Начало Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

ВИЕ ПОДИГРАВАТЕ ЛИ СЕ С НАС!!!!

bot33 (BG1)bot33 (BG1) Публикации: 15
На кой трябва да се оплача от малоумщината която ни е обхванала последните дни!!!! Това не са бъгове това не е чудо!!! Вие Господа и Дами от т.н съпорт изобщо знаете ли какво правите тука!!! Вие имате ли на идея какво щеше да се случи с вас ако това беше станало в международния сървар!!! Как днеска ми заминаха 2 лимита кралски атакуващи. Как ми заминаха инструменти за поне 5к рубина. Как не мога да взема село с 50 обикновени защитника. Как .. кажете ми как да играе човек една игра, която е пълна с бъгове!!!Как генерала ми влиза в битка без % как и какво ли още не.... как да играем повече тази игра при условие,че някой който не разбира се бърка където не му е работа. Как няма лайв- съпорт,който да взимаме мерки своевременно.... Аз давам по 100 лв на месец за тази готина игра и какво получавам в замяна... Едно голямо нищо...... едно малоумно и некоректно отношение. Няма реални отговори няма нищо има само недвусмислени отговори на така важни въпроса за играта.Пиши на този пиши на онзи на кой най накрая трябва да се пише?? Кой ще даде адекватни отговори на въпросите от последните няколко дни и бъговете свързани с играта.... Сигурно отново ще получа отговор тука от Админката пиши на съпорта. Не Аз Вие Г-жо трябва да се занимавате с това и да обръщате внимание на всякакви проблеми и да давате бързи ,точни и ясни отговори на зададените въпроси. Вие и вашия екип ако има такъв. Никаде не съм видял до сега да пише еди кой си се занимава с това еди кой с онова.Как да се развие дадена игра когато само се взимат парите на хората и накрая дари и не им се дава обясние. сега ще пиша и на съпорта да разгледат битките и да дадът някакво смислено обяснение но се вземете в ръце ако искате скоро да има тази игра защото с тези темпове и с тази изпълнения скоро няма да остане нищо.
Post edited by bot33 (BG1) on
bot33 @ bg 1
«1345

Коментари

• rtfmrtfm Публикации: 1
    редактирано 24.04.2013
    УЖАС УЖАААААААААААААААААААС
    rtfm @ bg 1
  • TzarBeboTzarBebo Публикации: 20
    редактирано 24.04.2013
    sega ne moga i da vlqza...
    TzarBebo @ bg 1
  • InakataInakata Публикации: 16
    редактирано 24.04.2013
    чиста гавра и пладнешки грабеж
    Inakata @ bg 1
  • marselkmarselk Публикации: 181
    редактирано 24.04.2013
    bot33 смятам, че си абсолютно прав! Бъговете последните дни наистина минаха всякакви граници!
    marselk @ bg 1
  • AlexanderAlexander Публикации: 1
    редактирано 25.04.2013
    Защо атакуващите ми войски струват за 5 броя 1100 монети.ВЪВ ВСИЧКИ ЗАМЪЦИ МИ СТРУВАТ ТОЛКОВА МНОГО.ОПРАВЕ ТЕ СИ СИСТЕМАТА НЕ МОГА ДА ИГРАЯ ПЪЛНОЦЕНО.:mad:
    Alexander @ bg 1
  • ridgoridgo Публикации: 31
    редактирано 25.04.2013
    Грубо го казваш но си прав особено главният лик (това което излиза на първо маэто в гугал като напиша "goodgame empire")въобще не работи!!!даже не зарежда играта!изписва заточванте на мечовете след 5пинути пак същото и слад дасет-връзката пракъсна!?Как играта може да работи като я играя от друг сайт като миниклип а официалната страница да не работи???Сущо на официалната страница ни мога да си отворя ковачницата нито къмпингите до мен!!а в съюза дарявам 1 000рубина а то вместо да изпише в страницата с членове ridgo-1 000рубина то изписва ридго 300монети!!!? и пак питам как от официалнаа страница играта не работи а от други сайтове-работи!който иска да няма бйгове да избере накои от другите резолтати от търсенето!НО ВЪПРЕКИ БЪГОВЕТЕ ПО-ДОБРЕ ИГРА С БЪГОВЕ ОТ КОЛКОТО ДА НЯМА ИГРА!!!:D
    ridgo @ WWW 2
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 25.04.2013
    ridgo написа: »
    Грубо го казваш но си прав особено главният лик (това което излиза на първо маэто в гугал като напиша "goodgame empire")въобще не работи!!!даже не зарежда играта!изписва заточванте на мечовете след 5пинути пак същото и слад дасет-връзката пракъсна!?Как играта може да работи като я играя от друг сайт като миниклип а официалната страница да не работи???Сущо на официалната страница ни мога да си отворя ковачницата нито къмпингите до мен!!а в съюза дарявам 1 000рубина а то вместо да изпише в страницата с членове ridgo-1 000рубина то изписва ридго 300монети!!!? и пак питам как от официалнаа страница играта не работи а от други сайтове-работи!който иска да няма бйгове да избере накои от другите резолтати от търсенето!НО ВЪПРЕКИ БЪГОВЕТЕ ПО-ДОБРЕ ИГРА С БЪГОВЕ ОТ КОЛКОТО ДА НЙМА ИГРА!!!:D

да,доста започнаха да се точат мечовете....
    доста странно,при положение,че нямам мечоносци (think)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • Дани99Дани99 Публикации: 1
    редактирано 26.04.2013
    на мен ми изчезнаха пътуващите !! :x
    Дани99 @ bg 1
  • pumatron (BG1)pumatron (BG1) Публикации: 13
    редактирано 26.04.2013
    Интересното е че пишем а не сам видял един отговор от модератор.Ако е само тук фигуративно колкото да ни съобщава за ъпдейти с нови бъгове и как неочаквано за тях са омазали още повече положението по-добре закрийте форума.Напално е излишен не научаваме нищо ново.
    pumatron @ bg 1
  • КАМЕЛОТ9КАМЕЛОТ9 Публикации: 10
    редактирано 26.04.2013
    АБЕ ХОРА КАТО НЕ СТАВАТЕ ЗА МОДЕРАТОРИ,ДАЙТЕ СИ ОСТАВКАТА,ГУБИМ СИ ОТ ЦЕНОТО ВРЕМЕ ДА ИГРАЕМ ЛЮБИМИТЕ СИ ИГРИ ДАВАМЕ ВИ ПАРИ С ТОЛКОВА РУБИНИ КОИТО СМЕ КУПИЛИ ВИЕ СЕ ЕБАВАТЕ С НАС,КАДЕ СА МИ ВЪГЛИЩАРНИЦИТЕ,СУХИЯ СКЛАД,КАДЕ МИ Е ВОЙСКАТА,РУБ НЯМА ДА ВИ КУПЯ ПОВЕЧЕ УТРЕ И ЗАМЪКА ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ,ВИЕ СЕ ПОДИГРАВАТЕ С НАС,ЕДНА ИГРА СЕ ОБНОВЯВА ЕДИН ПЪТ В МЕСЕЦА НЕ КАТО ВАС ВСЕКИ ДЕН,СЪСИПАХТЕ МЕ,СМЕШНИЦИ,КАРАТЕ МЕ КЪМ НА НЕМЦИТЕ ДА ПИША:((((
    КАМЕЛОТ9 @ bg 1
  • КАМЕЛОТ9КАМЕЛОТ9 Публикации: 10
    редактирано 26.04.2013
    С ТОВА ТЕМПО НА БЪГОВЕ И ДА НИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ,ВИЖДАМ СЛЕД МЕСЕЦ КАК МОДЕРАТОРИТЕ ЩЕ ИМАТ ПО 1 ЗАМЪК И ЩЕ СЕ БИЯТ САМИ НА ЦЯЛАТА ПРАЗНА КАРТА,КОЙТО ЗНАЕ НЕМСКИ ДА ПИШЕ В МЕЖДУНАРОДНИЯ СЪРВЪР НА НЕМЦИТЕ АЗ ИМ ПИСАХ ВЕЧЕ......БАЙ ГАНЬОВЩИНАТА
    КАМЕЛОТ9 @ bg 1
    редактирано 26.04.2013
    Не хубаво да има бъгове НО АЗ НЕ МОГА ДА СИ ВЛЯЗА В ИГРАТА!!!!На всичкото отгоре от 3дни питам защо като си въведох кода за бонус не получих бонос само не ме накара да изпращам смс!!!Тези кодове за отмяна на смса ли са или за бонус!!Щото не само не получих бонуса ами и като не пращам смс и не получавам смс аз как мога да знам теглите ли ми пари или не!!вече пращам два смса и се чудя дали плащам щото не получавам смс за потвържедение!!!Също много хубаво че правете подобрения като да си виждаме войниците в бараката но защо не правите важни подобрения като да има чат между съюзите,да можем да си пращаме и монети не само ресурсий и тн...
    ridgo @ WWW 2
  • dimitariodimitario Публикации: 4
    редактирано 02.05.2013
    ili puk boinitsite da se obuchavat po-burzo sreshtu moneti ili rubini
    dimitario @ bg 1
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Публикации: 2,716
    редактирано 02.05.2013
    Абсолютно всякакви граници! Пробвах сумати браузъри Опера, Инт.експлорър , Мозила , гогъл кром и пак нищо! Плаща на обенника с храна да ми даде злато. Давам храната а злато НЯМА!
    Днес дарявам за Трънливия цар 9000 ресурса отчита ми 900! Ко е туй!
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 02.05.2013
    Обърни се към съпорта, правиш шот(1,2) и пишеш, за да се вземат някакви мерки.
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
    редактирано 03.05.2013
    Аз пък за втори път плащам без да получа рубини!
    ridgo @ WWW 2
  • InakataInakata Публикации: 16
    редактирано 07.05.2013
    ееееееее къде ми изчезнаха копиеносци ветерани над 100 броя в главния много ви моля обърнете внимание надявам се грешката да се корегира
    Inakata @ bg 1
  • MarmotMarmot Публикации: 186
    редактирано 07.05.2013
    Добър ден и в тази тема.
    Относно Анели,тя не е съпорт,а само човек който поддържа реда във форума и пише относно предстоящите събития в играта.
    По повод въпроса на Александър-
    Alexander написа: »
    Защо атакуващите ми войски струват за 5 броя 1100 монети.ВЪВ ВСИЧКИ ЗАМЪЦИ МИ СТРУВАТ ТОЛКОВА МНОГО.ОПРАВЕ ТЕ СИ СИСТЕМАТА НЕ МОГА ДА ИГРАЯ ПЪЛНОЦЕНО.:mad:

Джони този профил до кого ще го държиш?
    Въпроса ти е много елементарен-с нарастване на титлата армията става по-евтина!
    И един мармот завиваше шоколада в станиол....;)
  • charovnacharovna Публикации: 413
    редактирано 07.05.2013
    Напротив, Анели е съпорт :)
    charovna @ bg 1
  • micaellamicaella Публикации: 11
    редактирано 07.05.2013
    От два дена като пусна атака и излезна от играта,след това не ми отчита грабежа в Куеста,да не говорим че на мой съюзник му изчезнаха сгради...
    micaella @ bg 1
Sign In to comment.