Начало Goodgame Empire – Играта Технически проблеми и бъгове

Бъг с дигането на ниво на селото в зимата

gogo2gogo2 Публикации: 36
Здравеите. Имам въпрос:

Защо като си дарих всичко нужно за да дигна селото на 2 лвл ми пише че още е на 1 лвл натиска ок 2лвл не става. Защо е така
Post edited by gogo2 on
gogo2 @ bg 1

Коментари

• ян бибиянян бибиян Публикации: 1
    редактирано 19.04.2013
    Здравейте.Изчезнаха ми точките опит на зимните куестове!Как да дигам ниво като ги няма!?
    ян бибиян @ bg 1
  • gogo2gogo2 Публикации: 36
    редактирано 20.04.2013
    А ми имаш някъв як проблем дето немога да ти отговоря аз има модератори те трябва да ти отговорят
    gogo2 @ bg 1
  • MariqnaWarriorMariqnaWarrior Публикации: 4
    редактирано 21.04.2013
    здравейте , аз имам същия проблем дарила съм ресурсите за второ ниво, но като натисна ок те не се пребират и да премина на следващо ниво а вече съм изпълнила и куеста за трето ниво но селото не мърда стои си на първо ниво. Моля за помощ
    MariqnaWarrior @ bg 1
  • DodkiDodki Публикации: 19
    редактирано 22.04.2013
    Здравей Ян Бибиян, изчезнали са ти точките на опит на глетчера на вечната зима, защото си вдигнал 40 левел и вече ще ти дава точки опит от изгарящите пясъци.:)
    Dodki @ bg 1
  • momfiliomomfilio Публикации: 61
    редактирано 24.04.2013
    а не би трябвало да е така!
  • InakataInakata Публикации: 16
    редактирано 24.04.2013
    изчезна ми сухия склад и 4 сгради за въглища като преди това не можах да отворя играта изписва ми стара актуализация какво става с тази игра моля вземете мерки
    Inakata @ bg 1
  • 4vor4o4vor4o Публикации: 1
    редактирано 24.04.2013
    и при мен селото се бъгна беше 2 ро ниво днес е 1во и неможе дасе дигне сичко си стои и нестава дасе дигне на 2ро
    4vor4o @ bg 1
  • InakataInakata Публикации: 16
    редактирано 24.04.2013
    дайте някаква яснота защо мълчите
    Inakata @ bg 1
  • h4rty1 (BG1)h4rty1 (BG1) Публикации: 2
    редактирано 25.04.2013
    мойто село беше 2 ро ниво сега е 1во слет вчерашното мазало дето направихте ресурса си седи там и неможе дасе надгради до 2 ро някакво обяснение някой ше дадели
    h4rty1 @ bg 1
  • teditedtedited Публикации: 5
    редактирано 26.04.2013
    Същата работа и при мен!
    tedited @ bg 1
  • MariqnaWarriorMariqnaWarrior Публикации: 4
    редактирано 26.04.2013
    До кога ще чакам да ми се оправи селото в зимата , колко пъти и къде трябва да пиша за да ми се обърне внимание изоставам с развитието и не съм равностоен противник в играта , принуждавате ме да си пусна замака за изтриване заради вашите недоглеждания и неуредици.
    MariqnaWarrior @ bg 1
Sign In to comment.