Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

КРАДЦИ НА СЕЛА !!!

2

Коментари

• gogo2gogo2 Публикации: 36
    редактирано 15.04.2013
    bot33 написа: »
    Четете описанията на играта колеги и колежки! Никъде не пише ,че не могат да се взима села а напротив пише "може да имате колкото села ви позволява играта за съответния континент стига да може да си ги опазите".Това че е въведено някакво измислено правило да не се крадат села е някаква заблуда не знам от кога е и кой го е казал :)

Аз мога да ти кажа от къде са го измислили- от лидерите си. Те просто неискат да имат славата на "Крадци на села". Ако някои иска да краде села да си краде. Като ви крадат пазете си селата или ако ви ги вземат връщаите си ги и бои по играча(крадеца).
    gogo2 @ bg 1
  • akovalenkoakovalenko Публикации: 27
    редактирано 15.04.2013
    Само за села чета напоследък. Няма смисъл да се жалвате, както е в живота така е в игрите, винаги има крадци и аморални хора.От мошенници няма оттървия.
    Ако не сте разбрали морала не е за всеки, когато сте решили да не крадете: недейте, бъдете си до край достойни и държащи си на положението.Но няма смисъл да се жалвате от "бълхите" :)те винаги ще са на друго мнение и винаги ще има с какво да се оправдаят за това. Когато в живота си измамник, няма как да си различен в игрите. Този който е измислил това,че не е правилно да се краде е искал да зачете трудността за намиране на село и усилието което си положил за да го завладееш, но не всеки разбира това
    :confused:Когато не знаеш какво да правиш, най-добре е да правиш каквото знаеш ;)
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 16.04.2013
    akovalenko написа: »
    Само за села чета напоследък. Няма смисъл да се жалвате, както е в живота така е в игрите, винаги има крадци и аморални хора.От мошенници няма оттървия.
    Ако не сте разбрали морала не е за всеки, когато сте решили да не крадете: недейте, бъдете си до край достойни и държащи си на положението.Но няма смисъл да се жалвате от "бълхите" :)те винаги ще са на друго мнение и винаги ще има с какво да се оправдаят за това. Когато в живота си измамник, няма как да си различен в игрите. Този който е измислил това,че не е правилно да се краде е искал да зачете трудността за намиране на село и усилието което си положил за да го завладееш, но не всеки разбира това

да прав си въшката е въшка а ето и още 1 крадла VesiS
    Sir Goro III @ bg 1
  • NORFELIQNORFELIQ Публикации: 17
    редактирано 17.04.2013
    Здравейте, искам да обсъдим един друг въпрос погледнато от друга страна но отнасящ се за прословутите села. Примерно тия дни ме нападна един съюз както и във Великата империя така и на Гледчера. Крадец на села ли ме прави тактиката "Робин Худ" ако пожелая икономически да ги срина като им крада селата с храна и ги подарявам на други, които като мене нямат и се съобразяват с правилото да не крадат? На гледчера не виждам смисъл да се нападаме там трябва да сме срещу варварите поне от личен опит падат доста пари от добре планирани битки срещу варварите! Но има и играчи лакоми за чест и слава!
    NORFELIQ @ bg 1
    редактирано 18.04.2013
    norfeliq написа: »
    здравейте, искам да обсъдим един друг въпрос погледнато от друга страна но отнасящ се за прословутите села. примерно тия дни ме нападна един съюз както и във великата империя така и на гледчера. крадец на села ли ме прави тактиката "робин худ" ако пожелая икономически да ги срина като им крада селата с храна и ги подарявам на други, които като мене нямат и се съобразяват с правилото да не крадат? на гледчера не виждам смисъл да се нападаме там трябва да сме срещу варварите поне от личен опит падат доста пари от добре планирани битки срещу варварите! но има и играчи лакоми за чест и слава!

всички искат чест и слава , няма как иначе никои неиска да е ниска титла като мен аз съм много добре защитен , но нямам слава в момента съм пфарграф защото не съм много активен влизам по 2-3 часа на ден.

също така играта не е направена за да биеш варвари и разбоиници и всякви подобия , направена е за да се биеш с другите играчи , а не с npk-та(разбоиници) вярно дават доста злато и рубини и предмети.

аз съм играл доста игри в които не са стратегически , няма да казвам имена , но в тях като те бият ти пак npk-та ли ще биеш?
    gogo2 @ bg 1
  • mio36mio36 Публикации: 54
    редактирано 18.04.2013
    а бе стига с тия села,бе?стига ревахте!!!!!!защитете си,или играйте фармавиле
    не ме интересува кой го смята за честно ,или не!!!!!мармот,не мармот,това е положението.само интриги се правят от тия села!да не говорим,че на тоя сър жоро му взех селото с 26 войника,и ги беше видял час преди удара.за какво са му на такъв села,като 26 парцала не може да спре.той,или някой от съюза му!
    фермерска истории само се нищят с тия села
    mio36 @ bg 1
    редактирано 18.04.2013
    не ме интересува кой го смята за честно ,или не!!!!!мармот,не мармот,това е положението.само интриги се правят от тия села!да не говорим,че на тоя сър жоро му взех селото с 26 войника,и ги беше видял час преди удара.за какво са му на такъв села,като 26 парцала не може да спре.той,или някой от съюза му!
    фермерска истории само се нищят с тия села big farm e i iha30 ti ne si karadec na sela koito se oplakva toi e kradec
    mio36 @ bg 1
    редактирано 18.04.2013
    фермерска истории само се нищят с тия села биг фарм е и иха30 шс не си крадец на села който се оплаква той ако някой противоречи да ме запали
    mio36 @ bg 1
    редактирано 18.04.2013
    Защо се повтаряш?
    gogo2 @ bg 1
  • MarmotMarmot Публикации: 186
    редактирано 19.04.2013
    akovalenko написа: »

Искам спициално да се обърна към големите моралисти в тази игра,особенно тези под 40-то ниво.
    Дами и господа,вие въобще си нямате на идея за какво става въпрос в тази игра и кой как е стигнал до тук!
    Има доста интересна тема с историята на БГ сървара намерете я за да се запознаете преди да проповядвате какъвто и да е морал на хората.
    Имаше и тема в която бях написал съюзите които нямат право да ми пишат за това,че са останали без села,но тя изчезна.
    Всеки съюз с който сме във война да си пази селата,а ако има случайно друго взето село,може да ми се пише спокойно.
    Приятен ден.
    И един мармот завиваше шоколада в станиол....;)
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 21.04.2013
    gogo2 написа: »
    така е на мене до скоро ми взеха село в зимата , но оплаках ли се на някои-не взех си селото и го запалих и наи нахално му взех другите 2 села:d ;)
    А редно ли е това?!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • KalinaAlena (BG1)KalinaAlena (BG1) Публикации: 47
    редактирано 21.04.2013
    Iha30 написа: »
    пазете си селата!да отнемеш село от друг играч ,не е нарушение на правилата!накажете ги вие,потърпевшите,с атаки,саботажи и т.н.
    за обидите сигнализирайте на съпорта,ще има наказани.
    кой измисли това,че трябва да се наказват хора,вземащи села?селата не ви се дават със замъците,трябва да воювате за тях!има поне 3 теми по този въпрос :cool:
    А когато се крадат от съюзници, с които е сключен пакт за ненападение !!!!!:confused:
    Как се нарича това???:confused: Крадат 2 члена с 62 ниво от съюз на, който сме официален подсъюзник и имаме пакт за ненападение , крадат от съюзник 45 ниво , крадат села в пясъка, които са придобити с много чакане , дежурене в нощите и похарчени рубини т.н.
    Това как се нарича, подигравка ли или наглост,При това си , "въшла" и "малоумница"
    :mad::mad::mad:
        Няма непревземаеми крепости, има лоши а т а к и!

KalinaAlena @ bg 1
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 21.04.2013
    KalinaAlena написа: »
    А когато се крадат от съюзници, с които е сключен пакт за ненападение !!!!!:confused:
    Как се нарича това???:confused: Крадат 2 члена с 62 ниво от съюз на, който сме официален подсъюзник и имаме пакт за ненападение , крадат от съюзник 45 ниво , крадат села в пясъка, които са придобити с много чакане , дежурене в нощите и похарчени рубини т.н.
    Това как се нарича, подигравка ли или наглост,При това си , "въшла" и "малоумница"

явно сте сключили пакт с грешните хора ....
    какъв е смисъла от него,след като се нападате?
    п.п.не съм обидил никой,още по-малко пък момиче.нз за каква "въшла" и т.н.говориш!това не са мои думи :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 21.04.2013
    ivon76 написа: »
    А редно ли е това?!

Краденето на села не е против правилата на играта , а против вашите правила.
    gogo2 @ bg 1
  • KalinaAlena (BG1)KalinaAlena (BG1) Публикации: 47
    редактирано 21.04.2013
    явно сте сключили пакт с грешните хора ....
    какъв е смисъла от него,след като се нападате?
    п.п.не съм обидил никой,още по-малко пък момиче.нз за каква "въшла" и т.н.говориш!това не са мои думи :)
    Да, Iha30 не са твои тези думи "въшла" и "малоумница", това са обиди от крадците, не само ме ограбиха, а ме и обиждаха.
        Няма непревземаеми крепости, има лоши а т а к и!

KalinaAlena @ bg 1
  • Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 21.04.2013
    Да, Iha30 не са твои тези думи "въшла" и "малоумница", това са обиди от крадците, не само ме ограбиха, а ме и обиждаха.

можеш да ги докладваш на съпорта,ако снимаш самите съобщения.обидите са недопустими и се наказват от екипа!
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • ivon76ivon76 Публикации: 832
    редактирано 29.04.2013

тва означава съюзяване с добри съюзи и яко бой ако ще и най-великите да са!!!
    In The Name Of The King
    „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде ♥457285.gif
  • erika5667erika5667 Публикации: 2
    редактирано 30.04.2013
    Chavdar63 написа: »
    .....Абе ти се моли на тебе да не ти дойде на главата някой постоянно да ти краде селата и да се чудиш какво да го правиш . Има ги такива елементи дето изпитват удоволствие единствено от това да развалят играта на другите ....задни колела :(

vie vsi4li ste pravi
    erika5667 @ bg 1
  • Lo BorisovaLo Borisova Публикации: 486
    редактирано 30.04.2013
    Здравейте, аз бих ви дала един съвет-дебнете селата който са около вашият замък, така ще можете да ги пазите по лесно (стига да имате защита), колкото по далеч са селата Ви, толкова по-апетитна хапка са.
    Моля, използвайте функцията за търсене, преди да публикувате тема, на която вече има отговор! Ако имате проблем в играта можете да се свържете със Съпорта, с помощта на линка по-долу:
    http://support.goodgamestudios.com/
  • ico7ico7 Публикации: 54
    редактирано 13.05.2013

Хаха, абе точно вие ли ще ми говорите за села, нали на ваш играч били избягали войниците, и цял ден ни занимавате с селата които половината карта атакува, защото бяха СВОБОДНИ, та се излагате да молите да ви ги върнем, е върнахме ви ги, ама вълшебната думичка забравихте, хайде с здраве :)

Никога не казвай хоп, преди да си скочил
    ico7 @ bg 1
Тази дискусия е била затворена.