Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

награди на Кала

Здравейте.Защо не ми се променят спечелените точки за наградите на Кала?  току що проведох 4 атаки.два в инвазията и два на самураите .точките все 500 си стоят.
akinak @ bg 1

Коментари

• tania555 (BG1)tania555 (BG1) BG1 Публикации: 17
    и на нас не ни дава точките:((((
    tania555 @ bg 1
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    да днеска след обът го блокираха 

montega @ bg 1
    и се 4удя как веднуж не се слу4и да дава пове4е не6та а то секи пут спира минали месец морето сега това и утре круел ште излезе да пише 4е знаели за проблема а на игра4ите дето им отидоха то4ките на вятура 
    montega @ bg 1
  • EL ZORO (BG1)EL ZORO (BG1) Публикации: 42
    има поддръжка там пишете,тук няма кой да ви обърне внимание
    EL ZORO @ bg 1
  • akinak (BG1)akinak (BG1) Публикации: 28
    EL ZORO (BG1) каза:
    има поддръжка там пишете,тук няма кой да ви обърне внимание
    миналия път когато се случи това с морето им писах.дори не ми отговориха.само получих автоматичен отговор че въпросът ми е заведен и толкова.
    akinak @ bg 1
  • akinak (BG1)akinak (BG1) Публикации: 28
    този бъг си стои.инвазията и самураите си отидоха дойдоха чуждите.от там при атака изкарах 14 000 то.но нито една на Кала.чудя се колко време трябва да мине за да отстранят този бъг и как ще компенсират играчите?
    akinak @ bg 1
    ел зоро и там да пишем няма да има ефект предния пут като се бугнаха бурите пише давали нешто воиски и инс а те не дадоха и половината  сега да компенсират с секи по 40 минимум то4ки които сейки е загубил заради тоия буг ма и това няма да направят  както винаги 
    montega @ bg 1
  • Lilie (BG1)Lilie (BG1) BG1 Публикации: 24
    не само точките за Кала, и при вдигане нивото на залата на легендите също не дава точки

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл