Начало Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Представяне на съюзите и търсене

Безкомпромисни Съюзи

2

Коментари

• silvensesilvense Публикации: 671
    редактирано 16.05.2013
    Хора сериозно ли,то бива обиди и глупости ама съм изумена
    това е игра,която дори с военна насо4еност и бой до припадак
    трябва да ти носи радост ,да те разтоварва по някакъв на4ин.Вси4ки ние предполагам сме достатъчно натоварени в ежедневието си ,не мисля 4е тук или където и да било
    е мястото да показваме колко ни е богат речника с вулгаризми.
    Благодаря за вниманието на тези ,който прочетът това
    Difficile ex imo
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 17.05.2013
    p1amen написа: »
    е доказателствата ги бях постнал тук ама ги изтрихте. ето линкче към тях:
    http://s24.postimg.org/c9dn98w6d/gge1.jpg
    надявам се че така не нарушавам правилата на форума. предупреждавам, че линкчето е нецензурно. съдържа копие на личното съобщение, което получих от създателя на темата.
    ммм,очакваме отговора на ивон(или пъk-на приятеля и)
    :d :d :d
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • falkoasd (BG1)falkoasd (BG1) Публикации: 30
    редактирано 17.05.2013
    Iha30 написа: »
    ммм,очакваме отговора на ивон(или пъk-на приятеля и)
    :d :d :d
    Не мисля,че ще напише някакъв отговор по тази снимка.То това е доказателство и каквото и да каже няма да има смисъл.
    Аа нека да каже за акаунта който е лидер на Варварите и техния съуз -Варварите2- също техния лидер нека да каже за тези акаунти.
    falkoasd @ bg 1
  • p1amenp1amen Публикации: 13
    редактирано 17.05.2013
    Всъщност аз не съм нападал Ивон изобщо. Две атаки имам към Данито и в едната се разбих. Представям си какво щеше да е ако бях нападнал и Ивон.
    p1amen @ bg 1
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 17.05.2013
    Жалко е , че хората с по-високи нива нападат по-малките....По-малките играчи са по-слаби и не е честно според мен,но според мен Иво трябва да се опиташ да се справиш с тях !

И между другото vasaka - много ми харесва тая снимка дето си сложил с Лъкито - хахаха :D
    the best BG @ bg 1
  • falkoasd (BG1)falkoasd (BG1) Публикации: 30
    редактирано 17.05.2013
    the best BG написа: »
    Жалко е , че хората с по-високи нива нападат по-малките....По-малките играчи са по-слаби и не е честно според мен,но според мен Иво трябва да се опиташ да се справиш с тях !

И между другото vasaka - много ми харесва тая снимка дето си сложил с Лъкито - хахаха :D
    Да кажем, че си прав ок.
    Кажи ми ти преди да сме я атакували като говори цинизми кажи ти как да се оправим с нея точно в тази игра ???????
    falkoasd @ bg 1
    редактирано 17.05.2013
    Това не го разбрах. Данито е 61 ниво а аз бях 63 като го нападнах. Дефинирай каква резлика е честна според теб? Ти само по-високи нива от теб ли нападаш?
    105.jpg 71.2K
    p1amen @ bg 1
  • редактирано 18.05.2013
    Това оправдание с нивата е наи смешното нещо :) след като не е забранено от играта да се пускат атаки към по малки нива значи не виждам проблем да се атакува
    И каква е разликата ако аз сам 70-то ниво и нападна някои 57-мо примерно ?
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 18.05.2013
    vasaka написа: »
    това оправдание с нивата е наи смешното нещо :) след като не е забранено от играта да се пускат атаки към по малки нива значи не виждам проблем да се атакува
    и каква е разликата ако аз сам 70-то ниво и нападна някои 57-мо примерно ?

ами не знам за това, но определено има разлика някой 60+ да нападне 41 , както доста започнаха напоследък без никаква причина... :d
    cooltext1134944310gif
    редактирано 18.05.2013
    CruelThorn написа: »
    ами не знам за това, но определено има разлика някой 60+ да нападне 41 , както доста започнаха напоследък без никаква причина... :d

има начин това да се намали до минимум-чрез въвеждане на характеристика,която да влияе на силата на атакуващия спрямо развитието на жертвата.това,обаче ,явно не е приоритет на фирмата :d
    ако съм 70то ниво ,и нападна 40то,но се бия с 20%от силата си,а той-със 100%,доста ще се позамисля :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 18.05.2013
    Ако всичко в играта беше само битки тогава съм съгласен. Но в случая има съюзи, дипломация и т.н. който е слаб за директен конфликт има възможност да изгради друга стратегия.
    p1amen @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 18.05.2013
    има начин това да се намали до минимум-чрез въвеждане на характеристика,която да влияе на силата на атакуващия спрямо развитието на жертвата.това,обаче ,явно не е приоритет на фирмата :d
    ако съм 70то ниво ,и нападна 40то,но се бия с 20%от силата си,а той-със 100%,доста ще се позамисля :)

Да, това е доста добро предложение ;)Така много играчи ще се замислят преди да нападат по-малките от тях просто за кеф
    cooltext1134944310gif
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 18.05.2013
    А мога ли аз да попитам,след като вече подарихме нашите профили-защо от братята и братята2 крадат селата на същите?!
    Въпроса ми е към p1amen!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • DePayenDePayen Публикации: 717
    редактирано 18.05.2013
    "ако съм 70то ниво ,и нападна 40то,но се бия с 20%от силата си,а той-със 100%,доста ще се позамисля"
    Абе сега си е добре. Иначе малките нива ще занаглеят много. Като нямаш много точки чест, изразходваш си ресурсите редовно и не държиш войската в замъка едва ли някой ще тръгне да те напада.
    DePayen @ WWW 2
    редактирано 19.05.2013
    DePayen написа: »
    "ако съм 70то ниво ,и нападна 40то,но се бия с 20%от силата си,а той-със 100%,доста ще се позамисля"
    Абе сега си е добре. Иначе малките нива ще занаглеят много. Като нямаш много точки чест, изразходваш си ресурсите редовно и не държиш войската в замъка едва ли някой ще тръгне да те напада.

какво значи"да занаглеят"...
    ако съм 40то ,и нападна 70то,също ще нападам с 20%сила...още по-зле.тази характеристика ще влияе и в обратният случай-когато малки нападат много по-големи :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • charovnacharovna Публикации: 413
    редактирано 19.05.2013
    Не виждам причина да се прави това. Като нападаш по- ниски нива ги нападаш с по-малко армия, ограничението от играта. Ако пък се намери на този играч и кой да му прати подкрепа, спокойно се размазваш, въпреки високото си ниво.... А пък ниско ниво да напада високо с 20% от силата си, това за мен вече на нищо не прилича :)
    charovna @ bg 1
  • DePayenDePayen Публикации: 717
    редактирано 19.05.2013
    Ами никой играч от високо ниво няма да тръгне да се занимава с някакъв малък, ако няма причина за това - обикновено малкият е направил нещо лошо, т.е. е наглял. А който наглее, трябва да бъде наказван. Сега си е добре направено и няма нужда да се пипа нищо. Ако си още на ниско ниво и играеш правилно, както посочих по-горе, никой няма да те напада. Спомням си, че когато станах 40 плюс ниво тръгнаха към мен доста атаки на играчи 60 ниво. Зачудих се защо е този интерес, а хората просто искали да вземат точки чест и слава. Смъкнах си честта. Пращах си постоянно армиите към изоставени замъци и аванпостове и атаките спряха.
    DePayen @ WWW 2
    редактирано 19.05.2013
    charovna написа: »
    Не виждам причина да се прави това. Като нападаш по- ниски нива ги нападаш с по-малко армия, ограничението от играта. Ако пък се намери на този играч и кой да му прати подкрепа, спокойно се размазваш, въпреки високото си ниво.... А пък ниско ниво да напада високо с 20% от силата си, това за мен вече на нищо не прилича :)

това предложение ,което давам,е взаимствано от друга игра.цифрите са примерни,не се хващайте за 20те процента:)
    п.п.колкото и да му е малък замъка,не забравяй,че могат да му се пуснат повече от 1 атаки :)и едва ли дълго ще го подкрепят неговите хора(вероятно-също малки нива ),като му мре по твърде много защита :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 19.05.2013
    DePayen написа: »
    Ами никой играч от високо ниво няма да тръгне да се занимава с някакъв малък, ако няма причина за това - обикновено малкият е направил нещо лошо, т.е. е наглял. А който наглее, трябва да бъде наказван. Сега си е добре направено и няма нужда да се пипа нищо. Ако си още на ниско ниво и играеш правилно, както посочих по-горе, никой няма да те напада. Спомням си, че когато станах 40 плюс ниво тръгнаха към мен доста атаки на играчи 60 ниво. Зачудих се защо е този интерес, а хората просто искали да вземат точки чест и слава. Смъкнах си честта. Пращах си постоянно армиите към изоставени замъци и аванпостове и атаките спряха.

не говоря за разлика от 40 нивва,а примерно-20.особено при турнир има страшно много такива атаки към по-слаби замъци,без да са "нагляли"
    също така,не е редно да се взема чест от много по-малки играчи...самата система на даване на чест е сбъркана :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • Мина НеделчеваМина Неделчева Публикации: 156
    редактирано 19.05.2013
    не говоря за разлика от 40 нивва,а примерно-20.особено при турнир има страшно много такива атаки към по-слаби замъци,без да са "нагляли"
    също така,не е редно да се взема чест от много по-малки играчи...самата система на даване на чест е сбъркана :)

Правилно, много съм съгласна :
    Мен лично са ме нападали много по-високи нива без да съм нагляла. Отговорът беше, че при турнир такива като мен са златна мина.
    Мина Неделчева @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.