Предложение : )

IvaN NegRQnOvIvaN NegRQnOv Публикации: 7
Сложете едно обменно биро за злато и рубини да си има всеки замък да може да си ги обменя примерно 10 рубина за 5000 злато и обратното 5000 злато за 10 рубина :):cool:

много ще е добре ако го сложите във ловната хижа : )
IvaN NegRQnOv @ bg 1
Post edited by IvaN NegRQnOv on

Коментари

• silvensesilvense Публикации: 671
    редактирано 25.04.2013
    IvaN NegRQnOv написа: »
    Сложете едно обменно биро за злато и рубини да си има всеки замък да може да си ги обменя примерно 10 рубина за 5000 злато и обратното 5000 злато за 10 рубина :):cool:

много ще е добре ако го сложите във ловната хижа : )
    с две ръце - ЗА
    Difficile ex imo
  • IvaN NegRQnOvIvaN NegRQnOv Публикации: 7
    редактирано 25.04.2013
    silvense написа: »
    с две ръце - ЗА

какво искаш да кажеш с това?
    IvaN NegRQnOv @ bg 1
    редактирано 25.04.2013
    4е съм съгласна
    Difficile ex imo
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 25.04.2013
    Напълно съгласен ама те тогава луди пари ще изгубят от продажбата на рубини хах защото тогава доста ще намалее купуването затова няма да го направят :mad:
    flags_0
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 25.04.2013
    Feros написа: »
    напълно съгласен ама те тогава луди пари ще изгубят от продажбата на рубини хах защото тогава доста ще намалее купуването затова няма да го направят :mad:

правилно!
    п.п.
    такова обменно бюро има-нарича се "пътуващ търговец",само,че не може да трампиш монети за рубини,а само -обратното :d
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 25.04.2013
    Е поне да го направят 10 000 злато за 1 рубин все пак е някакъв бонус е ! : )
    IvaN NegRQnOv @ bg 1
  • momfiliomomfilio Публикации: 61
    редактирано 26.04.2013
    кой ще даде 10 000 монети за 1 рубин :d?! това не е сериозно :)
    редактирано 26.04.2013
    momfilio написа: »
    кой ще даде 10 000 монети за 1 рубин :d?! това не е сериозно :)

по добре да налазвам разбойници,варвари и т.н
    пове4е мога да изкарам
    Difficile ex imo
  • ValEri NeGrQnovValEri NeGrQnov Публикации: 1
    редактирано 26.04.2013
    всъщност ако някой има доста злато и това може да стане но наистина е прекалено
    ай поне 1000 злато за 1 рубин така по изгодно идва :)
    ValEri NeGrQnov @ bg 1
    редактирано 26.04.2013
    ООО брат ми!
    така е ама има хора дето не си копуват рубини и им трябват 5 рубина но не им стигат да си няправят каквото искат за това ако админите не искат да го направят дори 1000 за 1 рубин поне да се съгласят на 10000 за 1 рубин!
    IvaN NegRQnOv @ bg 1
  • Жанета ТунтеваЖанета Тунтева Публикации: 2
    редактирано 26.04.2013
    Имам предложение -при блокиране на сметката да не ни спирате играта.Аз не съм виновна ,че са теглени пари от сметката без моето знание.Докато банката изясни случая какво ще стане с моя замък,купила съм рубини и не мога да ги използвам ,защото ми блокирахте акаунта.Не е коректно от ваша страна да ни взимате парите за рубини и да не можем да играем.Моля вземете отношение по въпроса.
    Жанета Тунтева @ bg 1
  • FerosFeros Публикации: 250
    редактирано 27.04.2013
    Имам предложение -при блокиране на сметката да не ни спирате играта.Аз не съм виновна ,че са теглени пари от сметката без моето знание.Докато банката изясни случая какво ще стане с моя замък,купила съм рубини и не мога да ги използвам ,защото ми блокирахте акаунта.Не е коректно от ваша страна да ни взимате парите за рубини и да не можем да играем.Моля вземете отношение по въпроса.

Жанета най добре пиши лично до админите защото тук просто си чесме езиците едв ли тея предложения стигат до някой от админите или до хората който отговарят за добарянето на екстри към играта
    flags_0
Sign In to comment.