Начало Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

Ресурсов траспорт с рубини

Milan5Milan5 Публикации: 172
вече имаше една такава тема отново напрвена от мен но никой не отговори.;)сега отново снаправих такава за предложението ми.предложението ми е примерно един играч да помоли друг да му даде от свойте рубини.по-ясното обяснение е в ресурсовия трансопорт да се сложат и рубини за пращане!надявам се идеята е да интересна и хубава :d
Post edited by Milan5 on
Milan5 @ bg 1
«1

Коментари

• Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 23.06.2013
    Здравей,
    Няма нужда да отправяш едно и също предложение по няколко пъти :)
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • Milan5Milan5 Публикации: 172
    редактирано 23.06.2013
    Знам.Но идеята как ви се струва?
    Milan5 @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 23.06.2013
    ами струва ми се невъзможна за реализиране :d причините са ужасно много, за да има смисъл да ги пиша :d
    cooltext1134944310gif
  • YORI2YORI2 Публикации: 39
    редактирано 24.06.2013
    според мен също няма как никой няма да даде рубини които е купувал а съуза ще задължава
    YORI2 @ WWW 2
  • aleksKnight (BG1)aleksKnight (BG1) Публикации: 410
    редактирано 24.06.2013
    ако направят ресурсов транспорт с монети ще е по-готино,защото приятелят ми се нуждае от тях :d
  • super pecasuper peca Публикации: 1,191
    редактирано 24.06.2013
    мен също ме е яд че не може да се пращат рубини но освн рубини и монети.един мой приятел го бяха разгромили и нямаше монети за войска а не можех да му пратя макар че имах много в излишък
    редактирано 24.06.2013
    Нали се сещате, ако може да се праща злато, как хората които имат по 10-20 милиона могат да спонсорират играчите 10-20 ниво и да дебалансират силите?
    cooltext1134944310gif
  • magazin97magazin97 Публикации: 54
    редактирано 25.06.2013
    Ideqta e prekrasna no da vaji samo za suiyznicite
    magazin97 @ bg 1
    редактирано 25.06.2013
    magazin97 написа: »
    Ideqta e prekrasna no da vaji samo za suiyznicite

КИРИЛИЦА МОЛЯ!!
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
  • magazin97magazin97 Публикации: 54
    редактирано 25.06.2013
    nqmam
    bulgarski
    magazin97 @ bg 1
    редактирано 25.06.2013
    Ами съжалявам, това е едно от правилата на форума, а те са създадени за да се спазват.
    Моля съобразявайте се с тях!
    редактирано 25.06.2013
    с каква версия на "Windows" си
  • YORI2YORI2 Публикации: 39
    редактирано 26.06.2013
    Злато е добре д аможе да се транспортира ама рубини не!!!
    YORI2 @ WWW 2
  • Nask0z (BG1)Nask0z (BG1) Публикации: 97
    редактирано 26.06.2013
    CruelThorn написа: »
    Нали се сещате, ако може да се праща злато, как хората които имат по 10-20 милиона могат да спонсорират играчите 10-20 ниво и да дебалансират силите?
    И моето мнение относно пращането на монети е подобно...
    А колкото до рубините, нали се сещате че даден играч може всеки ден да си прави сумати акаунти и да си праща рубини от тях, няма как да стане... Но може да се измисли някакъв метод, при който да може даден играч да купува рубини на друг играч през собствения си акаунт... Но ме съмнява да стане...
    Nask0z @ bg 1
  • DePayenDePayen Публикации: 717
    редактирано 26.06.2013
    И като ви влязат в акаунтите ще ревете, че са ви изпратитли рубините и златото на някой друг...
    DePayen @ WWW 2
  • boqn40boqn40 Публикации: 1
    редактирано 30.06.2013
    според мен трябва да се праща от всичко пример аз имам 2 замъка в единия имам кум 400 рубина пък в другия 70 в единия имам 20 000 монети пък в другия 1000 е не е ли по-честно да мога от препълнения да си пращам на тоя който е забутан пък забутания е по-високо ниво така че трябва да се праща от всичко а не само ресурси!
    boqn40 @ bg 1
    редактирано 30.06.2013
    А случайно да знаеш, че мултиакаунтинга се наказва с бан???
    cooltext1134944310gif
  • zdravzdrav Публикации: 284
    редактирано 30.06.2013
    никакво пращане който иска рубини да си купи или изкара а който иска монети същото да си стои в играта и да си цъка на 10 мин

тази игра и екипът ий ще ме обие вече човека публично съобщава че самият той има повече от един акаунт и на никой нему пука да вземем да правим всички по 20-30 замъка и да си имаме ресурси и храна на воля само време от каде да намерим бе възхищавам се на тези хора аз с един акаунт трудно се справям а те по няколко
    таралежът е птица упорита , нея ли ритнеш не полита!
    редактирано 30.06.2013
    CruelThorn написа: »
    А случайно да знаеш, че мултиакаунтинга се наказва с бан???

но не и ако имаш два мейла и дват акаунта
    редактирано 30.06.2013
    aleksKnight написа: »
    но не и ако имаш два мейла и дват акаунта

Отново се наказва...
    Няма вариант да използваш 2 акаунта и да не е наказуемо....
    cooltext1134944310gif

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл