Начало Goodgame Empire – Играта Въпроси, свързани с играта

Щети

Plamen_KumanovPlamen_Kumanov Публикации: 40
редактирано 27.03.2013 в Въпроси, свързани с играта
Какво става със сграда която достигнала 100% щети?
Post edited by Plamen_Kumanov on
Plamen_Kumanov @ bg 1

Коментари

• Iha30Iha30 Публикации: 770
    редактирано 23.03.2013
    става на руини.разрушаваш я,и я строиш на ново.ако желаеш,де :d
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • SlowXXLSlowXXL Публикации: 25
    редактирано 23.03.2013
    Мисля, че не е така. Ако една сграда е на 100% щети просто не може да поеме повече щети. Има два случая в които сграда може да стане на руини.
    1. Ако завладяваш авантпост който е бил на някой друг. Тогава винаги няколко сгради стават на руини, дори атаката да е от 25 човека.
    2. Ако командира ти има шанс да разруши сгради при плячкосване. На мен ми се е случвало, сградите които горяха бяха на 10-15% щети, но имаше една разрушена. Като погледнах отчета, командира имаше 2% шанс да разруши сграда при победа.
    SlowXXL @ bg 1
    редактирано 23.03.2013
    казвам го от собствен опит-не просто така.разрушавана ми е сграда,преди да бъдат въведени командирите въобще...
    за аванпоста си прав напълно,както и за командира с %ната вероятност ;)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • SlowXXLSlowXXL Публикации: 25
    редактирано 23.03.2013
    Iha30 написа: »
    казвам го от собствен опит-не просто така.разрушавана ми е сграда,преди да бъдат въведени командирите въобще...
    за аванпоста си прав напълно,както и за командира с %ната вероятност ;)

Сигурен ли си? Виждал съм хора които са се отказали от играта и замъците им превърнати в 'касички'. След 20-30 дена постоянни атаки всички сгради горяха на макс, но така и не видях разрушена сграда. За това предполагах, че не се чупят сгради.
    SlowXXL @ bg 1
    редактирано 23.03.2013
    SlowXXL написа: »
    Сигурен ли си? Виждал съм хора които са се отказали от играта и замъците им превърнати в 'касички'. След 20-30 дена постоянни атаки всички сгради горяха на макс, но така и не видях разрушена сграда. За това предполагах, че не се чупят сгради.

мисля,чче се вижда само от собственка на замъка,който е нападнат.не съм много сигурен,обаче в това...
    иначе -да,сгради се чупят от атаки,когато направят 100% щета,не само от командири с такъв бонус
    все пак,ще е интересно да чуем и отговора от екипа :)
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • SAMARKANDSAMARKAND Публикации: 25
    редактирано 24.03.2013
    аз не съм виждал сграда на 100% и да се превръща в руини.
    сигурно когато са на 100% щета, може да има шанс да се разруши сградата
    SAMARKAND @ bg 1
  • Plamen_KumanovPlamen_Kumanov Публикации: 40
    редактирано 25.03.2013
    Ама тука верно няма кой да ти отговори!
    Има една конска муха дето нападам.Целия му замък гори и то яко, но не ми изписва какви проценти са щетите му.Всеки път нападам с командир с 5% шанс за унищожение на сграда и всеки път нищо!Надявам се да му срутя замъка и да се оттърва от тази напаст, ако има такъв вариант изобщо.
    Plamen_Kumanov @ bg 1
  • Мина НеделчеваМина Неделчева Публикации: 156
    редактирано 25.03.2013
    Четох някъде, че замък не може да бъде разрушен с атаки.
    А за още малко инфо по въпроса: превзех един аванпост с горяши сгради. Докато го атакувах се виждаше само, че горят, като стана мой обаче можах да видя, че две от сградите са разрушени.
    Същото наблюдавах и когато друг играч превзе горящ аванпост. Всички сгради изглеждаха просто горяши, но когато стана негов аванпостът, изведнъж изчезнаха доста сгради, които вероятно му се е наложило да премахне, защото са били разрушени.
    Мина Неделчева @ bg 1
    редактирано 25.03.2013
    Четох някъде, че замък не може да бъде разрушен с атаки.
    А за още малко инфо по въпроса: превзех един аванпост с горяши сгради. Докато го атакувах се виждаше само, че горят, като стана мой обаче можах да видя, че две от сградите са разрушени.
    Същото наблюдавах и когато друг играч превзе горящ аванпост. Всички сгради изглеждаха просто горяши, но когато стана негов аванпостът, изведнъж изчезнаха доста сгради, които вероятно му се е наложило да премахне, защото са били разрушени.
    именно това имах предвид.навярно отломките се виждат само от притежателя на замъка.
    смехът е болест!
    бъди преносител ;)
  • MarmotMarmot Публикации: 186
    редактирано 26.03.2013
    Iha30 написа: »
    става на руини.разрушаваш я,и я строиш на ново.ако желаеш,де :d

Иха е прав,така се получава,а относно до горящите замъци които виждате без отломкти,това е така защото само собственикът на замъка може да види реалните поражения!
    И един мармот завиваше шоколада в станиол....;)
  • Plamen_KumanovPlamen_Kumanov Публикации: 40
    редактирано 26.03.2013
    При превземане аритметиката е съвсем различна.Тогава наистина падат много сгради.
    Аз питам при атака и 100% щети на сградата дали може да падне?
    Plamen_Kumanov @ bg 1
  • SAMARKANDSAMARKAND Публикации: 25
    редактирано 26.03.2013
    Лично аз смятам че не може от атака да се разрушат (освен ако нямаш такива предмети). А и не само собственика вижда разрушените сгради, аз лично съм засичал доста замъци (или по-скоро аванпостове) със сгради превърнали се в руини.
    SAMARKAND @ bg 1
  • Vaskuu_Plazm1TeVaskuu_Plazm1Te Публикации: 20
    редактирано 26.03.2013
    За мен лично здраги немогат да се превърнат в руини от атаки и на 100% горящи,или при превземане с Кастален или от неактивност всичко е руина...иначе бухайте такива неактивни за мен са касички докато не ги премахне модератора
    Vaskuu_Plazm1Te @ bg 1
  • momfiliomomfilio Публикации: 61
    редактирано 27.03.2013
    сгради на 100% щета не стават на руини, аз лично съм завладявал аванпост с такива сгради, даже сега ги оправям. случва се понякога като го завладееш да има руини, но това се дължи на оборудване на командира или е заради времето което сградата е била на 100% щета, предполагам, че е първото. въпросът е как се изчислява % щета на дадена сграда и броя на запалени сгради при определна атакуваща мощ. ако някой има инфо нека го сподели. за мен лично е интересно и полезно да знам, като атакувам даден играч с определена мощ, каква щета и на колко сгради ще я направя при евентуална победа. за саботажа е ясно, то и го пише още като го пускаш ;)
Sign In to comment.