Ъпдейт: Отворена порта, изглед към новия парк

1312

Коментари

• редактирано 22.05.2013
    tova znachi li che v momenta igrata raboti ili vse oshte ne?
    Anneli написа: »
    Здравейте,

проблемът, свързан с влизането в играта е предаден и се работи по неговото отсраняване. За всеки случай може тези от вас, които все още не могат да влязат в играта да проверят изброените долу неща.
    Като начало, уверете се, че на компютрите ви е инсталирана последната версия на Adobe Flash. Ако това не е така, можете да намерите последната версия тук: http://www.adobe.com/products/flashplayer.html

След това проверете, дали сте с инсталирана последнаверсия на интернет браузъра, който използвате.

Стартирайте браузъра, изчистете кеш-паметта и заредете страницата отново (Ctrl + R). Изтриването на кеш-паметта можете да зададете в опциите на браузъра - например „Browsing History“ > „Delete“ или „Clear Browsing Data“ > „Empty the Cache“.

Накрая: изтрийте флаш-паметта. За целта можете да използваш този линк : http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html

В случай, че все още имате проблеми с достъпа можете спокойно да пишете какво точно се случва - дали се появява съобщение за грешка или нещо подобно, какъв браузър използвате и т.н.
  • WuerfelWillyWuerfelWilly Публикации: 2,027
    редактирано 22.05.2013
    Здравейте,

искам да помоля тези, които имат проблеми с влизането в играта, въпреки указанията ми, да пуснат тук скрийншотове от целия прозорец, на който да се вижда съобщението и цялата картина от момента, в който не могат да продължите. Това би помогнало на екипа, както и допълнителни детайли и информация, които ви правят впечатление. Благодаря предварително за съдействието, надявам се всичко да е наред колкото се може по-бързо и се извиняваме за неудобството,което някои от вас изпитват в момента.

• wqwwqw Публикации: 8
    редактирано 22.05.2013
    Здравейте,
    те извиненията няма да ни помогнат
    аз се мъча от както е започнал ъпдейта и не става нито с хроме нито с мозила
    трябва да се помисли и за компенсация .......................................
    wqw @ bg 1
  • редактирано 22.05.2013
    mi kvo da ti kaja zapochva zarejdaneto smazvane na verijnite riznici,zatochvane na mechove i do tam nujen li e skreen?
    Здравейте,

искам да помоля тези, които имат проблеми с влизането в играта, въпреки указанията ми, да пуснат тук скрийншотове от целия прозорец, на който да се вижда съобщението и цялата картина от момента, в който не могат да продължите. Това би помогнало на екипа, както и допълнителни детайли и информация, които ви правят впечатление. Благодаря предварително за съдействието, надявам се всичко да е наред колкото се може по-бързо и се извиняваме за неудобството,което някои от вас изпитват в момента.
    редактирано 22.05.2013
    Може ли да постнеш един скрийншот от това състояние на екрана?

• редактирано 22.05.2013
    secunda ili moment :0
  • TardjTardj Публикации: 5
    редактирано 22.05.2013
    Абе какви скрииншотове да ти пускам , все едно ще го оправиш, по добре пиши на админите в германия, отколкото да пишеш глупости тук!!!
    Tardj @ bg 1
    редактирано 22.05.2013
    anneli написа: »
    здравейте,

проблемът, свързан с влизането в играта е предаден и се работи по неговото отсраняване. за всеки случай може тези от вас, които все още не могат да влязат в играта да проверят изброените долу неща.
    като начало, уверете се, че на компютрите ви е инсталирана последната версия на adobe flash. ако това не е така, можете да намерите последната версия тук: http://www.adobe.com/products/flashplayer.html

след това проверете, дали сте с инсталирана последнаверсия на интернет браузъра, който използвате.

стартирайте браузъра, изчистете кеш-паметта и заредете страницата отново (ctrl + r). изтриването на кеш-паметта можете да зададете в опциите на браузъра - например „browsing history“ > „delete“ или „clear browsing data“ > „empty the cache“.

накрая: изтрийте флаш-паметта. за целта можете да използваш този линк : http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html

в случай, че все още имате проблеми с достъпа можете спокойно да пишете какво точно се случва - дали се появява съобщение за грешка или нещо подобно, какъв браузър използвате и т.н.

актуалната версия на играта, която трябва да имате след тези стъпки е v0.6 b1875 s683 .

• редактирано 22.05.2013
    taka stava li 15yspqv.png
    Може ли да постнеш един скрийншот от това състояние на екрана?
  • BobiRuler2BobiRuler2 Публикации: 39
    редактирано 22.05.2013
    И аз не мога да влезна в играта чакам от 5 часа и нищо изписва Изпълнява се дейност по поддръжка
    какво става ?:(
    BobiRuler2 @ bg 1
  • george_maxgeorge_max Публикации: 31
    редактирано 22.05.2013
    актуалната версия на играта, която трябва да имате след тези стъпки е v0.6 b1875 s683
    .

v0.6 b1875 - само това пише
    "Колкото повече, толкова повече" - Мечо Пух
  • dookie_ndookie_n Публикации: 11
    редактирано 22.05.2013
    "заточване на мечовете"... така е от 10.00 часа. версията, която ми изписва е "v0.6 b1875
    dookie_n @ bg 1
    редактирано 22.05.2013
    И на мен стигне до заточване на мечовете и до там и ми изпише ..Изпълнява се дейност по поддръжка :(
    BobiRuler2 @ bg 1
  • PaRaNoIkAPaRaNoIkA Публикации: 50
    редактирано 22.05.2013
    До тук зарежда само "Заточване на мечовете",версията ,която показва е "V0.6 B1875" и 2 пъти зареди до там където позволява да си въвведеш ник и пасс ,но повече от това не зарежда. Пробвах/на изтеглих IE,Mozila,Chrome и Opera, с всичките е едно и също !!
    PaRaNoIkA @ bg 1
  • charovnacharovna Публикации: 413
    редактирано 22.05.2013
    Аз пък си влизам съвсем нормално :))
    charovna @ bg 1
    редактирано 22.05.2013
    И на мен е v0.6 B1875
    BobiRuler2 @ bg 1
    редактирано 22.05.2013
    И сега за тези които не могат да влязат какво правим ?:confused:
    BobiRuler2 @ bg 1
  • TardjTardj Публикации: 5
    редактирано 22.05.2013
    явно си с връзки :d
    Tardj @ bg 1
  • PaRaNoIkAPaRaNoIkA Публикации: 50
    редактирано 22.05.2013
    charovna написа: »
    Аз пък си влизам съвсем нормално :))

Кефи се на слънцето тогава.. :) другите ще го бараме за износ ;)
    PaRaNoIkA @ bg 1
  • dookie_ndookie_n Публикации: 11
    редактирано 22.05.2013
    ПРОТЕСТ!!!
    dookie_n @ bg 1
Sign In to comment.