Начало Bulgarian Goodgame Empire – Играта Предложения, похвали и критика

беримонд

как я мислите тая игра да се играе?  за какво ви трябваха  нови промени ?  тъкмо  харесахме новия  беримонд и хоп  вие  решихте да го промените ами  честито играите си го     .не ви пука  явно за  нас   хората  които  дават пари за да играят та игра  влагаме време пари  и  какво ли още не а сега и новия беримонд нямам думи   . толкова калпава  работа не съм виждал!!  искате да ни откажете от играта ли ами  добре продължаваите във същия дух имате успех доста хора  се отказаха     .поздравления на калпавата ви работа  върнете си стария бери монд и го махнете веднъж а винаги тоя върнете си монетите и робините стига сте ни  се подигравали с  новите ви    глупости!!!  аз лично   няма да играя   и не само аз а и мн други   вземете се във ръце  и  направете нещата както трябва ако неможете     не  опитваите    ... стига  вече ни налагахте   да  играем по един безмислен начин    и да си губим  времето с  новите неща   които на   никои не му харесват    
Hiv @ bg 1

Коментари

• GeorgihFighter (BG1)GeorgihFighter (BG1) Публикации: 402
    Hiv (BG1) каза:
    как я мислите тая игра да се играе?  за какво ви трябваха  нови промени ?  тъкмо  харесахме новия  беримонд и хоп  вие  решихте да го промените ами  честито играите си го     .не ви пука  явно за  нас   хората  които  дават пари за да играят та игра  влагаме време пари  и  какво ли още не а сега и новия беримонд нямам думи   . толкова калпава  работа не съм виждал!!  искате да ни откажете от играта ли ами  добре продължаваите във същия дух имате успех доста хора  се отказаха     .поздравления на калпавата ви работа  върнете си стария бери монд и го махнете веднъж а винаги тоя върнете си монетите и робините стига сте ни  се подигравали с  новите ви    глупости!!!  аз лично   няма да играя   и не само аз а и мн други   вземете се във ръце  и  направете нещата както трябва ако неможете     не  опитваите    ... стига  вече ни налагахте   да  играем по един безмислен начин    и да си губим  времето с  новите неща   които на   никои не му харесват    

Ей като не ти харесват ъпдейтите спри да играеш. На мен ми харесва ъпдейта печеля много рицари и точки.И също има специална тема за това.

Поздрави,

my king: Асенова Крепост

my name: GeorgihFighter

my union(cъюз): endeavour

I am best   :D:D:D

• Mussolini (BG1)Mussolini (BG1) Публикации: 10
    не се прави на професор, че като ти гледам замъка си от елита на сървъра и явно си се счупил на беримонда с титла Аколит... 
    редактирано 01.03.2016
    от вчера ми играят ама дрънкат все едно те са създали играта ей 
  • montega (BG1)montega (BG1) BG1 Публикации: 275
    георги какви рицари какви пет лева по голяма пародия от тоия новия беримонд не е имало и што намалихте парите и махнахте рубините и за някакви мийави 3000 монети да се дават по сумати жертви земети си оправете глупавия абдеит и си вурнете както беше преди не да ви се свиди да давате монети и рубини   
    montega @ bg 1
  • vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    Абе хора , на мен си ми харесва беримонда !! Харча по 20 000 монети за подкрепления , и имам към 700 , нападам наблюдателна кула , умират ми 650 от тях и взимам 23 000 монети , а атаката е без инструменти , и между другото и наградки си взимам !! Само два пъти го направих , но разбрах , че така се взимат добри награди и яка печалба , защото от една атака се взимат 800 точки галантност ...

ПС :  не съм подредил нещата много добре , ама мисля че ме разбрахте ..
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
    montega (BG1) каза:
    георги какви рицари какви пет лева по голяма пародия от тоия новия беримонд не е имало и што намалихте парите и махнахте рубините и за някакви мийави 3000 монети да се дават по сумати жертви земети си оправете глупавия абдеит и си вурнете както беше преди не да ви се свиди да давате монети и рубини   

Хубаво е на беримонда. Да аз не купувам рубинени рицари и не съм про затова ми харесват рицарите на теб като не ти харесват много ти здраве. Какви 3000 монети дават много по хубави награди и не намалиха парите даже преди не знам точно как беше но мисля че не можеше  да се набират рицари на беримонда!
    Mussolini (BG1) каза:
    не се прави на професор, че като ти гледам замъка си от елита на сървъра и явно си се счупил на беримонда с титла Аколит... 
    Кво ми се правиш бе. Какво  като си 59 ниво и ,,нокътят на смърта,, хич не ме интересува!!! Всеки път някъкъв от рода на 60 ниво ми се отваря че не разбирам от играта, а всъщност аз разбирам!!!!! Моля не ми се прави с нивото си дотегнало ми от такива като тебе.....

Mussolini (BG1) каза:
    от вчера ми играят ама дрънкат все едно те са създали играта ей 

Не мрънкам че съм направил играта. Изобщо можеш ли да четеш....?!

vasko__16 (BG1) каза:
    Абе хора , на мен си ми харесва беримонда !! Харча по 20 000 монети за подкрепления , и имам към 700 , нападам наблюдателна кула , умират ми 650 от тях и взимам 23 000 монети , а атаката е без инструменти , и между другото и наградки си взимам !! Само два пъти го направих , но разбрах , че така се взимат добри награди и яка печалба , защото от една атака се взимат 800 точки галантност ...

ПС :  не съм подредил нещата много добре , ама мисля че ме разбрахте ..

Един който харесва ъпдейта....

евала

• vasko__16 (BG1)vasko__16 (BG1) Публикации: 140
    Не съм само аз , явно и ти също ...
    Атаки по постове и села - одобрявам ! Спрете да мрънкате бе , лигльовци + ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ХОРА !!!
    георгих файтър - ти наистина не разбираш от играта и си някъв дечко на 10-11г. 

васко 16 - това е старият беримонд, не е същият от новия ъпдейт
  • henbal (BG1)henbal (BG1) BG1 Публикации: 18
    Нали на беримод има куест без милост където се атакуват 3 вражески лагери и се дават възнаграждение по 2 500 злато и 15 великолепието на беримод където се слагат за атака срещу кулите. 
    Да няма нови правила  ?
    и на ли може да се бият празни лагери на беримод ?
    henbal @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл