Начало Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Iznudvane !!!!!!!!!!!!!!!!

HeavyWar (OPENBETA1)HeavyWar (OPENBETA1) Публикации: 42
редактирано 05.09.2013 в Въпроси, свързани с играта
Vnimavaite , nqkoi samozabravili se igra4i , vsa6tnost , kakvito sa v zhivita takiva sa i tuk , popadat v silen sauz i se mislqt za veliki.Kakto naprimer MARIN1 ot SPARTAKUS!!!! Izbral si e edin igra4 i go iznudva da mu izpra6ta hrana , v protiven slu4ai 6te go pali neprestanno , kakvoto vsy6tnost ve4e pravi .Smqtam 4e za takiva igra4i nqma mqsto v tazi igra !!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:
Post edited by HeavyWar (OPENBETA1) on
war @ bg 1
«1

Коментари

• charovnacharovna Публикации: 413
    редактирано 01.05.2013
    Я го докладвайте тоз герой на съпорта за мултиакаунтинг, да видиш как ще си седне на задните части :)
    charovna @ bg 1
  • rosenbd (BG1)rosenbd (BG1) Публикации: 376
    редактирано 02.05.2013
    не че нещо ама кое е мулти акаунтинг???
    иначе лично на мен са ми писали много хора:
    защо ни нападаш - отговор: за храна...........

те: ми по-добре ние да ти пращаме а не да ни палиш.......

така че е двупосочно.... реално мен ми е по-добре да нападам ем слава ем взимам на куп 20-30000 храна.....

п.с
    не знам да ли този случай е подобен....
    rosenbd @ bg 1
  • HeavyWar (OPENBETA1)HeavyWar (OPENBETA1) Публикации: 42
    редактирано 02.05.2013
    Няма нищо общо , едно е да нападаш за ресурси , друго е да си хванеш по слаб играч и ако не ти изпраща ресурси доброволно ще го запалиш пак ...
    Нарича се РЕКЕТЬОРСТВО>>>>
    war @ bg 1
  • DragonKillDragonKill Публикации: 24
    редактирано 02.05.2013
    war написа: »
    Няма нищо общо , едно е да нападаш за ресурси , друго е да си хванеш по слаб играч и ако не ти изпраща ресурси доброволно ще го запалиш пак ...
    Нарича се РЕКЕТЬОРСТВО>>>>

А нещо - черно на бяло имаш ли?
    Защото иначе използваш силни епитети и ако не са подкрепени с нещо "черно на бяло" може да си направим грешни изводи за теб самият.
    DragonKill @ bg 1
    редактирано 02.05.2013
    Какво означава черно на бяло , да напишем паролата на потърпевшия и да прочетете коренспонденцията ?!?!?!??? Факт е че замъка му все гори и е нападан от един и същи играч всеки ден , потърпевшия е от нашия съюз и му имам пълно доверие , а и с такива обвинения не бива да се шегуваме, не бих наклеветил някой просто така , с нападателя аз лично нямам и не съм имал никакви проблеми досега, но не ми е безразлично подобно поведение !!!!!
    war @ bg 1
    редактирано 02.05.2013
    Всъщност проблема вече е разрешен , благодарение на лидера на съюза им , оказа се свестен играч , благодаря му !!!!!!
    war @ bg 1
  • restore (BG1)restore (BG1) Публикации: 57
    редактирано 02.05.2013
    хахахах започнахте с докладването само това ли можете....това са взаимоотношения между играчите те ще си ги изгладят има си и лидери на съюзи...престанете само да хленчите и да мрънкате това е игра забравихте ли????
    chuchuna @ bg 1
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 02.05.2013
    Найстина не е лоялно да се хващат за жертви слаби играчи,но все пак не знаем какво точно се е случило, за това когато има такива проблеми правите едно шотче на създадената ситуация и докладвате на съпорта.
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • raptor___raptor___ Публикации: 1
    редактирано 03.05.2013
    war написа: »
    vnimavaite , nqkoi samozabravili se igra4i , vsa6tnost , kakvito sa v zhivita takiva sa i tuk , popadat v silen sauz i se mislqt za veliki.kakto naprimer marin1 ot spartakus!!!! Izbral si e edin igra4 i go iznudva da mu izpra6ta hrana , v protiven slu4ai 6te go pali neprestanno , kakvoto vsy6tnost ve4e pravi .smqtam 4e za takiva igra4i nqma mqsto v tazi igra !!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:
    здравей.едвам ти преведох поста,но мнението ми е следното:нападението над даден играч с цел грабеж не е нарушение на правилата...системата дава 3 часа време за ненападение,което се счита за достатъчно между 2 атаки...може да е "аморално",но понякога е нужно :)ако човекът има много армия,много по-лесно е за него да буха по 1 -2 пъти на ден някой покемон,и да взема 30 000 храна,отколкото цял ден да напада кули и да прави инструменти :)
    п.п.
    радвам се,че сте разрешили проблема :d:d:d:d
    все пак,пращай храница на човека,че инак -лошо.... :(:(:(
    raptor___ @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 05.05.2013
    До колкото знам за изнудване от сорта "пращай еди какво си или направи еди какво си, за да не направя аз еди какво си" е наказуемо. Прати доказателсто под формата на снимка от съобщението на съпорта и МОЖЕ БИ те ще предупредят играча или нещо от сорта и при 2-ро, 3-то такова нарушение мисля, че води до бан.
    cooltext1134944310gif
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 05.05.2013
    CruelThorn написа: »
    До колкото знам за изнудване от сорта "пращай еди какво си или направи еди какво си, за да не направя аз еди какво си" е наказуемо. Прати доказателсто под формата на снимка от съобщението на съпорта и МОЖЕ БИ те ще предупредят играча или нещо от сорта и при 2-ро, 3-то такова нарушение мисля, че води до бан.

наказуемо е,ако се отнася за заплахи в реалния живот.ако искаш от някой храна,за да спреш да го палиш,не е наказуемо :)ако ,разбира се,няма обиди,расизъм или други подобни...
    има тема по този въпрос,с мнение от модератора :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • Мина НеделчеваМина Неделчева Публикации: 156
    редактирано 10.05.2013
    CruelThorn написа: »

И аз малко късно се включвам в темата... Не е наказуемо. Пише го в често задавани въпроси, поне в англоезичния форум със сигурност. За заплаха в играта се счита закана, която застрашава личността, а не акаунта. Ако напише, че ще дойде да те намери, е нарушение. Ако напише, че ще те пали, ако не му пращаш храна, не е нарушение.

Съгласна съм, че подобно поведение е ужасно, но и трябва да знаем правилата, преди да пишем на съпорт...
    Мина Неделчева @ bg 1
  • Vaskuu_Plazm1TeVaskuu_Plazm1Te Публикации: 20
    редактирано 11.05.2013
    Другият вариант е да да си намерите и вие някой батко срещу няколко мили думи или заплащане на въпросният батко да даде урок на играча който е действащото лице.Аз лично откликвам на такива молби срещу такива хора.За жалост със Спартакус сме малко баджанашки съюзи.
    Vaskuu_Plazm1Te @ bg 1
  • black swordblack sword Публикации: 1
    редактирано 11.05.2013
    znam koi e lidera na spartakus ;)
    black sword @ bg 1
  • ANTWERPENANTWERPEN Публикации: 22
    редактирано 17.05.2013
    Бе ,че тук има много клавиатурни нинджи,има си-факт.:)))
    ANTWERPEN @ bg 1
  • MarmotMarmot Публикации: 186
    редактирано 19.05.2013
    antwerpen написа: »
    бе ,че тук има много клавиатурни нинджи,има си-факт.:)))

напълно съм съгласен с теб! :d
    И един мармот завиваше шоколада в станиол....;)
  • sa6ko000sa6ko000 Публикации: 71
    редактирано 21.05.2013
    nqkoi moje li da mi pomogne s edin igra4 koito postoqnno me atakuva i sabotira :d az sum 24-to nivo a toi 63-to
    sa6ko000 @ bg 1
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 21.05.2013
    sa6ko000 написа: »
    nqkoi moje li da mi pomogne s edin igra4 koito postoqnno me atakuva i sabotira :d az sum 24-to nivo a toi 63-to
    леле,до там ли чак се стига?
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • FelinaFelina Публикации: 1
    редактирано 30.05.2013
    Zdraveite ! mnogo vi molq , ne pravete igrata otbluskvashta , vqrno e 4e tuk se igare no ima nqkolko malki zamuci koito sa do men i ne igraqt izgradeni sa samo za da palqt , i kato im pishesh samo psuvni i obidid , pisah im da igarem te kazaha 4e sa ot survara i go pravqt za da se kupuvat rubini da se gasqt zamucite ako e taka kakuv e smisula za nas koito sme tuk da se zabavlqvame bih kazala 4e tezi nqkolko zamuka sa napraveni naistina za da palqt i da spuvat igrata , ako nqkoi si mislsi 4e taka 6te produlji igrata , mi na horata 6te im pisne i nai mnogho o6te edna godina i 6tes e mahnat , to ne e igra a iznudvane , stava vupros za anetu boris 13 i o6te nqkolko , molq vi ako naistina sa hota ot survara vzemete se v ruce , taka ne se igare vse nqkoga 6te svurshi igrata i vsi4ki 6te razberat istinata , kato gi pitash zashto ne igraqt po pravilata kazvat nie sme ot sutvara z ada vi palim da si kupuvate rubini , ako e taka neka vsi4ki zanaem istinata
    Felina @ bg 1
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 30.05.2013
    Felina написа: »
    Zdraveite ! mnogo vi molq , ne pravete igrata otbluskvashta , vqrno e 4e tuk se igare no ima nqkolko malki zamuci koito sa do men i ne igraqt izgradeni sa samo za da palqt , i kato im pishesh samo psuvni i obidid , pisah im da igarem te kazaha 4e sa ot survara i go pravqt za da se kupuvat rubini da se gasqt zamucite ako e taka kakuv e smisula za nas koito sme tuk da se zabavlqvame bih kazala 4e tezi nqkolko zamuka sa napraveni naistina za da palqt i da spuvat igrata , ako nqkoi si mislsi 4e taka 6te produlji igrata , mi na horata 6te im pisne i nai mnogho o6te edna godina i 6tes e mahnat , to ne e igra a iznudvane , stava vupros za anetu boris 13 i o6te nqkolko , molq vi ako naistina sa hota ot survara vzemete se v ruce , taka ne se igare vse nqkoga 6te svurshi igrata i vsi4ki 6te razberat istinata , kato gi pitash zashto ne igraqt po pravilata kazvat nie sme ot sutvara z ada vi palim da si kupuvate rubini , ako e taka neka vsi4ki zanaem istinata
    Бих искала да напомня, че във форума се пише на кирилица!
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл