Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

КРАДЦИ НА СЕЛА !!!

DarkVanesaDarkVanesa Публикации: 3
редактирано 10.04.2014 в Въпроси, свързани с играта
Здравейте, имам един въпрос : В играта са се навъдили едни бълхи - крадци на села !!! Как да се справим с тези паразити които не се интересуват от нищо друго освен от това да крадат селата на другите играчи и да ги освобождават, за да могат други нищо не подозиращи играчи да ги завладеят? Типично по български - "Не искам аз да съм добре - искам Вуте да е зле !!!" Както е възможно да не се допускат нецензурирани думи в съобщенията, трябва да има и начин да се наказват такива играчи които вече крадат не по невнимание или незнание, а съвсем целенасочено развалят играта на другите. Би трябвало да ги изключват от играта !!! Затова сме на този хал в България - дори виртуално разваляме работата на другите, а искаме да се оправят нещата в държавата :(
Post edited by DarkVanesa on
DarkVanesa @ bg 1
«13

Коментари

• Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 05.04.2013
    DarkVanesa написа: »
    Здравейте, имам един въпрос : В играта са се навъдили едни бълхи - крадци на села !!! Как да се справим с тези паразити които не се интересуват от нищо друго освен от това да крадат селата на другите играчи и да ги освобождават, за да могат други нищо не подозиращи играчи да ги завладеят? Типично по български - "Не искам аз да съм добре - искам Вуте да е зле !!!" Както е възможно да не се допускат нецензурирани думи в съобщенията, трябва да има и начин да се наказват такива играчи които вече крадат не по невнимание или незнание, а съвсем целенасочено развалят играта на другите. Би трябвало да ги изключват от играта !!! Затова сме на този хал в България - дори виртуално разваляме работата на другите, а искаме да се оправят нещата в държавата :(

пазете си селата!да отнемеш село от друг играч ,не е нарушение на правилата!накажете ги вие,потърпевшите,с атаки,саботажи и т.н.
    за обидите сигнализирайте на съпорта,ще има наказани.
    кой измисли това,че трябва да се наказват хора,вземащи села?селата не ви се дават със замъците,трябва да воювате за тях!има поне 3 теми по този въпрос :cool:
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • Chavdar63 (BG1)Chavdar63 (BG1) BG1 Публикации: 14
    редактирано 05.04.2013
    .....Абе ти се моли на тебе да не ти дойде на главата някой постоянно да ти краде селата и да се чудиш какво да го правиш . Има ги такива елементи дето изпитват удоволствие единствено от това да развалят играта на другите ....задни колела :(
    Chavdar63 @ bg 1
    редактирано 05.04.2013
    Chavdar63 написа: »
    .....Абе ти се моли на тебе да не ти дойде на главата някой постоянно да ти краде селата и да се чудиш какво да го правиш . Има ги такива елементи дето изпитват удоволствие единствено от това да развалят играта на другите ....задни колела :(

аз не се моля,бате,пазя си селатта.ако не успея,погвам нахалника,не рева по форумите с некви измислени забрани!
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • gogo2gogo2 Публикации: 36
    редактирано 12.04.2013
    iha30 написа: »
    аз не се моля,бате,пазя си селатта.ако не успея,погвам нахалника,не рева по форумите с некви измислени забрани!

така е на мене до скоро ми взеха село в зимата , но оплаках ли се на някои-не взех си селото и го запалих и наи нахално му взех другите 2 села:d ;)
    gogo2 @ bg 1
  • Sir Goro III (BG1)Sir Goro III (BG1) Публикации: 51
    редактирано 14.04.2013
    da nese moli toigi krade iha30 e kradec na sela empire kradat sela dabe da
    Sir Goro III @ bg 1
    редактирано 14.04.2013
    Sir Goro III написа: »
    da nese moli toigi krade iha30 e kradec na sela empire kradat sela dabe da

хора,пищящи нон стоп в пошата ми!!!!!!стига с това "нали не крадеше села?"
    напротив-аз крада
    трябват ми ,за да нападам,за да дам на приятел,или просто ,за да ядосам някой.спрете да ми спамите пощата с глупости.
    винаги съм бил на мнение,че селата не са дадени с нотариален акт.има 555000 теми по този въпрос!просто не зная вече къде да пиша!!!!
    ако има обидени,моля да ме запалят,или пък да ме саботират,или пък да се оплачат на Бойко,знам ли?
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • noelianoelia Публикации: 16
    редактирано 14.04.2013
    Iha30 написа: »
    хора,пищящи нон стоп в пошата ми!!!!!!стига с това "нали не крадеше села?"
    напротив-аз крада
    трябват ми ,за да нападам,за да дам на приятел,или просто ,за да ядосам някой.спрете да ми спамите пощата с глупости.
    винаги съм бил на мнение,че селата не са дадени с нотариален акт.има 555000 теми по този въпрос!просто не зная вече къде да пиша!!!!
    ако има обидени,моля да ме запалят,или пък да ме саботират,или пък да се оплачат на Бойко,знам ли?
    Е да на Боико то лидера ти гледа мармот а не вижда негови те как крадат
    noelia @ bg 1
    редактирано 14.04.2013
    noelia написа: »
    Е да на Боико то лидера ти гледа мармот а не вижда негови те как крадат

а бе стига с тия села,бе?стига ревахте!!!!!!защитете си,или играйте фармавиле
    не ме интересува кой го смята за честно ,или не!!!!!мармот,не мармот,това е положението.само интриги се правят от тия села!да не говорим,че на тоя сър жоро му взех селото с 26 войника,и ги беше видял час преди удара.за какво са му на такъв села,като 26 парцала не може да спре.той,или някой от съюза му!
    фермерска истории само се нищят с тия села
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 14.04.2013
    Iha30 написа: »
    а бе стига с тия села,бе?стига ревахте!!!!!!защитете си,или играйте фармавиле
    не ме интересува кой го смята за честно ,или не!!!!!мармот,не мармот,това е положението.само интриги се правят от тия села!да не говорим,че на тоя сър жоро му взех селото с 26 войника,и ги беше видял час преди удара.за какво са му на такъв села,като 26 парцала не може да спре.той,или някой от съюза му!
    фермерска истории само се нищят с тия села[/QUOTE е нали вече се знае кои краде села
    Sir Goro III @ bg 1
    редактирано 14.04.2013
    е нали видяха кои краде
    Sir Goro III @ bg 1
  • редактирано 14.04.2013
    розово знаменце... мека китко иха30 аху иху20 защо не излезеш от фалосите че да те видим какъв играч си и ти или като си в големия саюз си голям мъж ?

спри да повтаряш тоя изтъркан лаф с фармвиле разбрахме че си от чародеика и мечтата ти е да не си от малцинството а да си фермер
    редактирано 14.04.2013
    vasaka написа: »
    розово знаменце... мека китко иха30 аху иху20 защо не излезеш от фалосите че да те видим какъв играч си и ти или като си в големия саюз си голям мъж ?

спри да повтаряш тоя изтъркан лаф с фармвиле разбрахме че си от чародеика и мечтата ти е да не си от малцинството а да си фермер
    тебе още ли не са те блокирали ,заради простотиите ти,бе?
    с 4те ти замъка къде да те бия по напред?за какво да излизам,да се занимавам с такъв покемон?
    бхахахаха.горкото дете....
    явно е имало тежко детство
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • редактирано 14.04.2013
    розовко говориш за големи битки а освен съботаж друго не сам видял от теб стратег голям си ахахаха
    96b.jpg 68.1K
    редактирано 14.04.2013
    розовко говориш за големи битки а освен съботаж друго не сам видял от теб стратег голям си ахахаха

виж моята титла,виж и твоята...
    виж как ти гориш,и виж дали аз горя...
    на ден удрям поне по 2ма ваши,и то не от новите ботове,дето сте ги събрали,а от старите момчета...
    понякога ми отварят,понякога ги бия,или ме спират.въпросът е,че играя,а не обиждам само по форума...
    п.п.
    дано дкоро се усетиш,и си теглиш куршума.за да отървеш славния перник от теб :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • редактирано 14.04.2013
    розовко и на теб да кажа че не сам от перник а от шумен но така или иначе скоро ще разбереш :)
    аз когато бях с титла страшния ти не беше и чувал за нея още
    голяма грешка с тоя феисбук :)
    редактирано 14.04.2013
    розовко и на теб да кажа че не сам от перник а от шумен но така или иначе скоро ще разбереш :)
    аз когато бях с титла страшния ти не беше и чувал за нея още
    голяма грешка с тоя феисбук :)
    бхахахахахаха.
    ако ще и от зимбабве да си,по-умен и възпитан няма да станеш.не знам с каква титла си бил,но сега виждам с каква си.и как светиш,като коледна елха,мила :)
    армеец ли си,какъв си,ама нямаш какпка култура .думите ти не подхождат на човек от 21 век,ползващ интернет!дано да си някое хлапе,че иначе не говори добре за теб.
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • kasiaskasias Публикации: 8
    редактирано 14.04.2013
    da a ti kak iskash vseki da ima lesno sela e vernio ima sobodni ama rqdko
    kasias @ bg 1
  • bot33 (BG1)bot33 (BG1) Публикации: 15
    редактирано 14.04.2013
    Четете описанията на играта колеги и колежки! Никъде не пише ,че не могат да се взима села а напротив пише "може да имате колкото села ви позволява играта за съответния континент стига да може да си ги опазите".Това че е въведено някакво измислено правило да не се крадат села е някаква заблуда не знам от кога е и кой го е казал :)
    WTF.jpg 44.3K
    bot33 @ bg 1
    редактирано 14.04.2013
    не,че нещо,но твоята е 600 :):):)
    п.п.наслаждавай се на постовете си,скоро няма да съществуват,ако тук има някакъв контрол над малоумните изцепки.
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • SugoiSugoi Публикации: 129
    редактирано 15.04.2013
    анели, вземи най после разчисти тоя форум малко де.
    то бива обиди ама в момент се прекрачва границата дори на удобното анонимно интернет пространство.
    Tu fui ego eris
Тази дискусия е била затворена.