на Мармота е бесценна а тая на майк не става за нищо
    TzarBuba @ bg 1
    редактирано 02.11.2013
    Добре щом е безценна не трябва ли много здраво да я държите.
    И не трябва да бъде подпалена.
  • редактирано 02.11.2013
    gabriel1800 аз доказателства не дълга.... трябва логика и да може да поразлгедаш малко нещата..... а логика и ум не се набиват :d .....за да се просветлиш ;)

:d :d :d браво браво не за първи път сам казвал
    супер сте и сега го казвам :d
  • редактирано 02.11.2013
    GameEmpire написа: »
    :d :d :d браво браво не за първи път сам казвал
    супер сте и сега го казвам :d

Бе ти голям подмазвач си бил .
  • faYeN (BG1)faYeN (BG1) Публикации: 280
    редактирано 02.11.2013

Росене ти май нещо почна да спамиш много а ? Стига критикува Спартакус щото май вие от PowerStars сте едни бъзловци :)Имаш ли снимки че правиш темата ? Щото аз не видях такива в тази тема...Може пък да не искат да са на 1 во място...
    [SIGPIC][/SIGPIC]ПОБЕДА!!ПОБЕДА!!ПОБЕДА!!:D:D
    редактирано 02.11.2013
    Просто не са платили достатъчно заплати на ГГС.
    Кой не иска да бъде на 1-то място.
    Аз в ранглистата съм 35 и до няколко часа отивам по-напред към 1-то място.
    Имат си някаква причина да не са на 1-то място.
    редактирано 03.11.2013
    фагет - то си личи ... кой гори и кой не нали се сещаш....
    другия бот даже няма да го коментирам.....
    rosenbd @ bg 1
  • редактирано 04.11.2013
    не е много учтиво да се намесвам ма некак си без легиона да пуска атаки към звездите по 32 да сваля инструменти в форума се губите.незнам кой и как разправя колко сте честни но моите наблюдения са други.не само защото сега съм в подсаюз на звездите,историята е малко по дълга когато оюе почвах тази игра бях 30 ниво някъде и големите мъже от спартакус решиха да ме позапалят,с още няколко техни подсаюза горях 2 месеца почти всичко на 100% та питам къде е тва което говори за вас че сте мъже,извадили няколко битки и край,ми нали всички седите с пиленца?нали римски легион 3 ви се дупи да праща атаки да бута инструменти?само не разбрах имате ли нещо общо със клуб спартакус :)? щото по игра от там излизате :).все пак се задълвете още няколко ваши подсаюза да свалят инструменти че за друго не стават:) нас звездите поне ни дават да атакуваме като хората а не да бутаме инструменти. успех спартакус между вас има и свестни,но са малко и се губят в общатата ви мека китчица :)
  • panther_999panther_999 Публикации: 273
    редактирано 19.11.2013
    много злоба дали не се дължи на това че някога сте искали да се присъдените към съюза им но са ви одрязали като горчива краставица... добре те не стават другите не стават тогава кой става
    panther_999 @ bg 1
  • vasilenaaaaavasilenaaaaa Публикации: 689
    редактирано 19.11.2013
    panther_999 написа: »
    много злоба дали не се дължи на това че някога сте искали да се присъдените към съюза им но са ви одрязали като горчива краставица... добре те не стават другите не стават тогава кой става

от днес играеш пък много спамиш.
  • panther_999panther_999 Публикации: 273
    редактирано 19.11.2013
    vasilenaaaaa написа: »
    от днес играеш пък много спамиш.

да от скоро играя не отричам :)но защо не обсъждаш темата а мен аз не съм интересна докато спарпакус и другите са доста интересни не мислиш ли ?
    panther_999 @ bg 1
  • редактирано 20.11.2013
    panther_999 ако си тва ти на снимката да та изям малко ша е :)
  • johnnyejohnnye Публикации: 63
    редактирано 20.11.2013
    vasaka написа: »
    panther_999 ако си тва ти на снимката да та изям малко ша е :)

еее значи имало място и за любов тука насред всичките караници. аре горчиво :d :d :d
    хм най ми харесва лафа " ся ще те запаля" хахаха ще запалиш кое едни рисувани картинки намиращи се в нета чудо голямо ;)
Тази дискусия е била затворена.