Vupors

k5azak5k5azak5 Публикации: 11
редактирано 04.04.2013 в Въпроси, свързани с играта
Imam edin elmentaren vupros - za6to kogata se izku4vat survarite ne se slaga edna pauza ??? V mmoneta me atukavat i sega kato vlezn 6te mi stane lo6o za6toto suotbornicite mi ne mojaha da mi pratqt podkrepa :mad: i tolkvoa li e slojno da se pusne edno systemno subo6tenie v igrata 4e sled 10 min 6te izklu4at survara ?? A i na vsi4koto otgore obqveniq 4as e dale4 po razli4en ot tozi koito e obqven ? Vseki si e napravil nqkakvi planove a vie si pravite kakvoto si poiskate bez nikakvo preduprejdenie ! Kakva e e tazi nehainost nemoga da razbera ! Daje ste pusnali edno suob6tenie vuv foruma 4e 6te oneme alko pove4e vreme emi da se kaje koga kakvo 6to tolkvoa li e slojno ?? Ako e tolkvoa slojno moga da vi pratq prekrsni programisti da vi pomognat :) Daite pone nqkakvo adekvatno obqsnenie na tezi ne6ta molq vi !
p.s. Sujelqvma 4e pi6a na latinica no komputara e adski bugav i ne iska da raboti flextype-pa molq da me izivnite :)
k5azak5 @ bg 1
Post edited by k5azak5 on

Коментари

• zdravzdrav Публикации: 284
    редактирано 03.04.2013
    е те пратиха системно съобщение хората бе е аз поне получих то гласеше след 1 мин сървъра ще бъде изключен:d
    таралежът е птица упорита , нея ли ритнеш не полита!
  • k5azak5k5azak5 Публикации: 11
    редактирано 03.04.2013
    e za 1 min samo za6tita ne moje6 da se naredi kato horata :) a i 6tom mogat za 1 min da pusnat nemogat li da go napravqt za 10 min posle za 5 min i nakraq za 1 min ? super nerelano e tova koeto pravqt i tova ne e edini4en slu4ai ! NE msqta 4e e tolkvoa nezuzmojno az 4eta psotqnno foruma i znam koga kakvo 6to ama ima hora koito neznaqt i im stava dosta tupi4ko :)
    p.s. o6te edin put se izvinqmva za latinicata dano na6te prekrasni moderatori mi prostqt :)
    k5azak5 @ bg 1
  • zdravzdrav Публикации: 284
    редактирано 03.04.2013
    k5azak5 и аз имам проблеми с кирилицата и често ползвам преводача той прави автоматично текста от латиница на кирилица после само копирваш и поставяш тук
    таралежът е птица упорита , нея ли ритнеш не полита!
  • k5azak5k5azak5 Публикации: 11
    редактирано 03.04.2013
    благодаря ти много :)прекрасен савет :)) само дано модераторите ни не се цупят много :)
    k5azak5 @ bg 1
  • dravchodravcho Публикации: 3
    редактирано 03.04.2013
    И аз имам въпрос след днешния ъпдейт,всичките войници,които бях изпратил по кули преди него,изчезнха,веднага след пускането на играта. Какъв е тоя бъг?
    dravcho @ bg 1
  • DodkiDodki Публикации: 19
    редактирано 03.04.2013
    Dravcho и при мене така цяла сутрин правих войска и сега изчезна и нямам пари да я направя отново.
    Dodki @ bg 1
  • Kanuni_SuleymanKanuni_Suleyman Публикации: 5
    редактирано 03.04.2013
    Хора преди ъпдейта имах доста армия а сега след него нямам в замака ВОЙНИК ! Я Кажете как става тоя номер и къде подяволите ми е Войската ? Значи аз мога да бутам пари в тая игра мога да не спя с дни и накрая да ми изчезне от някакъв си бъг армия която сам я правил една седмица я се стегнете малко и ми върнете армията !!!
    Kanuni_Suleyman @ bg 1
  • Kanuni_SuleymanKanuni_Suleyman Публикации: 5
    редактирано 04.04.2013
    Моля модераторите да предпиремат нещо много сме ущетени изчезна ни доста войска и несъм единствен !!
    Kanuni_Suleyman @ bg 1
Sign In to comment.