Начало Goodgame Empire – Съюзи, пактове и братя по оръжие Представяне на съюзите и търсене

Злоупотреба с името на съюзи

2»

Коментари

• zdravzdrav Публикации: 284
    редактирано 13.05.2013
    хахахахахаха абе ще ме умориш бе Iha30 :D:D
    таралежът е птица упорита , нея ли ритнеш не полита!
  • Petroff1Petroff1 Публикации: 156
    редактирано 13.05.2013
    Iha30 написа: »
    ей на това му казвам хубаво описание на съюз.евала на хората.
    http://prntscr.com/14rofi

Бате смех се 15 минути ! :)
    Petroff1 @ bg 1
  • MarmotMarmot Публикации: 186
    редактирано 13.05.2013
    iha30 написа: »

добро попадение :d:d
    И един мармот завиваше шоколада в станиол....;)
  • JackTradesJackTrades Публикации: 22
    редактирано 14.05.2013
    Нашето Описание :D
    JackTrades @ bg 1
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 15.05.2013
    iha30 написа: »

хахаха тва найстина цепи мрака !!!:d:d
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 15.05.2013
    ivon76 написа: »
    хахаха тва найстина цепи мрака !!!:d:d

ами,хората си играят,кефят се и иронизират всички нас,които понякога прекаляваме :)
    п.п.
    как може да се запиша в "тичащите охлюви"?????
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 15.05.2013
    Ако лидера на съюза "Даряващите любов" е жена,да пратя няколко от момчетата там,че им е скучно,хихихи ;)
  • silvensesilvense Публикации: 671
    редактирано 15.05.2013
    аз бих искала в *Армия от един *,та да станем двама,някой дали знае къде да си подам документацията:rolleyes:
    Difficile ex imo
  • zdravzdrav Публикации: 284
    редактирано 15.05.2013
    пиши на elena да те свържат
    таралежът е птица упорита , нея ли ритнеш не полита!
  • Petroff1Petroff1 Публикации: 156
    редактирано 15.05.2013
    :D:D:D:rolleyes:
    Petroff1 @ bg 1
  • george82george82 Публикации: 38
    редактирано 21.05.2013
    въпрос на преценка. познавам мноог игир в които е забранено всеки които е определен борй нива по-силен от теб да те напада.Там наистиня няма нужда да се криеш зад някого. Ако няма начин да израсенш постоянно ще те ритат докато си паднал, и няма да ти дват да станеш. това ще отакже много хора, още на начален етап.
    george82 @ bg 1
    редактирано 21.05.2013
    george82 написа: »
    въпрос на преценка. познавам мноог игир в които е забранено всеки които е определен борй нива по-силен от теб да те напада.Там наистиня няма нужда да се криеш зад някого. Ако няма начин да израсенш постоянно ще те ритат докато си паднал, и няма да ти дват да станеш. това ще отакже много хора, още на начален етап.

За съжаление си прав.
    Много хора вече се и отказаха.
  • the best BGthe best BG Публикации: 1,536
    редактирано 22.05.2013
    не ве - аз не искам да горя затова :)) има съюз,който има 3 силни подсъюза - нападна ли един от тях - край - вече ме нападат и 3-те :d та и моя съюз ще загази сигурно и затова
    the best BG @ bg 1
  • triktrik Публикации: 2
    редактирано 22.05.2013
    moq saiuz sasto u4astva v empire aktivno i mnogo rqdko se slu4vashe dosega da potqrsq pomosta na liderat na TARGARYEN.otnosno dadena ataka.nezavisimo 4e ima podsaiuzi vseki trqbva da razbere 4e tova e empire.igra za da se napadame a ne neprekasnato da tarsim pomosta na drug po silen saiuz.vseki saiuz trqbva da moze da raste i da se razviva sam za sebe si.odobrqvam mnenieto ti marmot 4e vseki iska da se dokaze.ne odobrqvam malkite saiuzi da se kriqt zad po golemite.vse pak i po vreme na turnira mnogo zapo4vat da vikat nie sme podsaiuz na edin kogo si i sme zastiteni ot nego.kakvo ozna4ava oba4e da si zastiten.ne trqbva da go atakuvash 4e ina4e nqkoi ot po golemite ste te atakuva.zatova se igrae tazi igra da se razbere dali imash smelost da se borish i otstoqvash svoeto.trik lider na alians.
    trik @ bg 1
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 22.05.2013
    trik написа: »
    moq saiuz sasto u4astva v empire aktivno i mnogo rqdko se slu4vashe dosega da potqrsq pomosta na liderat na TARGARYEN.otnosno dadena ataka.nezavisimo 4e ima podsaiuzi vseki trqbva da razbere 4e tova e empire.igra za da se napadame a ne neprekasnato da tarsim pomosta na drug po silen saiuz.vseki saiuz trqbva da moze da raste i da se razviva sam za sebe si.odobrqvam mnenieto ti marmot 4e vseki iska da se dokaze.ne odobrqvam malkite saiuzi da se kriqt zad po golemite.vse pak i po vreme na turnira mnogo zapo4vat da vikat nie sme podsaiuz na edin kogo si i sme zastiteni ot nego.kakvo ozna4ava oba4e da si zastiten.ne trqbva da go atakuvash 4e ina4e nqkoi ot po golemite ste te atakuva.zatova se igrae tazi igra da se razbere dali imash smelost da se borish i otstoqvash svoeto.trik lider na alians.

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • silvensesilvense Публикации: 671
    редактирано 22.05.2013
    Iha30 написа: »

iha,мерси за линчето:)
    trik,100% съм съгласна с теб ,4есно от такива дето са някакви на някой ми омръзна.
    Който го е страх от ме4ки да не ходи в гората
    Difficile ex imo
  • Ant0anetaAnt0aneta Публикации: 1
    редактирано 28.05.2013
    а това със описанието на съюзите е мож с две остриета мисля :)
    Ant0aneta @ bg 1
  • CruelThornCruelThorn Публикации: 3,240
    редактирано 28.05.2013
    а това да пишеш на кирилица във форума е задължително :d
    cooltext1134944310gif
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 28.05.2013
    CruelThorn написа: »
    а това да пишеш на кирилица във форума е задължително :d
    Правилно :)
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • THE KNIGHT (BG1)THE KNIGHT (BG1) Публикации: 227
    редактирано 16.07.2013
    това с подсъюзите е много тъпо,нападат ме 10 човека половината с 20 нива над мен останалите с 10 съюза им по малко хора от нашия ама ,шото са подсъюз,на доста силен съюз,(не казвам накой съюз),и им стига смелост да нападат по силни ,понеже има кой да ги пази,но ако реша аз да нападна само един от тях,ше ми скочат и тези на които са подсъюз , и другите им подсъюзи , и няма да е приятно да те набият 3-4 съюз,че ако не и повече.
    "Ела при нас ! Ела седни ! Изпий едно-изпий три ! А грижите си заеби, а утре нека,ууутре нека ни боли !! Мараба ,всички пияни на тарба ! " :);)

THE KNIGHT @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл