Чат

SugoiSugoi Публикации: 129
почти всяка тема, в която списваме редовните посетители на форума се превръща в спам и чат...затова най добре да се направи истински чат.

Кажете какво мислите и вие.
Tu fui ego eris
Post edited by Sugoi on
«1

Коментари

• Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 02.04.2013
    Sugoi написа: »
    почти всяка тема, в която списваме редовните посетители на форума се превръща в спам и чат...затова най добре да се направи истински чат.

Кажете какво мислите и вие.
    мда,супер идея;)
    и така,нека аз да съм първи:
    -чат,чат!
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • SugoiSugoi Публикации: 129
    редактирано 02.04.2013
    то мн ясно, че само ние двамата с теб ше си пишем. Само ние се короноваме с титлата "шматки" хахаха
    Tu fui ego eris
    редактирано 02.04.2013
    мн бастуни са се събрали в тая игра. кажеш няква шега и те ти се праяяят на велики :p:D
    Tu fui ego eris
    редактирано 02.04.2013
    мн бастуни са се събрали в тая игра. кажеш няква шега и те ти се праяяят на велики :p:D

мани,има хора,дето не играят,ами само злобеят :)ама тва не може да попречи на МЕГА БГ ЧАТАААААААА
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 02.04.2013
    ся аз не мога да коментирам кой играе и кой не. мога да коментирам на кой му се иска да му е голям :dddddddddd хахаха
    Tu fui ego eris
    редактирано 02.04.2013
    ся аз не мога да коментирам кой играе и кой не. мога да коментирам на кой му се иска да му е голям :dddddddddd хахаха

много алтав тоя чат,ве
    само двама човека :(:(:(:
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 02.04.2013
    то аз имах идея да се направи ако не от създателите на играта то от някой играч в друг сайт. Гледах че в английския форум имаше линк с външна препратка където играчите са си го създали, а фирмата си е написала, че чата е неофициален.
    Tu fui ego eris
    редактирано 02.04.2013
    то аз имах идея да се направи ако не от създателите на играта то от някой играч в друг сайт. Гледах че в английския форум имаше линк с външна препратка където играчите са си го създали, а фирмата си е написала, че чата е неофициален.

е ,да,ама аз не мога.скаран съм с компютрите :(
    иначе ще е суперско.ъхъ.усещам го.
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
    редактирано 02.04.2013
    да се включат заклетите геймъри и хакери :DDDD
    жалко, че не го предвиждат в обновленията, така общуването м/у играчите ще е мн по лесно, ще се опознаваме по бързо, и няма да сме притиснати да общуваме само с още 5 6 играча в малките ни, тесни съюзчета :p
    Tu fui ego eris
  • silvensesilvense Публикации: 671
    редактирано 04.04.2013
    нека и аз
    чат,чат....:d
    Difficile ex imo
  • sheri666sheri666 Публикации: 8
    редактирано 05.04.2013
    браво-супер идея.Но според мен щее е много по-добре да се направи един общ 4ат и там да пишем вси4ки онлйн,както е в някои сайтове.съгласна съм и срещу монети да влизаме там,но както казвате ще се опзнават по-ве4е игра4и
    sheri666 @ bg 1
    редактирано 08.04.2013
    ае ко стана,ве???нещо се срина сървара май,а?
    или пак предозирах загорката?
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • MupocJlaB (BG1)MupocJlaB (BG1) Публикации: 10
    редактирано 08.04.2013
    мноо брутално им бутат системата скоро идва края на играта и на печалбите им ! хахаха ! да живеят хакерите :Д:Д:д да им бутат онлайн игрите :Д и другия път да направят някоя по-добра игра с по добра защита :Д!
    MupocJlaB @ bg 1
  • natrapnikanatrapnika Публикации: 41
    редактирано 09.04.2013
    MupocJlaB написа: »
    мноо брутално им бутат системата скоро идва края на играта и на печалбите им ! хахаха ! да живеят хакерите :Д:Д:д да им бутат онлайн игрите :Д и другия път да направят някоя по-добра игра с по добра защита :Д!
    То флаша е лемава работа.Един buffer overflow и се сцепи целия сървър а колкото до сърваъра нямам думи кавалски сървър.екип нубове и всякви в тая игра :)
    This profil has been suspendet by natrapnika.
    I'm not here because are all noobs!
  • KaramelskiKaramelski Публикации: 65
    редактирано 11.04.2013
    Тази вечер гледам разни козметични промени по интерфейса. Формата на чата е променен а имената на замъците са изместени в ляво не са центрирани както си бяха...
    Karamelski @ bg 1
    редактирано 11.04.2013
    не знам за какви имена говориш но адски ме дразни че вече не пише след колко време ще се изразходва храната
    Tu fui ego eris
    редактирано 11.04.2013
    Рефрешни и ще се оправи. За имената на замъците на картата говоря. Може би са решили да удължат полето за името. Също така е променена и позицята на бутоните появяващи се когато кликнеш на някой замък.
    Karamelski @ bg 1
    редактирано 11.04.2013
    на мен имената са ми същите. Благодаря за съвета
    Tu fui ego eris
  • akovalenkoakovalenko Публикации: 27
    редактирано 11.04.2013
    Други промени има ли ?
    :confused: Когато не знаеш какво да правиш, най-добре е да правиш каквото знаеш ;)
    редактирано 11.04.2013
    Явно продължават да чоплят. Разни работи ту изчезват ту се появяват. Утре ще видим какви са ги сътворили :)

Ето още една тема по въпроса http://bg.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?374-%D0%B1%D1%8A%D0%B3
    Karamelski @ bg 1
Sign In to comment.