Начало Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

колосът

2

Коментари

• Рум_72Рум_72 Публикации: 236
    редактирано 29.05.2013
    CruelThorn написа: »
    И все пак не ми отговорихте горе-долу колко точки иска за около 180 ред :)

1596 :)......
    Рум_72 @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 30.05.2013
    Мерси за отговора :)
    cooltext1134944310gif
  • DePayenDePayen Публикации: 717
    редактирано 30.05.2013
    вече съм със 180 ОР и 19651 точки. Сигурно малко по-малко са нужни /100-200/, но не знам колко точно. ;)
    DePayen @ WWW 2
  • cindarela7cindarela7 Публикации: 111
    редактирано 30.05.2013
    Aз забелязах следното нещо.колкото по-малко е населението,толкова обществения ред е по-висок.в момента ми е 160 обществения ред.имам да вдигам още 5 кули ,което ми дава по 2 точки защита,а това е едно от нещата паралелно ,което формира обществния ред заедно с декорациите и ще стане 170.но ако изпълня куеста за вдигане нивата на жилищата,съответно нивото на реда ще падне на 130,ако всяко ниво на една сграда дава по 10 жители,а аз имам 4.така,че броя на жителите има доста важно място в изчисляването на обществения ред.
    cindarela7 @ bg 1
  • EpicИванEpicИван Публикации: 24
    редактирано 30.05.2013
    За по малките нива е по изгодно да си направят колос,откъде да вземат парк като не са го отключили гений :);)
    EpicИван @ bg 1
  • Хан Аспарух2Хан Аспарух2 Публикации: 25
    редактирано 30.05.2013
    ami naprimer ako imam 511 to4ki kakav vid shte mi dadat
    Хан Аспарух2 @ bg 1
    редактирано 30.05.2013
    EpicИван написа: »
    За по малките нива е по изгодно да си направят колос,откъде да вземат парк като не са го отключили гений :);)

За по-малките нива е по-изгодно да си влагат ресурса за развитие, а не в колос. Такъв така или иначе ще получат - с началните 80 точки обществен ред или с малко повече, ако са отделили някой и друг жалък ресурс. Така че недей да умуваш много...

Жителите свалят обществения ред. Като кликнеш на инфото на сградата /жилище/ и ти показва с колко - по -1 на парче. Те обаче ти трябват за злато, поне на първо време, така че си прави куестите, точно както са в играта. За вдигане на обществения ред, съответно - и на производството на ресурси, прави много декоративни елементи. Лично аз си бях натъпкал замъка с декорацията "инвентар". Тогава това ми се беше видяло най-изгодно. След това, постепенно се заменя с по-добра - паркове и градина на замъка.
    DePayen @ WWW 2
  • martinchoooyyy (BG1)martinchoooyyy (BG1) Публикации: 31
    редактирано 30.05.2013
    Колосът с брадвата за място ли се получава,смисъл ако си в топ 3 или топ 10,или при определен брой точки?
    martinchoooyyy @ bg 1
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 30.05.2013
    martinchoooyyy написа: »
    Колосът с брадвата за място ли се получава,смисъл ако си в топ 3 или топ 10,или при определен брой точки?
    Ако си играл за него ще го получиш, без значение на кое място си :)
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • Хан Аспарух2Хан Аспарух2 Публикации: 25
    редактирано 30.05.2013
    ami kolko to4ki trqbva da napravq za da mi stane vtoriq vid s me4a!
    Хан Аспарух2 @ bg 1
    редактирано 30.05.2013
    За колоса с брадвата, мисля че трябва да си в някакъв топ - или 10 или 15 беше. За този с меча също предполагам, че има значение класирането, но не съм сигурен.
    DePayen @ WWW 2
  • Рум_72Рум_72 Публикации: 236
    редактирано 30.05.2013
    cindarela7 написа: »
    Aз забелязах следното нещо.колкото по-малко е населението,толкова обществения ред е по-висок.в момента ми е 160 обществения ред.имам да вдигам още 5 кули ,което ми дава по 2 точки защита,а това е едно от нещата паралелно ,което формира обществния ред заедно с декорациите и ще стане 170.но ако изпълня куеста за вдигане нивата на жилищата,съответно нивото на реда ще падне на 130,ако всяко ниво на една сграда дава по 10 жители,а аз имам 4.така,че броя на жителите има доста важно място в изчисляването на обществения ред.
    само първото ниво дава 10 жители, следващите дават по 5
    Рум_72 @ bg 1
    редактирано 30.05.2013
    11-то дава 15. ;)
    DePayen @ WWW 2
  • евилаевила Публикации: 110
    редактирано 31.05.2013
    cindarela7 написа: »

Естествено , че обществения ред и броя населението са в пряка обратнопропорционална зависимост.
    Четете бре - на сградата "ЖИЛИЩЕ" си го пише:
    - едно жилище 1-во ниво: население 10 , намаля обществения ред с 10 , т.е. -10
    - едно жилище 2-ро ниво: население 15 , намаля обществения ред с 15 , т.е. -15 ,
    и т.н.
  • HeavyWar (OPENBETA1)HeavyWar (OPENBETA1) Публикации: 42
    редактирано 31.05.2013
    Прав си , но и ще заемеш 8 пъти повече място ,а мястото на замъка ти е ограничено, така че има резон в колоса !!!
    war @ bg 1
  • HeavyWar (OPENBETA1)HeavyWar (OPENBETA1) Публикации: 42
    редактирано 31.05.2013
    около 20 000
    war @ bg 1
  • евилаевила Публикации: 110
    редактирано 31.05.2013
    war написа: »
    Прав си , но и ще заемеш 8 пъти повече място ,а мястото на замъка ти е ограничено, така че има резон в колоса !!!

Според мен има смисъл от колоса само ако дава повече от 130 точки обществен ред, защото мястото което заема е точно толкова колкото е и новата декорация "градина на замъка", а тя е със 130 точки обществен ред и струва само 13124 камък и 10542 дърво.
    В този ред на мисли, колоса би имал смисъл ако е поне двойно, като не вземам предвид, че декорацията "площад за празненства" е със 190 точки обществен ред и е с подобни размери. Но струва 5500 рубина.
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 01.06.2013
    Zlat0mir написа: »
    Един приятел е 63 ниво и каза че за колоса е дал 200 000 камък и 150 000 дърва за да го получи,обществения ред му е 150,а ако не успееш да го завършиш преди крайния срок не го получаваш,а всички ресурси дето си дал не ти ги връщат,ако не ми вярвате,питайте някой от админите,не бих се занимавал с колоса ако нямам достатъчно много ресурси,сградите са по важни!

Значи твоя приятел яко те е излъгал колосът го получваш винаги когато си дал ресурси абсолютно винаги
    flags_0
    редактирано 01.06.2013
    Не знам колко ресурси съм дал, ама май са доста. ;) Сега ми е 195 ОР и съм с 35 565 точки.
    DePayen @ WWW 2

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл